Galatasaray ile cemaat arasında bir bağ var mı? Şike davası ile cemaat arasında bir bağ var mı?

son zamanlarda çığ gibi büyüyen bir idda.. zira final maçında çıkan olaylarda aynı sebeple oluştu. Sizce bu iddalar doğru mu?

ÖNEMLİ NOT: seviyeli bir şekilde tartışalım. Konu hakkında bilginiz yoksa google yazıp bi zahmet biraz araştırın...

Güncellemeler:
Kimseyi suçlamıyorum ya da kimseye saldırmıyorum. Bu ülke de ''cemaat'' diye adlandırdığımız kesimin gücünü hepimiz biliyoruz. Olmaz ya, milyar da bir de olsa ya galatasaray camiasının başında ki isimler güç uğruna güçlü kalmak uğruna (kişisel güç) bu kesimlere boyun eymişse? Sorgulamadan saldırmayın. Milyarda bir ihtimal bile olsa önce bir sorgulayın...

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray bu konuda en son bağlantı kurulabilcek spor kulubü , Galatasaray'dan vaktiyle dışlanan oyuncuların tamamı dini yaşamlarından dolayı dışalnmıştır .

Hakan Şükür ,Arif Erdem ,Hakan Ünsal ,Hasan Şaş,Okan Buruk daha niceleri var .

Şike davası ile de alakası yok olayı fenerbahçe^den başka her yöne cekme cabası bu hatta Fenerbahçe ceza almasın diye fenerbahçe maçında şike yaptı diye ceza verilen İbrahim Akın'a parayı sivaspor yöneticis verdi diyorlar ne hikmettir ki o sivasspor yönbeticis aynı zamanda fenerbahçe kongre üyesi .

0|1
    0|1
    • zaten hiç bir şey koca camiaya mal edilemez. Ama yöneticilerin bu yönde çabaları var gibi geldi bana araştırdığımda. Özellikle yöneticilerinizin akp'ye yağ çekmesi o yöne doğru sürüklendiği hissini uyandırdı bende... Böle bir şey varsa yarın fenerin de beşiktaşın da hatta cumhuriyetimizin de başına gelebilir. İki renkten bi formadan daha vahim bir tartışma konusudur bu...

• Galatasaray'dan dini yaşantıları dolayısıyla dışlanan olmamıştır!

• aynen mad girl + 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Divan üyelerinin birkaçı ermeni.Masonluk mevcut.. Cemaaatle nasıl bağlantı kurulur bilemicem ama arastırmalı.. Üyelerin birtanesini çok yakın tanırım islamiyeti sürekli yerden yere vurur daha doğrusu cemaatleri vs vs... Ama dediğim gibi arastırmalı.

0|0
    0|1
    • Keşke cemaatcilik sadece dini duygularla yapılsa. Tehlikesi olmaz. ama çıkar için yapılıyor. fatih altaylının ünal aysal için yazdığı bir yazı var 2008'de. Biraz araştırırsan görürsün. Ama sorun şu ki ne kadar araştırırsan araştır hep ikilem. Divan üyelerinin yarısı mason olsa ne olur. Olay başkanda bitiyor... Umarım doğru değildir...

Erkekler Ne Diyor 11

• Galatasaray-Cemaat bağlantısı şu ana dek duyduğum en saçma iddia. Hem final maçında çıkan olaylarla ne alaka?

0|0
    0|0
    • Final maında çıkan olayların galatasar ile hiç bir alakası yoktur. Kupa töreni için yapılan ısrar haricinde. Olaylar fethullah gülen alehine atılan sloganlar sonrasında başlamıştır. Polis ve cemaat dolayısı ile hükümet ve cemaat ve fenerbahçe üçgenine bağlanabilir tüm o olaylar. Tabii ki olmaması gereken olaylar. kimse olanları haklı gösteremez. o ayrı mesele .saçma yada değil .2 ayrı görüş var. aslında ben de ilk başlarda ciddiye almamıştım ama biraz araştırınca altı oldukça dolu bir idda

• İlginç bir konu gibi.. :| Ama gündem yoğunluğunda beni pek enterese etmiyor bu konu nedense.

• çok daha mühim konular olduğu konusunda haklısın =))

• evet cemaatçiyiz uefa ve süper kupa dahil bu sayede alındı... böyle bir zamanda bu tarz bir soru sorman son derece manidar! ama kimse sana prim vermeyecek

google amcana sorarsan fenerbahçenin şike konuşmalarına bakabilirsin!

0|0
    1|0
    • Çok yazık. Bu at gözlüğü zihniyeti, sorgulamaktan yoksun sabit mantığımız yüzünden bu haldeyiz zaten. Milyar da bir bile olsa bu ihtimali bir değerlendirelim. Olmaz ya, galatasaray camiasının başındakiler güç uğruna güçlü kalabilmek uğruna bazı kesimlere boyun eğmişler. Olmaz ya, insan sonuçta baştakiler. Ya olduysa? rengi tartışmıyorum başarınızı tartışmıyorum. saldırmıyorum sadece sorguluyorum... Ama klasik zihniyet. sen hemen saldır... Milyarda bir bile olmaz ya, ya olduysa?

• galatasaray gibi takımların bütcesi yüz milyon euro'larla ölçülür. 3-5 binden bahsetmiyoruz burda... ya olduysalarla uğraşalım demiyorum. sadece biraz koyun zihniyetinden çıkıp sorgulamaya başlıyalım diyorum. Ama fanatizmi iliklerinde yaşayan birine bunu anlatamazsın dimi =) Cevap ve görüşlerin için teşekkürler. iyi geceler

• :) "ya olduysalarla uğraşalım demiyorum" arkadaşım kendinle çelişiyorsun :)

seninki direkt suçlamadır sorgulama değil! yine de sorguladığmızı düşünüyorum... ayrca ben fanatik değilim sadce ii bir Galatasaraylıyım! fanatik biri emin ol böyle tepki göstermez :) ii geceler...

• galatasaray demek cemaat demek :D

0|0
    0|1
  • Galatasaray'ın o kadar gücü yok . cemaat maalesef kulüpler üstü bir konumda.

0|0
    0|0
  • evet var kulube bu yapilandirmayi sokanlar sorusturmadan etkilenmedi emre belezogluda bu yuzden fenerbahceden ayriliyor.

0|0
    0|0
  • baglantı kurulucak son kulubuzz zamanında dını sebeplerden uzaklastırılan futbolcuları dusunun ;)) bısılerı bıze sıcratmaya calısmanız manidardırr :)) guluyoruz gecıyoruz biz...ama bılememki basklarını bızı ılgılendırmez...

0|0
    0|0
  • cemaatin yeri camidir

0|0
    0|0
  • hakan şükür,sabi gibi gs liler cemaat ten olduğune herkes biliyor.

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|1
    0|1
  • galatasaray taraftarının %48'i akp ye oy veriyor.

0|0
    0|1
  • yüzde yüz ilgisi var

0|0
    0|3
Yükleniyor...