Kas geliştirmekten anlayanlar yardım edebilir mi? Sol kolumun bicepsi ve sağ göğsüm büyümüyor

1 seneden fazladır kas geliştirmek için amatör olarak çalışıyorum ama demekki bir yerde yanlış yapmışım.ilk önce kol kası yapmaya çalıştım ve sadece sağ bicepslerimi çalıştırdım.daha sonra 2 göğüs kasımı da geliştirmek için şınav çektim.2 göğsümde büyüdü ama sol daki daha hızlı büyüyor ve orantısız duruyor.sağ kolumun bicepsi ve sol göğsüm çok hızlı büyürken sol kolumun bicepsi ve sağ göğsüm büyümüyor ne önerirsiniz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tek birine yüklenmekle böyle olabilir. şimdi tam tersini yapman gerekecek. Mesela solla 3 yaparken sağyla 5 yapacaksın misal. Dengeyi gördüğünde 2 sinede aynı yükü vereceksin. Düzelir için rahat olsun sadece dengeli ve güzel yapmaya bak :P

0|0
    0|0
    • öylre yapmaya çalışıyorm mesela sol bicepse yüklendim eşit olsun diye ama ertesi gün gene sol göğsümde ağrı vardı

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger kas icin spor yapiyorsan her bölgeye esit ve orantili calisacaksin ki biri hanya ya biri konya ya gitmesin. Vucuduna yazik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• haraketlerı duzensız yapıyosun gucu o bolgeden verıp alıyosun demektır hocana soyle spor salonunda ısen bıraz ustunde durun bu konunun cok ıtıcı gorunur soleyım

0|0
    0|0
  • sadece sağ biceps niye çalıstın çok büyük bir hata bu

0|0
    0|0
  • Google gencvefit yaz ordaki programı duzenlı uygula madem gonul verdin tam yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...