Kapat

Yaptığım sürprizin sonu ...

Bugün geçen gün dediğim sürprizi yaptım hoşlandığım kıza peluş bi ayıcık alıp ayıcığın ellerinin arasına kart koyucam bi kahve içelimmi diye ? altına telefon numaramı yazıp sonra ayıcığı büyük bi kutunun içne koyup içine küçük küçük uçan balonlarla doldurucam güzelce paketleyip kargoyla onun işyerine göndermeyi planlıyoum . kutuyu açtığında balonlar uçucak içinde ona bakan elinde kartla bi ayıcık :))

sonrasından hemen aradı kim olduğu sordu yaşımı falan sordu ama ses olduğundan dolayı konuşamadık sağlıklı .. sonra ikinciye aradı daha sakin bi şekilde seni çok merak ediyorum dedi yaşımı falan sordu sonra durdu ne diyceğimi bilemedim şimdi dedi bende espiri amaçlı anlıyorum seni çok mutusun hoşuan gitti galiba heyecanlandın ondan mı dedim ? ne diyosun sen be dedi bende şaka yapıyom ya en kızıyosun dedim sonra sen her gördüğün kıza çiçek mi yolluyosun böyle sürpriz mi yapıyosun dedi bende yok ilk defa sana yaptım tutmasını isterdim dedim onu konuşurken yüzüme kapattı :/ muhtemelen birisi geldi müşteri falan yani öyle olmasını umuyorum...

acaba akşam işten çıktıktan sonra ararmı beni ? yada tanışırmı benimle ?

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• walla bu kdre şey yapmıssın kıza eğer bi tanışmayıda cok qörüorsa o bir odun olabilir hep bize denilio bizde ona diyek hacıı!.s bide erkekler bişi bilmez diorlar yapıpta ne oluo ya sinirim bozuldu şimdi yüzüne kapatması hoş olmamış!.s

0|0
    0|0
    • hacı bunu en iyi cevap seçiçem :)) daha güzeli çıkmazsa :D

• amin inş. şimdi çağrı atıyo yine konuşuyoz arada falan böyle ;)

• orda tanısaydım yada senin memlekete olsaydım tatlısını yerdik!.d

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Her şey başta çok güzel gitmiş. Kızın ilgisini çekmişsin ve merak uyandırmışsın. Ama anlıyorum seni, çok mutlusun, hoşuna gitti galiba heyecanlandın demekle her şeyi mahvetmişsin.

0|0
    0|0
  • kıza niye hoşuna gitti, çok mutlusun diyosun

-o yüz ifadene şaşkınlık çok yakışmıştır kesinlikle..

-seni şaşırtmak hoşuma gidiyo

- sana olan duygularımın ufak çapta yansımasıdır sadece bunlar gibi afili cümleler kursana

=)

0|0
    0|0
  • Sen anlıyorum seniyle başlayan o konuşmayı hiiç yapmayacaktın , gitti canımm keten helva ,

0|0
    0|0
    • ciddimisin :/

• Seçenek sunmadım ki sana ,kıza o an söyleyebileceğin sözü söyledim ..

• oda son sözünü söyledi galiba :/

• O zaman mesaj at ve de ki ;

- Yüzyüze olmadan duygularımı ifade edemiyorum hiç bir kızla böyle heyecanlı konuşmadım seninle konuşurken bir heyecan oldu kelimeler birbirine karıştı de. Sonra iş çıkış saatine yakın senin dükkanının oradayım de.. Ama gitme bırak arasın gözleri seni. Hep merak etsin. İster istemez cevap yazacak sana. Ya da git ama çok uzaktan bak bakalım gözleri seni arayacak mı sen olduğunu belli etmeden.

0|0
    0|0
  • hahah Allah seni kahretmesin ya :D Tutmasını isterdim ne demek? ne demek o :D

0|0
    0|0
    • tanışmak için yaptığım şey işe yaraması anlamında :) olayı farklı yere çekme türkçe bu nereye çekerse oraya gidiyo :)

• vay bunu tuttum ;)

• yap mutlaka:)

• yani okadar yaratıcı ol, sonra ettiğin laflara bak :)) hiç hoş olmamış..

0|0
    0|0
  • aramaz nıye arasınkı senı.onada yap bana yaptıgının aynısını zor arar senı bıraz bugun sordum arkadslara benı haklı buldular.

0|0
    0|0
  • eyvah gafın boylesı:)bayagı bır gaf yapmıssın :)ararsa şukret derım:)

0|1
    0|0
    • valla yaaa :( seni çok merak ediyorum demesi umut verdi ama bilmyiom :/

• o zaman şöyle yazayım

haddimi aştıysam yaptıklarımla telefondada konuşurken farkında olmadan kötü bişey dediysem özür dilerim :( amacım kötü bişey değildi seni tanımam gerektiğine inanıyorum tanıyamazsam hayatımda eksik bişey kalıcakmış gibi hissediyorum

• yaz bunu hemen:)

• ::)) hahahahaha ben evlendirme memuruyum nikahınızı birzat kendim kıymak isterim yaa :))

0|0
    0|0
    • neden :)

ikincisi de hatunu tav edemedim ki evleneyim :D elime yüzüme bulaştırdım :(

sen sorduğundada heyecanlanırım nikahı berbat ederim kesin :))

• bu işin sonu kötüye gidiyo gibi :))

• nasıl yanii?:))

• Sen hani geçen de çiçek yollayan değilmisin kazanova :D

0|0
    0|0
  • naptın sen ya koptum :D filmlerdeki gibi ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonuç ne olur bilemem ama kim olduğunu merak edip yine arayacaktır..Böyle durumlarda bir tanıdıkmı falan gibi işkillenmeler yoğunluktadır,merak konusu işte..

0|0
    0|0
    • kesin bi kere görmek ister yani ;)

• Kendini görebilmesini sağlamak için biraz daha gizemli davranabilirsin konuşmalarında.Merak uyandır,aramadan önce konuşmalarının provasını yap..

Birazda ağırdan al kendini,ilk görüşme teklifinin onun yapmasını sağla bu onda dahada merak uyandıracaktır.

• Kadınların bazısıda işte böyle havalanır :) bence olumlu bakmasa bile görüşmek isteyecektir merakından arar arar ;) Ama sende tutmasını isterdim lafın biraz gaf olmuş başka bir cümle kurabilirdin...

0|0
    0|0
  • Yapmayın arkadaslar çıtayı yükseltmeyin :)))

0|0
    0|0
  • Gaf yapmışsın çok gaza getirmişler burda seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...