Bu sene hangi takım şampiyon olmayı hak etti?

Son haftalarda GS ve FBli taraftarlar arasında en çok geçen sohbetlerden başında geliyordu. Ben oyumu galatasaraydan uyana tutuyorum. ya siz.

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray çok inişli çıkışlı bir grafik çizdi yeni takım olmasına rağmen iyi toparladı . Şampiyonluğunu tebrik ederim.

Fenerbahçeme gelince 4 as oyuncusunu satmak zorunda kalmasına rağmen , tv basın ve bir çok mecrada kramponlarına laf edilmesine rağmen , yarışta kupanın finaline kadar dirençli bir oyun sergiledi elde var olanı akıllıca değerlendirerek puanları topladı . Erman toroğlu gibi ikiyüzlü kin ile doğruları çarpıtan serhat ulueren gibi yalancının önde gideni reklam şaklabanın gereksiz programlarına rağmen olması gerektiği gibi biten bir lig oldu .

hakeden haketmeyen kısmı için top yuvarlaktı ve gs dan yana oldu .

0|0
    0|0
    • Şampiyon belli hıh... Size de aferin yıllar sonra kaybettgniz bebenize kavuştnuz muhaha:D

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 11

• bu sezon Şampiyonluğu sezon genelinde kendi sahası olsun, deplasman olsun iyi futbol oynamaya çalışan ve ezeli rakibinin sahasında yenilmeyen Galatasaray'ım hak etti, Fb ise mücadelesiyle Türkiye Kupasını hak etti. yani herkes hak ettiklerini aldı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • iki kere şampiyon kim olduysa tabiki GALATASARAY hak etti :) . Yalnız mayalar haklıymış bu yıl çok tehlikeli bir yıl, kıyamet kopabilir :))) baksana serçespor türkiye kupasını aldı :))) :)))

2|2
    0|0
  • kim hakketti diye bir mantık mı olur? lig'i 1. olarak yani eski durumlara göre şampiyon olarak kapatan galatasaray'dı. hemde büyük bir farkla. tabi ki galatasaray.

1|1
    0|0
  • bence 6alatasaray oynadığı futbol ,Fenerbahçe'de yaşanan sıkıntılardan dolayı hak etmiştir.Fakat 6s işi çok ciddiye aldı.Aynı futbol yorumcularınında dediği gibi , gerek yoktu bu kadar ciddiyete çünkü 1. haftadan beri Play-Off oynanacağı belliydi.Ama hayırlısı oldu sonuçta,Allah'ın takdiri :)

0|0
    0|0
  • galatasaray fenerbahçeden biraz daha iyiydi, ama ikisininde almasını istemezdim

0|0
    0|0
  • tabii ki GS

1|0
    0|0
  • hak eden kupasını aldı işte.

0|0
    0|0
  • galatasaray hak etmiştir aksi savunulamaz

0|0
    0|0
  • hakedene hakettıgını verdık bız de hakettıgımızı aldık sen anladın onu ŞAMPİYON GALATASARAY ;)

0|0
    0|0
  • hak edilerek veya edilmeyerek şampiyon olduk olay bittii..daha neyin muhabbetini yapıyorlar

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇEM. :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...