Zengin olsaydınız kızınızı fakir biriyle evlendirir miydiniz?

Siz çok zengin olsaydınız kızınızı fakir bir gençle evlendir miydiniz (kızınız gence aşık)

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

• Çocukta kızımı gerçekten seviyorsa evlendirir, evlerinide ben döşerdim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• seve seve evlendirirdim. çünkü paranın kıymetini fakir daha iyi bilir. sadece para değil tabiki mal-mülk-her yönden diyelim kısaca.

1|0
    0|0
  • nasil ki bir kiZin ilk aski babasidir ve babasi gibi birini bulmak ister , bir babada kizina kendi gibi dusunce yapisina sahip birini ister. para pul ile ilgili degil itibar ve guven ile ilgili oldugunu dusunuyorum...

1|1
    0|0
  • çocuga bağlı birazda. ışık gördüysem zaten gençler anlaşmış bize konuşmak düşmez geyiğine girerim (:

1|0
    0|0
  • Aslında vermezdim ama şu sıralarda fakirim şimdi sorsan veririm 19 mayıs çekilişinde zengin olma şansım var 20 mayısa işler değişebilir.

1|1
    0|0
  • önceliğim,araba çarpıp kör olmuş daha sonra bi trafik kazasında gözü açılan, fakir ama gururlu damat olurdu.

1|0
    0|0
  • Fakir olabilir ama diğer istediğim özellikler varsa kafamda ama onda yoksa vermezdim.

1|0
    0|0
  • Fenerbahceli ise verirdim,değilse fenerbahceli ol öyle gel derdim :)

1|0
    0|0
  • kendini geliştirmiş biri ise olabilir

1|0
    0|0
  • ben zengin olayım da kim kimle istiyorsa evlensin

1|0
    0|0
  • üfff çok geyik bi soru.hayır yeşilçam da çok geride kaldı ama sorular neden ilerlemiyor

0|1
    0|0
  • verirdim

0|0
    0|0
  • kızımdan dolayı değilde çocuğun ezilmemesi için istemem..davul bile dengi dengine...mutlaka bi yerde patlak verir..

0|0
    0|0
  • erkekle tanışmadan olmaz.

0|0
    0|0
  • onu zenginliğinizle ezmemek şartıle tabi kızınıx da aynı olabilir ama çok zor bi durum

0|0
    0|0
  • sevip ve anlaştıktan sonra neden olmasınki

0|0
    0|0
  • Bir Romanda Okumuştum Buna Benzer Bir Şeyi

Cildi Parlak Kağıt Kaplı,Pahalı Bir Kitaptı.

0|0
    0|0
  • seviyorsa nedne olmasin ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Birbirlerini seviyolarsa evlensinler tabii ama göz göre göre de ortada hiçbirşey yokken evlendirmem.Bekletirim birikim yapana kadar, mutsuz olmasınlar, sonuçta para da gerekli evdeki huzur için.

1|0
    0|0
  • kızım da bi fakirliği görsün öyle "anne ben evlencem" demekle olmuyo

zaten biraz sıkıntı çeksin hayatı öğrensin 3-5 sene sonra ben ölürüm mirası yerler çatır çatır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır evlencegi adamda en az benim kadar göz kulak olmalı iyi bakmalı benim cocuga

1|0
    0|0
  • test aşamasından sonra sonuca göre :(

1|0
    0|0
  • Evet kizim istiyorsa evlendirim fakir ama gururlu olur hic olmasa damatcik

1|0
    0|0
  • gider fakir ama gururlu genci bulup söyle ulen ne kadar istiyorsun diye sorardım.

1|0
    0|0
  • hayır evlendirmem.cok calıskan ise kendi ev araba alırsa kızımı kapar yoksa babayı alır

1|0
    0|0
  • Benim kizim fakir birine asik olmaz. Yapmaz öyle sey.

1|0
    1|0
  • Çocuğun paramızda gözü olmadıüından eminsem evet

0|0
    0|0
  • evlendirmem.

0|0
    1|0
  • Ben bilmem beyim bilir misali... :)

0|0
    0|0
  • Evlensin ne var .İşi gücü varsa veririm .Hayat onun karışmam .

0|0
    0|0
  • seviyorsaa ^^evet ^^

0|0
    0|0
  • gencin huyu güzelse olabilir ama durumu onları geçindirecek kadar olsa iyi.

1|0
    0|4
Yükleniyor...