1 Yıl Dövüş Eğitimi Almak İstiyorum Sizce Hangisine Gideyim?

Sokakta kendimi korumak için hangi dövüşe gideyim sizce 1 yıl eğitim alacağım.

boks, muay tai, kickboks kickboksa herkes gidiyor artık ve bir anlamı kalmadı, mma, wing chun aklıma bu kadar geliyor sizce hangisine gideyim

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi birine gitmen yeterli ancak bu teknikler sokak da başina kavgandan daha büyük sorunlara yol açicaktir emin ol.. bir seçenek de söyliyim madem boks iyidir sokak kavgasinda zaten tekme ihtiyacin olmiyicak attigin tek yumrukta karşindaki hastanelik olucaktir ben bu şekilde 45 gün ceza evinde kaldim umarim sende yaşamassin bunlari.. bu spor dallarini spor olarak yapmak gerekir zaten bu şekilde bir etigimi lisans in olmadan alamassin lisansli bir sporcunun da sokak da dövüşmesi yasaktir nevsi mudafa vb durumlar hariç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 18

• muay tai, ninjitsu, aikido, tai che, wushu , jijutsu, silat olabilir Senin için
    wing chun kızlar için öneririm senin için önermem

0|0
    0|0
  • Kungfu.

0|0
    0|0
    • mu nerede öğrenceğim sanki bunu bizim burada bunu kimse bilmiyor ki adam akıllı

• Kickbox'a herkes gidiyor anlamı kalmadı diyip "kendimi korumak için" diyorsun. Amacın az bilinen bir dövüş sporu öğrenmek mi yoksa kendini mi korumak?

0|0
    0|0
  • Ne tür bir kafa yapısına sahipsin dostum sen? Yok Wing Chun kız sporu yok Kick Boksu herkes yapıyor anlamı kalmadı yok boksta sadece yumruk var falan. Saçmalıyorsun farkında olmadan. Git Kick Boks ya da Muay Thai yap daha ne diyelim yani?

0|0
    0|0
    • adam akıllı spor yok ne yapım boks sokakta işe yaramaz bıçak spoaya karşı

• bok yolunda ölür gider ne olacak sanki

• Bok yolunda ölürmüş :) hocam sen eline bıçak alanın Bruce Lee kesildiğini falan mı sanıyorsunuz? Hepinizi hastane acil servisinden toplarlar haberiniz yok. Günde 3 saat boşuna antrenman yapmıyoruz

• Ninjutsu Feodal Japonya zamanında Ninjalar (Şinobiler) tarafından uygulanmış öğretilmiş ve geliştirilmiştir.

0|0
    0|0
  • Wing Chun

0|1
    0|0
    • kız sporu diyorlar onada

• :) kız sporumu git wing chun sporu yapanla dalaş bakayım kız sporumu görüsün

• Boksa git ozaman

0|0
    0|0
  • Önce Boks öğren... Sonra MMA...

0|0
    0|0
  • bulabilirsen eğer pençak silat :) yoksa muaytai ya da kickbox

0|0
    0|0
    • kick boks nedir ya önüne gelen kickboks salonu açıyor

• aikido

0|1
    0|0
    • onda salıdırı yok iyi bir dövüş sanatı olması lazım onlar boş iş yok yumruk kesme tekme kesme yok öyle bişey

• sen bilirsin, kum torbasında dönmede sonra

• Hiçbirşeyi beğenmemişsin birde Hapkido'ya göz at olmazsa biraz daha bakarım.

0|0
    0|0
  • en iyisi Krav Maga

0|0
    0|0
  • capoeira öğren harika bence ve çokta eğlenceli

0|0
    0|0
  • vücudun her yerini kullandığın bir spor olsun. boksa gidip sadece yumruk sallamayı öğrenme mesela.

0|0
    0|0
    • bende biliyorum onu iyi bir dövüş sporu olması lazım tam sokak dövüşü

• ahikido

0|0
    0|0
  • Muay thai

0|0
    0|0
  • Kickboxs'a gittim gider gitmez normal hayvan gibi herif verdiler karşıma 1 ay zor dayandım bıraktım adam bana 5-6 hareket gösterdi sonra eşleştik hayvan gibi herif geldi heryerdemi böyle acaba sadece benim gittiğim yerin yaptığı şey mi anlamadım

0|0
    0|0
  • capuera:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...