Göbek eritme mekik ne kadar işe yarar?

Kilo problemim yok 52 kiloyum boyum 1.60 fakat biraz göbeğim var malum yaz geldi bikini giyicez kışın düzenli olarak mekik çekiyodum 50 tane günde ama bir faydasını göremedim açıkcası acaba ben mi farkedemedim azda olsa bir erime oldumu yoksa işe yarar bir yöntem değil mi göbek erisin diye ne önerirsinz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yağ yakma diye birşey yoktur çünkü belli bir kaloriden fazlasını yakmazsan karın bölgedenki yağları atamazsın vücud yağları sırayla atar en sonda karın bölgesindeki yağları yakar mekik sadece karın kası sağlar sana kaslar içerde büyüdüğü için yağ tabakasının altında kalır şekilleri belli olmaz ve incelme olmaz sadece güç kazanırsın ama yeterince koşarsan bile karın bölgesi incelebilir daha çok kalori yakmalısın yani ve bunun için herhangi bir spor uygun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mekik karın kaslarınızı geliştirir, elbette faydalıdır. ancak öncesinde yağ yakımı için metabolizma hızınızı artırmanız, yani kardiyo yapmanız gerekir. (koşu, eliptik bisikler vs.) bunun dışında gün içerisinde biraz daha hareketli olabilirsiniz ve doğal metabolizma hızlandırıcı içeceklerin+suyun miktarını biraz artırabilirsiniz. zayiflama. gunlugu. org/gobeksiz-bir-vucut-icin-neler-yapmak-gerekir/ adresinde özellikle çalışan kimseler için tavsiyeler yer alıyor. bir göz gezdirebilirsiniz dilerseniz. umarım bir an önce istediğiniz kiloya ulaşırsınız, kolay gelsin!

0|0
    0|0
  • mekık tek basına gobek erıtmez zaten kanks kım soyledıyse kandırmıs senı :) ayrıca 50 mekık deıl gunde en az 500 mekık cekmen lazım ve tek hareket olarak deıl 5-6 farklı hareket yanında cardıoda yapman lazım tabısı kanks :D

1|0
    0|0
  • Tafsiyem bolsu içmen ve tam mekik değil yarım mekik çekmen yani tam doğrulma yarım mekik daha fazla yardımcı olduğu kanıtlanmısdır :)

0|0
    0|0
  • ise yaramaz beslenme onemli gobekte sadece sikilastirir vucudunu ama yag yakmaz

0|0
    0|0
  • suyu bol tüketmelisin daha yaşın genç suyu bol tüketirsen sadece göbeğin değil her yerin kayış gibi olur

0|0
    0|0
  • Öncelikle Mekik Çekerken Karnın Kasılıyosa İşe yarıyodur Mekik ve karın eritmeye gelirsek düzenli beslenme ve koşuyla karın bölgesinde erime saglanabilir iyi günler...

0|0
    0|0
  • zorlıcaksın kendini 10 çekip bırakırsa bir çacıkolmaz

0|0
    0|0
    • zaten dayanılmaz acı başladıktan sonra devam etmek lazım asıl kas ozman oluşuyor.

• En çok işe yarayan yöntem azar azar artırırsan gayet güzel bir şekilde göbüşün erir

0|0
    0|0
  • Fitness :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...