Spor salonlarında bay bayan aynı bölümde mi spor yapıyor?

Arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim? spor salonlarında bay bayan aynı bölümde mı spor yapıyor yoksa seans seans ayrılıyorlar mı bilenlerden rica ediyorum

Güncellemeler:
böyle mahalle arasında küçük bir yer

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• birçok yerde bir.. Küçük yerleri tercih edersen değişir tabii.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• benim gittiğim butun spor salonlarında bayan ve de erkek aynı yerde spor yapıyorlardı, genelde seans seans ayrı spor yapılan yerler küçük yerler oluyor

1|0
    0|0
  • benim gittiğim salon sabah 9 12 arası sadece bayanlara diğer saatler ortak kullanım

1|0
    0|0
  • aynı bölümde

1|0
    0|0
  • Degisken salonlar var arastirman gerek seansli yerler var

1|0
    0|0
  • 2. si bir arada

1|0
    0|0
  • Mekanlar farklı yollar izliyor bu konuda. İki farklı bölüm olarak aynı anda hizmet veren yerler var. Saatlere göre ayırıp aynı mekanı kullanan yerler var. Ya da karma olarak spor yapabileceğin yerler var. Mekana gidip bilgi alman daha sağlıklı olacaktır. Ancak mahalle arası ufak mekan dersen, kanımca seans olarak ayrılmıştır.

0|0
    0|0
  • Bu spor salonuna bağlı her spor salonu farklıdır , bzim spor salonumuz var , örneğin karma

1|0
    0|0
  • Genelde bay bayan ayrı büyük gymlerde karışık

1|0
    0|0
  • Her iki tipte yer de vardır. Bulunduğu muhite de bağlıdır. Doğrudan telefonla arayıp sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sabah bayan ogleden sonra baylara hizmet veriliyor genelde...bu salondaki bayanlarin isteklerine baglidir

0|0
    0|0
  • spor salonuna göre değişir gidip bakmadan öğrenemezsin...

0|0
    0|0
  • benim bildiğim ayrı seanslarda oluyor

0|0
    0|0
  • genelde kaliteli salonlarda ortak mesela bech e yatıyorum arada kıza göz kırpıyorum :)

0|0
    0|0
  • yurt disinda ayni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...