Kapat

38 bedenim, 36 beden olmak istiyorum

38 bedenim 36 olmak istiyorum, ne yapmalıyım? Nasıl 36 beden olabilirim? İki beden arası kaç kilodur?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• aşağı yukarı 2 beden arası 3-5 kilo arası

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Boyunun kaç olduğu önemli kesinlikle... Ama beden küçülteceksen (ve eğer kendini kilolu görüyorsan) spor yap; kalça, basen ve karın çalıştırmak istiyorsan da (bulabilirsen) monopalet -iki ayağı tek palete giydiğin bir cins, denizkızı gibi- ile havuzda çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • ben dört kilo olarak biliyorum ama kilon fiziğine uygunsa zorlama,bağışıklık sistemini bozarsın..olmadık hastalıkları bulursun...sağlığın yerinde ise 38 bedende hiçde fena değil,hatta birçok erkeğinde favorisi ...

0|0
    0|0
  • 38 iyidir bence hiç uğraşma, boyunda önemli tabi burda

0|0
    0|0
  • ölücen mi...boş ver ya...

1|0
    0|0
  • kilo değil beden olculeridir ( bel basen gogus vb ) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 38 bedenle 36 beden arasında dışardan bakınca pek fark olmuyo ki zorlama bence beden düşürcem diye sağlığından olabilirsin...

0|0
    0|0
  • Bende boya göre diye biliyordum eyer iri yapılıysan biraz zor ama ince yapılıysan olabilirsin ama bir iki beden için ugraşma derim sağlıgınla oynarsın Allah korusun

0|0
    0|0
  • Sırf olmak için olma, (bkz : manken hastalığı)

38 iyi bence.

1|1
    0|0
  • Boyun 1.70 civarındaymış o yüzden hiç rahatını bozma kilo almamaya bak bedeninle boyunun orantısı çok iyi aynen devam :)

0|0
    0|0
  • çok az yemene içmene dikkat etsen kolaylıkla verirsin. Zaten çoğu giysiler kalıplarından da değişiklik gösteriyor. Hiç bi fark yok.

0|0
    0|0
  • Boyun kac?

0|0
    0|1
  • ne gerke var o kadar da fark yok aslında bunun için boşver benimki 40 mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...