Ünal Aysal 2 süperstarı Galatasaraya getireceğini söyledi bu süperstarlar nerede oynayacak?

Ünal Aysal önce kadrodaki fazlalık olan yabancıları göndereceklerini ondan sonra 2 tane süper starı transfer edeceklerini söyledi zaten Gsde Muslera Melo Sneijderin yeri garanti bu yıldîzlar nerede oynayacak?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için Fatih Terim'i kovduktan sonra Ünal Aysal ve gs yönetimi bitmiştir. İsterlerse o 2 yabancı messi ile ronaldo olsun takımı yöneten ruhsuz adam orada durup sahaya kağıtla istek parça yolladığı sürece bu takım Fenerbahçe'nin gölgesinde kalacaktır. Yine de sorunuzun cevabını vereyim alex telles'i unutmuşsunuz onun da yeni takımda kendine yer bulma ihtimali çok yüksek. Mantıken sağ kanada çok çok iyi bir yabancı almaları gerekiyor, diğer yabancı da forvet olacaktır ama iş yapacağını sanmam Gomis gibi bir oyuncu düşünüyorlar gerektiğinde tek forvet oynatabilmek için. Defansa transfer yapmasınlar hiç gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Muslera, Sneijder, Melo, Telles'in yerleri garanti. Bruma kadroda tutulacak. Drogba gittiği için bir forvet alınacağı kesin, yönetimin yaptığı açıklamalar bu yönde. Muhtemelen diğeri de elden çıkarılması yüksek ihtimal olan Dany, Chedjou ve Eboue'nin yerine gelecektir. Stoper olmasını bekliyorum. Semih'in yanına iyi bir stoper şart. Tecrübeli ve ismi olan , en az 28 yaşlarında olan bir futbolcu lazım. Muhakkak da Premier League gibi hızlı oynanan bir ligden alınmalı ki Semih'in temposuna da ayak uydursun.

0|0
    0|0
  • Telles inde yeri garanti gibi bir tane Forvete Yıldız alırlar diğerinede bakıcaz artık :)

0|0
    0|0
  • Super star dediği umarım avrupanın kroları değildir.

0|0
    0|0
  • Biri sabrinin yerine, diğeri de sağ kanat olur diye düşünüyorum.. (Gökhan Töre) veyahut Forvet

0|0
    0|0
  • unal aysal bı bok getıremes kanks

0|0
    0|1
  • Biri ajdar da diğerini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • teknik direktörü yollasın ilk öcne

0|0
    0|0
  • Ünal başgan giderleri %30 aşağı çekin demiş. Ben öyle cart diye çılgın transferler yapabileceğini sanmıyorum elindekileri satmadan.

0|0
    0|0
  • biri sabrinin yedeği olacak, diğeri ise melonun ipinden tutacak..

0|1
    0|0
  • biri forvet diğeri de kanat olur heralde. ama muslera melo telles sneijder bruma varken 2 tanesini kesmek gerekicek.

0|0
    0|0
  • Çilek tarlasında oynarlar :)

0|0
    0|0
  • sanırım forvet ve defans alınır ama gereksiz bence. eldekileri oynatmıyoz zaten bide yeni getirip onları mı oynatcaz... zaten burma var onuda yazdık mı 4 1 hakkımız kalıyo... ne gerek varki..

0|0
    0|0
  • belki türk süperstar getirecek...

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama şu yabancı sınırından nefret ediyorum.o yüzden gs çok zorlanacak

0|0
    0|0
  • kariyerinin son demlerini yaşayan 2 tane futbolcuya saçacaklar paraları gene, işin özeti bu.

0|0
    0|0
  • süper star dediği ajda pekkan olmasın sakın ajda.yada öyle diyolar

0|0
    0|0
  • Biri forvet biri de stoper olabilir.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama bu super bir haber

0|0
    0|0
  • Ajda pekkanın yanına getiri bence

0|0
    0|0
  • yedek kulübesinde

0|0
    0|0
  • biri kale arkası diğeride stat dışı

0|0
    0|0
  • unal aysal getirse getirse karpuz getirir

0|0
    0|0
  • forvet olucak büyük ihtimal öyle dediğini duymadım ama bir tane yırtıcı forvet şart defansada astori gelicekmiiş

0|0
    0|0
  • parkta :)

0|0
    0|0
  • stadlar onlara herzaman açık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...