Diyelim ki eşinizin annesi sizi her şekilde kırıyor, üzüyor. Bunu eşinize anlatır mıydınız?

Diyelim ki evlisiniz kızlar. Eşinizin annesi sizi her şekilde kırıyor, üzüyor .. Kızlar bunu eşinize anlatır mıydınız ? Erkekler siz bu durumda anneniz ve eşiniz arasında kalacağınız için ne yapardınız ? Sonuçta birisi anneniz, birisi çok sevdiğiniz eşiniz ?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• gayet güzel soru bunu bir süre saklardım eşimden sonuçta annesi yani bi yere kadar anlayş gösterirdim amadaha sonrası çekilmez olursa söylerdim sonuçta bnde insanım

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah erkeği karısı ve anası arasında bırakmasın. Yalnız her ne durum olursa olsun bir süre sonra her türlü tepki ve söyleme insanımız alışıyor.

2|0
    0|0
  • kuş büyüyünce yuvadan ayrılır ben evlendiğim zaman evimi ayırırım ne eşimi annemle tartıştırırım nede kendi kafamı bu konuya yorarım ayrı olunca uzak olunca bayramdan bayrama görüşürler onada 2-3 gün katlanırlar sanırım hem zaten annem yok öyle bi derdim de yok :)

0|0
    1|0
  • herkes yerini bilecek arkadaş, kimseyi öyle çarpık bir ilişkiye sokmam. Erkekte biter olay Nokta

2|0
    0|0
  • her ikisini yan yana getirip sizin derdiniz ne derdim lütfen tartışmayın derdim eşimede annemi üzmememsi için kızardım ama annem haksız bi yerde haksızsa babama falan söylerdim bi konuş annemle falan derdim!

0|0
    0|0
  • eşini seviyorsan annesinede katlanacaksın durumu eşine söylersen tahminimce işler baya karışır eşin ne yapacağını bilmez bi tarafda annesi onu büyütmüş bi tarafda aşık olduğu kadın yani eşinin nasıl davranacağını bilemez

0|0
    0|0
  • sorum kızlara ve erkeklere :D kopp ya

0|0
    0|0
    • Kopman gereken bir şey göremiyorum gülecek yer arıyorsun galiba ..

• problemi anlayıp çare bulmak ısterdım

0|0
    0|0
  • asla paylaşmam eşimle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İstediğin kadar anlatmam desende muhakkak kırılacaksın ve he deyip geçemeyeceğin anların olacak .Eşimle paylaşırım tabi kii ama bu şikayet babında olmaz yapıcı bir konuşma olur ve bu gibi şeylerin aramızı bozmasına müsade etmem ..

1|0
    0|0
  • Eşime birşey belli etmezdim kendim halletmeye çalışırdım önce ama baktım olmuyor eşime duygu sömürüsü yapardım ağlardım bilerek ve eşim varken annesine çok iyi davranırdım gösteriş olsun benden tarafa çıksın diye. napim canım aa

0|0
    1|0
  • gayet guzel bır soru.susarım baktım devamlı benı kırıyo.esımı alırım karsıma annene soyleme ama boyle boyle oldu derım ama aramızda kalsın derım.buyuk bugun var yarın yok derımkalbı kırılmasın derım.ben olgun bır ınsanım.

1|0
    1|0
    • yorumunuzla belli olgun biri oldunuz tebrik ederim vallaha günümüzde ender rastlanan bir düşüncedesin tbrkl :)

• başınız sagolsun allah sabır versin

• hepımıze sabırlıklar verrsın sagolun.

• anlatmam kendi gözuyle şahi olmasını saglarım .

1|0
    0|0
  • bak esımın annesınden bahsedıyor burda:)) ya ınanılmaz bırı ya ben çözemıyorum onu esımde ılk baslarda cok canımı sıktı ama baktım ne yapıcam esımı sevıyorum oda annesı atamam bırakamam o yuzden takmamaya basladım esımede anlatmadım herseyı ne gerek var zaten cok sık gorusmeyız sende 15 gun felan anca bız farklı sehırdeyız o yuzden sorun yok sevdıgım adamın annesı ne yapacam katlanıcaz:))

0|0
    0|0
  • anne manne anlamam ben acıkçası gorusmem olur bıter

0|0
    1|0
  • Anlatırırım,anlattım,anlamadı yanlı davrandı.."aradan çekil "deyip meseleleri kendim hallettim..

0|0
    0|0
  • derdim valla eşime

0|0
    0|0
Yükleniyor...