Beşiktaş ne zaman şampiyon olacak?

Arkadaşlar ben bır Galatasaraylı olarak beşıktaşa uzuluyorum adamlar Galatasaray ve fenerın 5 sene gerısınde kalmışlar gıbı gelıyor bana yanı beşıktaşın bu ıkı takım ıle şampıyonluk yarışına gırmesı çok zor gozukuyor zaten borçda fazla ne olacak bu takımın halı? Bir yandanda seviniyorum çunku Inonude bizim futbolculara yapılanları unutmadık.

Bu takım son zamanlarda bızden daha fazla nefret etmeye başlamış nedenı bılen var mı yoksa kıskançlık mı bılemedım.

Bu arada Sizce Beşıktaş bır daha kı sene şampıyon olmaya oynayabılır mı vede transfer yapabılır mı avrupadan yanı kısacası Beşıktaş Galatasaray ve Fenerbahçe ıle yarışabılır mı?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• ya sen boşversene başka takımları :))) :))) her koyun kendi bacağından asılır bizim durumumuz çok iyi biz 5 sene önlerine geçeceğiz bu sene ile beraber hele bi başarı da gelsin şampiyonlar liginde sen bak o zaman ne oluyo 2000 deki hatalar yapılmaz daha çünkü tecrübe kazanıldı bırak onlar düşünsün :)))

0|1
    0|0
    • ben zaten transfleri bekliyorum takimda gormek istedim futbolcular bunlar Serdar Aziz, Hasan Ali Kaldirim, Taiwo, Melo, Nuri, Hamit, Kaka, Berbatov ve Burak yeterli olur ve 3 yada 4 Turkıye lıgınden yerlı ucuz futbolcu alıp bırde alt yapıdan bır kaç futbolcu çıkardın mı bu ış tamamdır

• nıye ya orda guzel haberler oluyor transfer ıle ılgılı az once Okudum Galatasaray Hamıt ıle anlaşmış buyuk olçude ve Kalou ıle anlaşmak uzere sanırsam super bombalar var bu gazetede

• bu gazete var ya tam dayaklık full kolpa

Kızlar Ne Diyor 6

• Umarım Avrupa da başarılı olurlar.

0|0
    0|0
  • Seneye en büyük şampiyon adayı biz olacağımız için şampiyonluğa oynayacağımız için sen o Cimbomun ve Fenerin arasına bir de Bursa'yı ekle istersen...

0|0
    0|0
  • çok zor bir ihtimal gibi duruyor bjk nin şampiyon olması

0|0
    0|0
  • Sen kendi haline üzül sana mı dert beşiktaşım?

0|1
    0|0
  • on sene sonra

0|0
    0|0
  • beşiktaş 25

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bişey konuşurken bilerek konuşmak eftaldir.size duyulan nefret başarınızdan ötürü değil tarihte yaşananlarla ilgili bir durum araştırmanda fayda var.herkes şampiyon olabilir geçen sene gs nin hali nasıldı bu sene şampiyon oldu demekki 3 büyük takımın her daim şampiyon olabilitesi var.ayrıca bir gs li olarak Beşiktaşın şampiyonluğunu sorman müslüman olmayan şaman adamın türkçe ibadet ve ezan olmalı bunun için çalışacam demesine benzer herkes kendi işine baksın

0|0
    0|0
  • bilmediğin birşey var biz bu takımı SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK.Galatasaryda bu seneye kadar son 6 senede sadece 2007-08 sezonunda şampiyon oldu kaç senedir de kupayı alamıyor(5-1lik fener maçı)Hatta gecen sene nerdeyse kümeye düşecekti ama bu sene çıktı oynadı şampiyon oldu.Demekki 1 senede herşey değişebiliyormuş.Demekki arma aşkı kupa aşkından büyükmüş.SAYGILAR

1|2
    0|0
  • türkiyedeki başarınlarınla övünme, kusura bakma ama beşiktaş şu an itibariyle türkiyenin en iyi takımı, gal ve fen. son 2 yıldır avrupa kupalarına katılamazken bjk grupları geçiyor.

not : bjk li değilim

0|0
    0|0
  • şike yaparak şampiyon olmaktansa şerefli ikincilikleri tercih eden bir takımız biz böyle mutluyuz siz de öyle mutlusunuz demekki canını sıkmana gerek yok

0|1
    1|0
  • Şuan kulüpler sıralmasında Türk takımlarından en yüksekte olan takım beşiktaş . En son 2009 da şampiyon olduk o kadar geçmişte kalmadı üstelik Türkiye kupasında da son senelerde baya final oynadık diye hatırlıyorum. Galatasarayın da geçen seneki halini biliyoruz elbet toparlarız

0|1
    0|0
  • fener türkiye kupasını aldı o da yakın demektir :D

0|1
    0|0
  • istikrar olmadığı sürece baya uzun bir zaman şampiyon olamaz

0|0
    0|0
  • 29 yıl sonra :D

1|0
    0|0
  • her 10 senede bir :)