Fenerbahçeyi yine karanlık günler mi bekliyor?

Trabzonspor az önce olayın belgesinide açıkladı şimdi neler olacak?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• trabzon yok belge açıklamış yok şunu yapmış neden şimdi açıkladı sizce bu yazı trabzonun eline şimdimi ulaştı mantıklı düşünün biraz çünkü kendilerinin şike şeyleri ortaya çıkıyor diye korkmaya başladılar olayı çekmeye çalışıyorlar sivasın açıklamaları üzerinden panik yaşadılar.pislikleri dökülüyor yavaş yavaş

not:2010 2011 sezonu kanırta kanırta şampiyon olduk.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle FB şike yaptı üstü bir şekilde Türkiyede örtülmeye çalışıldı ama avrupada affedilmedi ve 2 senedir CL ve avrupaya gidemiyo inş bundan sonra Türkiyedede adalet yerini bulur gerçi brz adalet olsa FB o sene küme düşerdi Aydınlar saolsun kendide dedi ztn ben olmasam küme düşerdi fener ben kurtardım diye :)

0|0
    0|0
  • Kupa ellerinden gider ve şikeye karışanlar hapis cezası alır sonrada fenerin şampiyonluksayından 1 şampiyonluğu eksilir

0|1
    0|0
  • Fenerbahçenin bu güne kadar şikeden başına gelenler az bile eğer şu anda Tff yöneticileri faklı adamlar olsaydı Fenerbahçenin maçlarını şu an Trt den izliyor olurduk.. Yani yatıp kalkıp dua etsinler.. Hala Fenerbahçenin şike yapmadığını iddia edenler var. Tüm Avrupa mahkemeleri yalan söylüyor sanki.. Fenerbahçe düşerse yerine düzgün bir takım gelmiş olur daha iyi olur bence bu yüzden ;
    Umarım karanlık günler bekliyordur.

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe masumda onu o hale getirenleri bulmak lazım çıkarlarını bulmak lazım

0|1
    0|0
  • Fenerbahcelimisin? Allah başka dert vermesin :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahcelıyım aziz yıldırım gıtmeden bu klup duzelmez cocuk azarlar gıbı mılletı azarlayan amator branslarda sankı kendı kazanmıs gıbı basarıyı ustune alan bır baskanla olmaz bu ısler

0|0
    0|0
  • bekliyor:S

0|0
    0|0
  • affedersin ama s*csınlarda b*klarıyla oyasınlar hic bişey olmaz ferah ol ;)

0|0
    0|0
  • trabzon önce kendi sattığı maçların hesabını versin, takımı nerden nereye getirdiler. Adamlar bileğinin gücüyle şampiyon oldu, şimdi çıkıp nasıl kimse şike var diyemiyor o zamanda öyleydi. Siyasi bir takım olaylar tapeler dinlemeler vs vs. bunlar doğruysa bu ülkenin başbakanı hırsız. nokta.

0|0
    0|0
  • aydınlatırız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...