Beyler bayanlar ne olur yardım edın spor dıyet ne bılıyorsanız soyleyın?

Arkadaslar ben kılo aldıgımda vucuduma prantılı dagılmıyor kılo, omuzlarıma sırtıma vr belıme gıdıyor popom kucucuk kalıyo ıgrenc bır goruntu, lutfen dıyet soyleyın yapabılecegım sporlar en hızlı nasıl kılo verırım yalvarıyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• tadımlık yemek ye nefsini köreltsin su iç bu hem kasından kaybettirir hem yağından. Doktorlar kas kaybı olduğu için önermezler bu yolu. Mekik çek ve devamlı günlük 2-3 kez yürüyüşe çık.Her yürüyüşten gelince duş almaya erinirsin bu yüzden terini sil ve üstündeki kıyafeti bir kenarıya at kurusun.Aksam yatmadan önce alacağın sıcak bir duş kaslarını çok rahatlacaktır.İstediğin kadar yoğurt ve ayran iç bu hem seni serinletir hemde sindirimi hızlandırır. Gelecek kış düzenli bir sporla tekrar yaparsın o kasları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba
    "Kalıcı" ve "sağlıklı" zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • bol su düzenli beslenme kardiyo yapıcaksın

0|0
    0|0
  • EN HIZLI 3 GÜNLÜK DİYET
    en hızlı kilo vermek şöyle oluyor.Sabah kalkıyorsun güneş doğmadan sahura
    Sonra oruç tutuyorsun eğer o gün sahurdan sonra yatarsan kan şekerin düşer akşama kadar açlık hissi fazla olur.
    akşama iftar yapıyorsun.Ama kendini kaybetmiyorsun akşam yemeğinde sadece çorba ye ve yavaş yavaş ye kan şekerin yükseldikten sonra tokluk hissi başlar bu da geç yükselir bu neden le yavaş ye , bunu 3 gün ard arda yap

ek öneriler:iftarı tuz ile aç sofrada zeytin yağı tüket
    bol bol meyve ye

Zayıfladıgını göreceksin iftarlarda da kendin için biraz da bizim için dua et

0|0
    0|0
    • eğer istediğin seviyeye gelemezsen gün sayısını arttırabilirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...