Düzenli spora başladım ama.. lütfen bir bakın?

4 aydır düzenli spor yapıyorum ama eskiye bakaraktan daha fazla yiyiyorum bu normal mi? Kilo problemim yok sıkılaşmak için yapıyorum sporu ama bu gidişle kilo alıcam diye korkuyorum.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• protein ağırlıklı beslen ve lif içeriği yüksek besinler tüket. örneğin light ekmeklerin besin değerine bakarak hangisinde lif yüksek anlayabilirsin denge light'ın lif içeriği yüksek sanırım. ayrıca az ama sık yeme olayı doğru sanırım. yaptığım ara öğünlerdende bir örnek vereyim; her gün 7-8 erik, 6-7 kiraz veya çilek ve 6 tane falan ceviz yiyorum kahvaltıdan sonra. ama pat diye değil gün içerisine yayarak yiyorum bunları. sen de buna benzer ara öğünler yapıp bir de yanına süt eklersen epeyce tok tutar aynı zamanda sık yemiş olursun ve kilo almazsın :) ayrıca muz da tok tutar bunu da ekleyeyim.

0|0
    0|0
    • Yorumun icin cok tesekkür ederim az önce gittim o dediklerinin hepsinden aldim valla biraz bende buna uymaya calisicam :) umarim banada yarar..

• cok sevinirim ama ekleyemiyorum mesaj da yollanmadi.. sen bana mesaj atabilirmisin?

• Ben de sana atamadım ama açtım şimdi profilimi :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba
    Diyette bile olsanız egzersiz yapan birisi olarak normal bir insandan daha fazla yemeniz gerekir. Kilo almanız düzgün bir beslenme ve antrenman programı ile birleştirildiğinde "sağlıklı" kilo alma yani kaslanma şeklinde olur (korkmayın erkek gibi olmazsınız) Tabi burada hocanın bilgisi önemli. Gerçekten size özel ve verim alabileceğiniz bir program hazırlanmış olması gerekir.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • enerji kaybettiğin için oluyor yediklerinin kalori hesabını ve harcadığın kaloriyi hesaplamaya çalış düzgün beslenirsen kilo almazsın örnek şeker un margarin iç yağlar ve sıvı yağ tüketimine dikkat et zeytin yağı veya doğal yağlar abartmadıkca kilo aldırmaz enerji verir

0|0
    0|0
  • korkma almazsın
    verdigin kilo kadar yemek ye ama kilonu dengele

0|0
    0|0
    • Iste o dengeyi korumak mesele.. biraz fazla yedigimi dusunuyorum ama nasil emin olabilirim ki.

• Yedıklerıne dıkkat ettıgın sürece sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • yemen lazım ama Protein ağırlıklı ye karbonhidrat çok alma

0|0
    0|0
  • Spor yaparken bol yemek yersen kilo değilde irileşirsin.

0|0
    0|0
  • lacarnitin tavsiyemdir 1 aylık skporu 2 haftada yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...