Bir kızın bir erkeğe yalvarırcasına yazılmasını görseniz geçmişinde ne yapardınız?

Doğrum udur Sizce Yanlışmıdır?

Bi kızın bi erkeğe yalvarırcasına yazılmasını görseniz geçmişinde, fakat çocuk mahallenizdeyse. ve sevgilinizse 3 yıllık. Napardınız?

Güncellemeler:
3 Yıllık kız arkadaşım, geçmişinde mahallemdeki çocuğa, onunla çıkması için arkadasını gönderip konuşturmuş vede çok arzulu... bunu duysanız ve doğru ise, ve size ilk sana teklif ettim 3 sene önce daha önce kimseye etmedim dese. bitirimiydiniz?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• 3 yıl geçmiş aradan. 3 yıllık ilişki böyle bir sudan sebeple bitirilmemeli.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• geçmiste kalmis artik, 3 yillik bi beraberligin var ne gerek var simdi bitirmeye çok saçma. (ama bu arada evet arkadasin dogruyu soyleseymis daha iyi olurmus)

0|0
    0|0
  • sorunu kavradığımda yanıt yazıcam.omggg

0|0
    0|0
  • sana karşı dürüst olmamış yalan sölemiş ayrılırdım ama açık kapı bırakırdım çok seviyorsam ama o hiçbişi yapmayıp kabulleniyosa ilişki bitmiştir zaten

0|0
    0|0
  • soru braz karısık olmus anlayamadım

0|0
    0|0
    • 3 Yıllık kız arkadaşım, geçmişinde mahallemdeki çocuğa, onunla çıkması için arkadasını gönderip konuşturmuş vede çok arzulu... bunu duysanız ve doğru ise, ve size ilk sana teklif ettim 3 sene önce daha önce kimseye etmedim dese. bitirimiydiniz?

• bitirmezdim yapmıs bi hata

• bu nasıl bi sorudur yarabbi.

0|0
    0|0
  • hyrr ve asla qecmisi zedelemezdimmm..ilgilenme!

0|0
    0|0
  • ok bye.

0|0
    0|0
  • bunu muhtemelen 3 yıl önce düşünmüş ve hazmetmiş olurdum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• HIMM...Hayır bitirmezdim...Bu tip yalan söylemesinin sebebinden emin olmak isterdim, zira belliki senin onu geçmişiyle yargıladığının farkında. Arzu etmiş olabilir, önemli olan o zamanki duygu ve hallerinden bugüne yansıyan bir durumun olmaması. Diğer açıdan sen kendini bi düşün, herkesin okul döneminde kalan ve aklında olan Gönlünün Sultanı/Prensi birileri vardır mutlaka . Bu inkar edilemez bir gerçektir. Yalan söylemesinin tek sorumlu ve kaynağı senin davraniş tarzındır..Bilesin...seviyorsan ve ciddiysen çocukça şeyler uğruna harcamamalısın diye düşünüyorum nacizane...

0|0
    0|0
  • Vala soruyu anlayamadım desem...kusura kalma azcık kıt türkçem var, malum Almancı gillerdenim ve anlayamıyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...