Body mi kick box mu? Hangisi daha yararıma olur?

Bazı arkadaşlarım bodyye gitme o sadece görünüşünü güzelleştiriyor ama seni içten hantallaştırıyor demişti onun yerine kick boxa giderek çok daha iyi bir şekilde kas yapıp kendinide geliştirebilirsin dedi. Siz buna katılıyor musunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Kick box yapanlar da kuvvetlerini arttırmak için ağrılık çalışırlar. Burada önemli olan ağrılık antrenmanını ne amaçla ve doğru yapıp yapmadığınızdır. Zannedilenin aksine klasik vücut geliştirme antrenmanları insanları hantallaştırmaz. Bunun olma sebebi tamamen yanlış antrenman teknikleri uygulamak ve vücut geliştirmeyi 3x10 gibi basit sistemlerden ibaret zannetmektir.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende kick box öğrenmeyi düşünüyorum 1-2 sene sonra filan ama sana hangisi yararlı olur bilemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tek basina kickboks vucudu body kadar gelistirmez. Ama yeterince iyi antrenman yaparsan kaslarini guclendirebilirsin. Body dolgun ksalar yapar ve kaslarin hacminin buyuk olmasi her zaman guclu oldugu anlamina gelmez.
    burada senin ne istedigin onemli. Kalipli bir vucut ve benc press te 100 kilo basmak iatiyosan body.
    Siki bir vucudum olsun, kodu mu oturtacak teknik ve gucum olsun diyosan kickboks, boks ya da muaythai
    sana kalmis

0|0
    0|0
  • kick box

0|0
    0|0
  • Ben kickboks cuyum aga. bodyde yaptım ama bıraktım 1 ay gitmistim.cok sıkıcı oluyo.kickboks ta kodunmu oturtuyosun yani

0|0
    0|0
  • kas yapmanın en iyi yolu vücut geliştirmedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...