Nasıl bayan futbolcu olunur?

bayan futbolcu olmak için nasıl kayıt olunur. Gercektn çok istiyorum yardımcı olurmusunuz

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 16 yaşındasın yaşın çok geç. Kızlar bildiğimiz üzere futbolda biraz kazmalar zaten o yüzden ufaklıktan başlaman gerekirdi şimdi başlasan olmaz diye bir şey yok ama millet günde 1 antreman yapıyorsa sen 3 yapıcaksın ki bunuda kaldırabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • geç kalmadınmı biraz futbolculuk 7-8 yaslarında baslanır bayanlarda bu farklımı bilemem

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama klupler daha küçüklükten baslıyo bayan futbl takımı olan kluplere sorman lazım bunu o değil sende yetenek var mı oda önemli :)

• ahahhahahahhaha bayanfutbolcu mu maç izleyen kızlara biz bir tarafımızla gülüyoruz sen bayan futbolcu diyorsun :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • olabilirisin sadece yapmam gereken ler var

0|0
    0|0
  • 90 çaktığın zaman

0|0
    0|0
  • kulübe yazıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• serenay aktaştan sonra herkesde bir futbol merakı başladı

0|2
    0|0
    • he kezo he senden değil futbolcu anca başka bişey olur ayrıca düzgün konuş şikayet ederim

• ben sana hiçbişey demedim sen gelip burada küfür ettin

• yemiyo dimi yemez tabi insan gibi soruna cevap verdik küfür ettin benim anneme neyseki babam boşalıyo senin annene tüm türkiye ayrıca analı kız çok oklava yemişsiniz demekki bak açtırma agzımı ok bb diyo bide seni küçük ergen kezo

Yükleniyor...