Salih Uçan'ın Fenerbahçeden ayrılma dedikoduları var. Tepkinizi merak ettim?

Salih Uçan sizce gitmelimi kalmalımı. Giderse büyük hata olurmu.

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• yok be ne hatası olacak, kaçıp canını kurtarsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence gitmeli sonucta Genc oyunculari oynatmiyor bizim takimlar avrupada yetenegini gösterir hic degilse milli takim iyi bir oyuncu kazanir

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak avrupaya gitmeli diye düşünüyorum.
    arda gibi bizi temsil etmeli.

özil gibi şerefsizlere sevineceğimize Arda gibi Salih gibi bizim cocuklarımıza sevinelim.

0|0
    0|1
  • tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe liyim zaten kontratında Türkiye ye dönerse Fenerbahçe den başka takımda oynıyamaz kuralı olucak bence gitsin avrupada boy göstersin.

0|0
    0|0
  • Koyu fanatik holiganım. Galatasaray taraftarıyım. FB' den iki tane adam gibi adam var sevdiğim. Biri Gökhan Gönül diğeri Salih. İnş gider başarılı olur. Hata olmaz eğer çalışır kendini geliştirirse başarılı olur

0|0
    0|0
  • gitsin abi tr.futbolcu nekadar yetişiyorki bak arda ya yeni ardalarda olsun gitsinnnn kesinlikle

0|0
    0|0
  • fb liyim cocuga yazık ediyolar bencede gitsin simdi ide diego yu cıkardılar seneye forma felan bulamaz avrupaya acılması yararına olur bizimde zararımıza

0|0
    0|0
  • Kalması Fenerbahçe yararına :D

0|0
    0|0
  • gozum gormesin. :)

0|0
    0|0
  • Gitsin de belki birşeyler olur fenerden yıldız çıkmaz anca alırlar.

0|0
    0|0
  • Giderse kendini kurtarmış olur.. Milli takımımızın geleceklerinden biri kulübede harcanıyor...

0|0
    0|0
  • Hala kalsın diyenler hangi mantıkla kalsın diyor anlamıyorum. Bu ülkedeki şu şartlarda futbolcu falan yetişmez. 2 yıl önce necip diyodunuz nerde necip, aydın yılmaz parlayacaktı çok yetenekliydi hala parlayacak, emre çolak galatasarayın hepsinden daha yetenekliydi nerde ben göremiyorum. Geçin baba bu işleri.Geç olmadan gidiyosa gitsin. Ben avrupa takımlarının alacağına bile şüpheliyim.

0|0
    0|0
  • gitsin gelişsin

0|0
    0|0
  • kurtulsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...