Vucut geliştirme ile ilgilenenler bakarmısınız? :)?

Arkadaşlar merhaba
ben 1.80 boyudna 58 kilo bir gencim boyuma göre çok zayıfım biliyorum sorunumda bu işte..amatör olarak vucut çalışıyorum..fayda etmiyor çünkü kas a dönüşecek yağ yok vucudumda..kilo almıyorum çünkü alınca direk göbeğe gidiyor kollarım falan incecik denedim kilo almayı ama sadece göbeğime gitti o yüzden vazgeçtim.ben istiyorum ki yediklerim vucudumun her tarafına eşit gitsin kollarım bacaklarım gelişsin ama sadce tek bir yerden kilo alıyorum.bu konuda bir öneri yapabilecek olan varmı..çalışma veya yemek konusunda falan? Teşekkürler.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle boyun cok iyi fakat kilon boyuna göre ve bir yalnişin var vucudunda yağ olsa bile kas yapamazsın yani kaslar yağa dönüşmez öyle bir teori yok vucudunda olan ve küçük olan kasi büyütür şişirir ve geliştirirsin kas budur aslinda kaslarin gözükmesine bile engel olan şeydir o yağlar düzenli spor yap koşu yap yedıklerıne dıkkat et belirli bir beslenme düzenı olustur eşit şekilde kilo almaya başlicaksindir benim boyum 185 kilom 76 ama 80 gibi duruyorum fakat yağ oranım çok düşük 2 yildir vucut geliştirme yapıyorum spordaki mantik zaten yağı düşürüp kas kütlesini büyültmek yağ ile işin yok yani senin

0|1
    0|0
    • da ama kilo almama gerek ancak asıl mesele şu kollarım kaslı zaten ama ince bir kas nasıl desem bilmiyorumki http://i51.tinypic.com/53tkwk.jpg bak bu fotoğraftakinin kaslısını düşün ama aynı böyle ince bunu nasıl kalınlaştırabileceğim hakkıdna bilgilendirirsen sevinirim

• az tekrar yüksek ağırlık dumbel çalişmalisin ve proteini karbonhidrati eksik etmemelesin

• Kilo ile alakası yok dostum yeterince protein ağırlıklı beslenmiyorsun ondan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...