Yüzmek ve yürüyüş yapmak yan karın yağlarını eritir mi?

Yüzmek ve yürüyüş yapmak yan karın yağlarını eritir mi? Ve eğer eritirse ne kadar zamanda eritir?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar zamanda eritir diyebilmemiz için bence kilonu ve yağ endeksini bilmemiz gerekir.Can simidi gibi dolanıosan sorun vardır hocam (= ama çok az bişi varsa onun hakkında tartışabiliriz!
    Saygılar...

0|0
    0|0
    • çok az bişey var

• Rica ederim arkadaşım.İnş isteğine kısa zamanda ulaşırsın.

• En iyi cevap için teşekkür ederim.Ben yardımcı olmak istemiştim (= Ama yinede çok saol arkadaşım.

Erkekler Ne Diyor 11

• Bölgesel yağ yakmak mümkün değildir. Mesela kolların sürekli aktifse, kollarından yakarsın ama omuzlarındaki yağlar tekrar kollarına kayar. omzunda bir bölge boş kaldığı içinde göğüslerin yavaş yavaş omzuna çekilir. Vücut nerde ne kadar yağ olacagına kendisi karar verir ve paylastırır. Sürekli koşarak ve beslenmeme dikkat ederek 4 ayda 19 kilo verdim. Şimdi ise çevremdekilerin dikkatini çekecek derecede iyi bir vücudum var. Ama asla diyete girmedim. Sadece ekmekten, tuzdan, şekerden ve yağdan uzak durman yeterli. Sınırsız meyve-sebze yiyebilirsin. Yüzme vücudun her bölgesini çalıştırır.bacaklar, göğüs kasları, omuzdan tut kollara ve parmak uçlarına kadar her yeri aktif hale getirir. 9 aydır body ile uğraşıyorum yağ yakımı hakkında birsürü araştırma yaptım. Ünlü bir vücut geliştirmecinin bir sözü var ''Deliler gibi koşun''

Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana..

0|0
    0|0
  • denemeden bilemen bir denesen.

0|0
    0|0
  • Eritirde bölgesel yap yakma yoktur.Koşarsın yürürsün yüzersin atıyorum.Kolundaki yağdan karnından bacaklarından vs. genel olarak gider.Yane sadece karını eritiyim gibi birşey yoktur.

0|0
    0|0
  • Yürüme koş. Koşarsan düzelme ihtimali var. Ama buna eline 2 ağırlık alıp sağ sola eğilerek dahada etki edebilirsin. Koşmak tüm vücüda faydalı. Kollar göğüsler ve karın içinde :)

0|0
    0|0
  • Zor beslenmenize dikkat edip bunların yanında da egzersiz yapmalısınız.

0|0
    0|0
  • yüzmek eritir

0|0
    0|0
  • Eritiyoor hemde süper. ÖZellikle yürüyüş. Şampiyon olmuş bir yüzücü olarak yüzmek omuzları genişletiyor diyebilirimm :D

0|0
    0|0
  • yüzmek eritir ama yüzdüm yürüdüm acıktım daha çok yiyeyim dersen zor, aslında belli bölgeleri eritmek için yağ, hamur vb beslenme konularına dikkat etmek sonucu daha çok etkiliyor. önce beslenme düzenlenecek sonra her spor elbet işe yarar.

0|0
    0|0
  • evet.. kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Yüzme ve yürüyüş güzel eritir ama ___ kalkıpta düzensiz yemek yersen veya yağlı yüzlü yemekler yersen daha kötü olur erkeklerin kasları gibi çıkar , bu yüzden beslenmeyede mutlaka dikkat et

0|0
    0|0
  • Tempolu yaparsan şekle sokarsın vucudu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yürüyüsün karınla ne alakası var. Mekik cek karın için

0|0
    0|0
  • Hayır sadece yüzmek sıkılaştırır
    yürüyüş alt bölge

0|0