Şampiyonlar ligi mi daha zevkli dünya kupası mı?

Benim oyum şampiyonlar ligine. Tempo oyuncu kalitesi taktik teknik herşeyiyle bence şampiyonlar ligi maçları daha heyecanlı daha zevkli.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Dünya Kupası daha hoş sanki daha ulaşılmaz daga zevkli falan.

0|0
    0|0
  • Ikisinin de yeri ayri ya

0|0
    0|0
  • dünya kupası

0|0
    0|0
  • Dünya kupası. Ah bide türkiye olaydı 😞

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Dünya kupasının daha heyecanlı olduğu doğru. Yapılan hazırlıklar dünyanın 4 bir yanından gelen taraftarlar gösteriler falan filan. 4 yılda 1 olması da cabası. Bunun yanı sıra bireysel yetenekler daha ön plana çıktığı oluyor.

Tabi negatif yönleri de var.
    Mesela dünyanın en iyi futbolcusu Cristiano Ronaldo ülkesi Portekiz bireysel yetenek olarak takımı baş favorilerden güçsüz. Peki bazı abartılan neymar gibi futbolcular? Turnuva ülkesinde düzenleniyor + kadrosu da güzel. Bu avantajdır sonrasında ise kıyaslamalar oluyor bu bunu kazandı o kazanamadı diye ama adamın takımı iyi değilse o napsın ki?
    Yani dünya kupası tamamiyle şans işidir takımın iyise avantajlısındır ama takımın kötüyse çok büyük bir şansa ve sürprize ihtiyacın olduğu aşikar.

Bana kalırsa en güzeli Şampiyonlar Ligi iyi bir oyuncuysan zaten iyi bir takıma transfer olursun ve bu turnuvada oynayabilirsin. Ayrıca daha profesyonellik konuşuyor burada çünkü herşey planlıdır. Sürekli ve daha uzun süre oynadığın için takıma adapte olabilirsin alışırsın ama dünya kupası kısa sürüyor alışması derken bunun yanı sıra sen ne kadar iyi bir oyuncu olursan ol takımın kötüyse yapabilecek çokta fazla bir şey yoktur.

0|1
    0|0
  • sampıyonlar lıgı..

0|0
    0|0
  • dünya kupası soru mu bu kardeş

0|0
    0|1
  • Son dünya kupasındaki vuvuzela akımı soğuttu beni ihşallah bu sene olmaz.

0|1
    0|0
  • İkisinin de zevki ve yeri başkadır, kıyaslamak olmaz olmamalı.

0|0
    0|0
  • şöyle düşünüyorum şampiyonlar liginde dünyanın en iyi oyuncuları 4-5 takımda toplanıyor ama dünya kupasında çok yayılıyor o yüzden kalite düşüyor ama ülkeni dünya kupasında izlemek müthiş oluyor

0|0
    0|0
  • Dünya kupası

0|0
    0|0
  • dünya kupasını hiç birşeye değişmem hele birde türkiyem olunca grupta heyecanı damarlarımda gezerken hissederim kendimi yerime oturamam

0|0
    0|0
  • Dünya kupası bence.Bir çok değişik kültür barındırıyor. üstelik biz hep ailecek izliyoruz. onunda etkisi var

0|0
    0|0
  • Dünya Kupası

0|0
    0|0
  • dünya kupası

0|0
    0|0
  • içinde Türkiye olmayan dünya kupası hiç çekici gelmiyor ama izlerim.. Şampiyonlar ligine gelince d Smarta para bayılmamı sağlayan tek etkendir:) GALATASARAY var o yıldızların içinde :)

0|0
    0|0
  • Dünya kupası

0|0
    0|0
  • dünya kupası.

0|1
    0|0
  • Kalite bakımından ŞL bir numara. Keyif yönünden dünya kupası. Nasıl tespit :)

0|0
    0|0
  • Tabiki sampiyonlar ligi

0|0
    0|0
  • Dunya kupasi haci 4 yilda bir sampiyonlar ligide 4 yilda 1 olsa isler degisebilirdi ama

0|0
    0|0
  • Dünya kupasında oyuncuların bireysel yetenekleri daha ön planda olduğu için daha zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • cl herzaman favorimdir ama takımlar kaliteli olduğu zaman

0|0
    0|0
  • Türkiye olsaydı Dünya Kupası daha heyecanlı diyebilirdim..

0|0
    0|0
  • dünya kupası

0|0
    0|0
Yükleniyor...