Acil hıphızlı bir şekilde zayıflamam lazım?

temmuza kadar arkadaşlar zayıflamam lazım göbeğim kollarım ince onlarda bir sorun yok benim bir tek baldırlarım kalın etli yumuşak onları sıkılaştırmam lazım selülitde var çatlaklık izi yaz da geldi her gün havuzda deniz de olucam bacaklarım güzel gözüksün istiyorum koşu bisiklet sürün demeyin onun dışında başka bir şey yok mu servisi bıraktım okulda yürüyerek gidiyorum zaten 20 dklık yol çıkıştada öyle ne yapabilirim da şu baldırları eritebilirim yardım lütfen?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• insanity workout, iki ayda 18 kilo verdim, 34 beden pantolonda 31 bedene XL tşörtten S bedene ;) bence sen de yapabilirsin..

0|0
    0|0
    • insanity workout'ı ilk defa senden duydum nasıl yapılıyor bu

• özelden mesaj atsam o videoları siteleri atarmısın

• tabi ki... önce ben dicektim ama şimdi abaza muamelesi görüyoruz :((

• Baldırları eritmek ömür ister boşa uğraşma :D
    Ne kadar hızlı kilo vermek istiyosun tahmini?
    3 ayda 20 kilo veriliyor.1 ayda çok kilo vermeyi düşünme.Zaman ve sabır işi bu.

0|0
    0|0
    • ben hızlı kilo veren biriyim zaten bir haftada 3 kilo vermişliğim oldu 57 kiloyum 52 olsam yeter

• teşekkürler ama spor işi

• Spor yapmadan verdim ben, sadece yürüyüş :D

• spor salonuna git ve hafif kilolarlan bacak çalış ama önce 45 dk koş teppoda spordan çıkınca 1 tane taze limon sık iç yemek ekmek yeme sadece protein sertleşir kalcan ve bacakların

0|0
    0|0
  • düzenli olarak spor yapmalısın günlük " 15 dk yürüyüş (ısınma) , germe hareketleri ve mekik..

0|0
    0|0
  • Diyet yemekler ye ve spor yap! günde 1 saat koşu işini görür

0|0
    0|0
  • Hıp hızlımı:)

0|0
    0|0
  • en hızlı terleyerek kilo verirsin sauna eşofmanı alman lazım bim şu anda satıyor kaliteli mi bilemem bacakların ise merdiven çıkman işe yarar betonda koşu yapma dizlerde ve eklemlerde sorun yaşarsın koşmak istiyorsan yumuşak zeminde yani sahilde kumla denizin birleştiği yer uygundur bol sıvı tüket kahvaltıyı mutlaka sağlam yap kahvaltıy atlayıp yemek ya da abur cubur tüketirsen hem enerji alamazsın hemde kilo alırsın.

0|0
    0|0
    • koşma yerine yürüyorum zaten egzzersiz yok mu

• spor salonu ya da zayıflama merkezleri var sadece bayanların gittiği uzman kişilerden yardım al herkesin vücut yapısı bir değil birde şu var çok önemli sürekli kilo alıp vermek vücutta çatlak yapar göğüs bel veya göbek çevresinde haberin olsun

• kalçan ve baldırların büyükse bu kötü bişey değil bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hareket cok önemli, yürü dans et zevk aldigin birsey yap, maksat hareket ve ter atmak. Evde kaslarini calistiracak hareketler yapabilirsin mekik sinav gibi. Bide beslenmene dikkat et unu sekeri azalt saglikli dengeli beslen, aksam gec saatte yeme ac yat daha cok yag yakarsin, ve en az 2 litre su ic günlük ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...