Kapat

Agırlık calısıyorum kavga sırasında etkisini görürmüyüm?

Agırlık calısıyorum kollarım iyidir. sorum Şu kavga sırasında işe yararmı agırlık calısmam

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bro onun için yürek lazım yürek :)) ya korkup kaçarsın, ya Allah ne verdiyse dalarsın.

Ha sen kavga sırasında faydalı bir şeyler arıyorsan vücut geliştirme sadece karşı tarafa vay be ne vücut vamış der içinden sadece ama onun dışında pek bir faydası yok.Faydası olan adını unuttum şimdi ama sokak dövüşü olarakta geçer, sakin kalmayı ve akıllı düşünmeyi fiziksel kuvveti geliştirerek yapan bir spor tarzı bier şey vardı.

Onun dışında kavga kötüdür uzak durunuz.En iyi kavga, girilmemiş kavgadır bunu da unutmamk lazım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle etkisi olur ama bir konuda uyarmam lazım kaslandıkça ağırlık kaydettiğin yani kütle kazandığın için hareketlerinde biraz yavaşlama olabilir ağırlık çalış fakat şunu ihmal etme her zaman ağırlıklarla yumruklar ve aparkatlar at sürekli dövüş atnremanları yap yoksa sen 1 kaldırırken rakib 2-3 kaldırır

0|0
    0|0
  • Tabiki görürsün ama sadece o yeterli değil.

0|0
    0|0
  • Sadece ozguven gelir baska bir ise yaramaz hantallasirsin karsindaki taktigi biliyorsa sana 2 tane kor felç

0|1
    0|0
  • Kavga da en önemli olan şey çevikliktir.Güç de önemli fakat çeviklik gücü yener.O yüzden hantal olacak kadar fazla kas yapma

0|0
    0|0
  • evet olumsuz olarak görürsün. gaza gelir dalmayacağın adama dalıp bir ton dayak yiyebilirsin :D

0|0
    0|0
  • Cesaretin Varsa Ağırlığada Gerek Yok

0|0
    0|0
  • Görmezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...