Kaç kilo olmalıyım sizce ve nasıl zayıflamalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben 1.62 boyundayım. Ve 70-72 kilo arasıyım vucudum çok sıkı göbeğim yok ama bacaklarım çok kalın nasıl inceltebilirim sizce kilo mu vermeliyim yoksa spor mu yapmalıyım?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslarin motor yag da bezindir motor hacminyuksek olursa cok benzin yakar,,, eger kilo vercem diye karbonhidrati kesersen kaslarindaki karbonhidrat depolarindan kullanirsin ve kas kutlen azalir zayifladim sanirsin ama aslinda yagdan hizli kas kaybedersin yanii yaglar yakacak motorun hacmini azaltirsin buda diyet sonrasi asirikilo almana sebep olur,, spor oncesi hizlimkarbonhidrat tuketmeli spor yapmadigin zamanlarda uzun sureli karbonhidrat tuketmelisin ilaveten protein dengesini iyintutmalisin sabah ogle korkmadan abanabilirsin yemegecama aksam ve gece yatmadan hafif atistirmaliklar dene

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Merhaba
    Bölgesel yağ verme diye bir şey maalesef yoktur. Oran olarak bayanlar en fazla basen bölgelerinden kilo alıp, verirken de en az oradan verirler.
    Bunun dışında belki de genetik olarak bacaklarınız kaslı olabilir. Bu durumda üst bölgenizi biraz daha hacimlendirip (omuz kanat), daha simetrik gözükebilirsiniz.

Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.

Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0
  • 10 15 ver.

1|0
    0|0
  • 162 cm boya 72 kilo ne yahu? Kilo ver tabi. Senin 50 hadi maksimum 55 kilo düzeyinde seyretmen lazım. Şişman kategorisine giriyorsun.

2|0
    0|0
  • Wow ben 183 boyndayım 3 kilo daha alsan eşit olucaz :) bir 20 kilo vermen lazım fitness tavsiye ederim 5-6 aya bir şeyin kalmaz

1|0
    0|0
  • 1:62 boya 70 -72 kilo çok fazla ilerleyen yaşlarda birde çocugun oldugunda seni duba diye denize baglarlar :p dikkat et kendine spor yap dengeli beslen

1|0
    0|0
  • Kilo vermelisin hemşerim.Senin ideal kilon 50 civarıdır.Profil resimdeki sen misin?

1|0
    0|0
  • 1,60 ve 70 kiloysan bacakların cidden çok kalın olmalı? bence 5-6 kilo ver

2|0
    0|0
  • Öncelikle en az 55-60 kilo arasında olmalısın iyi geceler..

2|0
    0|0
  • bir 6-7 kilo vermen lazım bence :)

2|0
    0|0
  • 20 kilo fazlan var

1|0
    0|0
  • İyisin bence balık etli kız candır:PD:D:ADS:A:DA:D:D

1|0
    0|0
  • spor yapmalısınız az da kilo verirseniz istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz

1|0
    0|0
  • resimdeki sensen öyle ce kal

1|0
    0|0
  • vermelisin 55 kiloya kadar düş.. spor salonuna yazıl onlar ayarlar

1|0
    0|0
  • bitkisel zayıfla

1|0
    0|0
  • bence kılo vermene gerek yok spor yapabılirsin ama kılon yok takıntı yapma bence

1|0
    0|0
  • Valla sen ne düşünürsün bilmem ama bence çok iyi ;)

1|0
    0|0
  • 2 yıllık fitness deneyimimle bölgesel kilo veren gelsin karşıma elini öpiyim
    tek çare düzenli spor

1|0
    0|0
  • 55-60 Kilo arasında olman gerek :)

1|0
    0|0
  • O zaman profil fotoğrafın sana ait değil.

1|1
    0|0
  • allahımya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• spor

1|0
    0|0
  • 55 kiloya dusmelisin ama 50 ye zorlarsan ideal olursun

1|0
    0|0
  • 51-52 olman lazım, spor ve dengeli-düzenli hayat gerek.

1|0
    0|0
  • ideal kilon 52-53 senin vermen lazım 3-4 ayda kurtulursun düzenli spor ve diyetle sıkma canını

1|0
    0|0
  • 70 72 kilo mu? cooooooooook fazla be benim boyum 1.64 kilom 60 ben zayiflamak istiyorum sen daha cok vermen gerekiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...