Yaşamak mutluluk mudur yalnızca, eğer öyle değilse nedendir ölüme karşı onca çaba?

Hep derler ya mutlu olmak için, başarı için şarttır acı çekmek. Önce sefasını çekip sonra sefasını sürmek...size göre nedir mutlu olmak gülmek

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• yamayı bilene mutluluktur hayat.yaşamayı bilmeyene ne mutluluk nede başka birşey iyi gelmez.ölüme karşı onca çaba asla vermedim ölüm zaten beni birgün bulacak bu yüce rabbimin her insana bir sunacağı bişey...sıradayım bende ama asla ölüme karşı çaba sarf etmem..ben dünyaya gönderen yüce allahım bu hayatı nasıl yaşayacam diye neler yapacam diye gönderdi bir nevi sınamak için...ve en az günahla hayatımı yaşamak mutlu olmak çabasındayım ölme çabasında hiç olmadım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan oğlu mutlu olamaz olsa bile geçicidir.Aç gözlüyüz çünkü.Arabam olsa mutlu olurum der arabası olur ev ister evi olur döşemek ister doymayız biz doymadıkça da mutsuzluğa mahkumuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimisi, mutluluğa, başarıya, imkanlara çabuk ulaşır, bazılarımız gibi savaşmaz acı çekmez, hayat herkese farklı davranır. ;) Bazende uğruna savaştıklarına kavuşamadan göçüp gider :) Yaşamak nefes almak kadardır derler ya işte o arada yaptıklarımızdır aslında herşey :)

0|0
    0|0
  • Ölüm nedir bilmiyoruz.Korkuyoruz ölüm deyince kaybettiklerimiz geliyor kaybetmek ,acı geliyor aklımıza o yüzden bunca çaba.Yoksa yaşamanın acısı ölümden daha uzun ve sancılıdır.Kimilerimiz için yaşamak ölme işleminin başlayıp bitmesidir.Mutluluk ise aradan zaman geçince hatırlanınca ne güzel günlerdi o günler diyerek düşünüp üzülmemizi sağlayan bir araçtır sadece

0|0
    0|0
  • link

İşte buradan nasıl mutlu olunması gerektiğini anlarsın ;)

1|0
    0|1
  • bırak mabal atmayı

herkes hayat boyu mutlu olamaz

hatta acıyda doğup

kahırla biten hayatlar vardır

geçen anı düzgün yaşa

gerisini bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...