Bir insanın size eş olabilmesi için lmazsa olmaz dediğiniz şeyler nelerdir?

Bu konuda standartlarınız nelerdir?

Bir insanın size eş olabilmesi için bir ömür aynı yastıkta uyuyabilmeniz yaşamınızı paylaşmanız için gerekli ve olmazsa olmaz dediğiniz şeyler nelerdir? Evlilikler neden biter sizce?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olmazsa Olmazlar

Saygı

Sevgı

Iç ve dış guzelık

Terbıye

Akıllı

Çalışkan

Zor gunlerı yaşayabılecek kadın

Çoçukları aıle terbıyesı oğretmesı

Yemek yapması Hasta olunca ben yaparım o problem değıl

Tutumlu olması

Herşeye para harcamaması Boş şeylere yanı

BItırın Durumlar

Aldatmak

Buyuk Yalan Soylemek

Inançlarıma karşı gelmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• her zaman uyumlu olmuşumdur ben bir çok konuda uyum sağlarım uyum sağlayamadığım konulardada partnerim uyum sağlamalı ama evlilikte benim için olmazsa olmaz dediğim tek bir şey vardır o da sadakat eşim olacak insan arıyla namusuyla iffetiyle bana bağlı olacak gözü dışarda olmayacak göz ucu ile bile başka bir erkeğe bakmayacak gerisi teferruattır benim için sadakat dışında aşılmayacak konu yoktur

0|0
    0|0
  • Bu işin standardı yoktur. Tamamen talih meselesidir. Birçok "iyi huylu" kız yada erkek evlendikten sonra bambaşka olabiliyor. Saygı, adalet ve merhamet duygularına sahipse hiç düşünme balıklama atla derim. Öyle elektrikmiş falan-filan hikaye.

1|0
    0|0
  • cocuk olmayınca cinsellik yetmezliqi.d bazıları en küçük hattadan dolayı boşanır!

0|0
    0|0
  • Öyle bir standart yok. Pes ettiğim an anamgiller everecek beni münasip gördükleri helal süt emmiş bir gace ile :(

0|0
    0|0
  • guven, sevgi, tutku. ha bir de karsindakinin de seninle evlenmeyi istemesi. yoksa boyle sap kalirsin.

0|0
    0|0
  • karşılıklı anlayış elbet. ben ona sınırlarımı söylerim o bana söyler ben düşünce o beni kaldırabiliyorsa o düşünce ben onu kaldırabiliyorsam sonsuza kadar aşkla yaşarız.

0|0
    0|0
  • hijyen şarttttttt :)))

0|0
    0|0
  • Kadınların kendilerine yazılan erkekleri gayet doğal bulmasından dolayı biter.

0|0
    0|0
  • kafa kafa kafa.

0|0
    0|0
    • Sen mi verdin bu cevabı :) sanırım senın pc'de başkası oturuo :)

• Hıı eed :)

• sana paşa gönlün bilir dedim şimdi de ti ye alıyomuş gibi cevap vermene gerek yok :) tekrar diyorum bak paşa gönlün bilir oke :)

• insan olması herseyden önce envay türlü b.k yiyip millete talkım vermemesi lazım eylenceli olması lazım bakire olması lazım tövbe etmişlik hata yapmışlık bana sökmez dogru dürüst kararlı kendinden emin ne istedigini bilen saygılı sevgili hoşgörülü olsun eee daha ne olsun :))

0|0
    0|0
  • eş olabilcek biri yok benim gözümde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim gibi olsun işte ...

0|0
    0|0
  • Güven sevgı anlayıs bıde evlenmek ıstemesı lazım .

0|0
    0|0
  • saygı sevgı fedakarlık olmadıgı zaman bıter...olmazsa olmazlarım aasında olgun olmalı hata kabul etmelı kıymet bılmelı sahıplenmelı saygılı olmalı.adam gıbı adam olmalı.

0|0
    0|0
  • saygı sevgi sadakat ve en önemlisi karşılıklı itibardır

0|0
    0|0
  • *SAYGI* en başta gelir...

çünkü bana saygısı olmayan beni üzmekten çekinmez

0|0
    0|0
  • evlılıkler ımzayı attım tapusu benımdır dıye dusunuldugunden bıter

0|0
    0|0
  • zengin koca bulup evlencektim, zengin bi kedi buldum, evlencem. tek standardım zengin olması. yoksa evliliğe inanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...