Krampon almak istiyorum ama alırken neye dikkat etmem lazım, bilmiyorum?

sevgilimin doğum günü yaklastı amatör futbolcu krampon almak istiyorum ama alırken neye dıkkat etmen lazım bılmıyorum ve en uygun kaca bulabılırım

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• tam prof al mercury
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • nike mercurial al adidasdan daha iyi model olarakda hepsinden güzel modellere sahip

1|0
    0|0
  • marka alacağım diye kendini kasma.yerli malı çok kaliteli ürünler var.zaten grampon spor ayakkabı demek.Ta yıllar önce amcam almıştı.hala pırıl pırıl duruyordu.koşuya giderdim hala bozulmadı sağlam.İsmini unuttum adidas nike puma lig vs.değildi.

0|0
    0|0
  • bende amatör futbolcuyum sevgilim krampon alsaydı çok hoşuma giderdi çok iyi düşünmüşsün. krampon alacaksan mevkisini bilmen lazım nerde oynuyor biliyormusun yani defansmı ortasahamı forvet mi hızlı oyuncumu?

0|0
    0|0
    • sanırım forvettı ya unuttum offf

• inşallah bulurum ya cok sagol bakıcam oraya

• bulursun bulursun rica ederim

• son zamanlarda nıke kramponlar revaçta ama bende 160 lira verdim aldım memnun değilim..görüntüye değil rahatlığına bak derim

0|0
    0|0
    • bende nasıl anlıcam bılmıyorumkı

• hediye olarak krampon alacağını söyle hoşuna gideni alsın sende bu dertten kurtul illa gizli saklımı olması gerekiyor

• nike mercure

0|0
    0|0
  • Sevgilinin hangi mevkide oynadığını biliyor musun? Ona göre Nike marka bir krampon önerebilirim.

0|0
    0|0
    • ben bı sekılde tam ogrenıcem sen bıldıklerını soylermsn

• www.facebook. com/nikefootballturkiye? fref=ts mevkisini öğrendiğinde buraya yaz sana yardımcı olurlar...

• kaç km yapmış ona bak...

0|0
    0|0
  • Eğer imkanın varsa magista modelini al, diz çöker evlenme teklif eder o derece.

0|0
    0|0
  • Cidden başka birşey alman daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • 30 a bile var

0|0
    0|0
  • sportive git bak puma adidas nike hepsi bir arada minimum 100 maksimum 150 liraya alırsın

0|0
    0|0
    • pekı özellık olarak neye dıkkat etmem lazım

• evet oyle yaparım onun içinde degerli ve guzel bosey olur heö

• evet öyle yap

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...