Askerlik ve okuma yaş sınırı hakkında yardım eder misiniz?

Öncelikle herkeze iyi günler dilerim . umarım sorumun cevabını alırım simdiden tesekkurler . . .

Sorum 29 yasında üniversite son sınıf ögrencisiyim 2 dersim kaldı cok büyük bi aksilik olmazsa dersleri vercem . Olduda veremedim ne tür sıkıntı yaşarım yada şimdiden ne yaparım bilgisi olan varsa lütfen paylassın Tesekkur ederim . . .

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu geçtiğimiz hafta bu sorduğun soru ile ilgili bir yasa tasarısı vardı ve sanırım yasalaştı... Yanlış bilgi vermek istemem ama okuyanlar için okul bitine kadar askere alınmıyorlar diye biliyorum ama tabi siz resmi organlardan bilgi almanı icap eder...

0|0
    0|0
    • bende öyle bişey duydum ama tam emin olamadım okulda ögrenci işleride tam bilgi vermiyor . cok stresli bi zaman geciriyorum umarım dedigin gibidir inş

• benim sizin durumunuzdan anladığım şu 29 yaşındasınız ve sanırım sizi yeni yasaya göre askere alacaklar gibi görünüyor ama daha öncede söylediğim gibi gidip askerlik şubesinden net alın bence, en sağlıksı bu olur

• Aynen dogru anladıgınız . evet subeye gitmekten baska carem kalmadı malesefff .

• Dersleri veremezsen tecil süren bitmiş oluyor. GBT'ye düşmüyor sanırım ama kaçak olursun. Yakalandığın yerde sorgusuz sualsiz askere alırlar. Durum böyle sanırım...

0|0
    0|0
    • Hmm desene mutlaka oyle yada boyle dönem bitiminde mevzun olmam lazım . . . umarım veririm tesekkurler ilgin icin

Yükleniyor...