Fenerbahçe bu akşam Türkiye Kupası'nı aldı. Sizce bir sonraki alışını görmeye ömrümüz yeter mi?

Vala sanki benim ömrüm yetmez gibi, peki ya sizin..?

Güncellemeler:
Bu arada tabikii FB Spor kulübünü tebrik ederim .. unutmadan...!
Yayını yapan TV Kanalının sağ üst köşesinde " TV'de ilk kez " yazıyormuş, doğrumu yahu..ben izlemedim de ondan soruyorum..kih..kih..kih..

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• sorunlu bir lig olmasına rağmen ... her türlü zorluuyla ligde son ana kadar şampiyonluğu kovalayan ve Türkiye kupasını kazanan Fenerbahçemi tebrik ediyorum .

ömür yeter mi onu bilemem ama ileriki yıllarda Fenerbahçenn gerek alt yapısı gerekse mali yapısı ile rakiplerine ciddi farklar atarak Zaten en büyük oldugu bu ligde açık ara bir çok başarıya imza atacağını görüyoruz bizler .

1|2
    0|0
    • He he. :D

• o değil de ölmeden kupayı aldığınızı gördü bari :D

• devlette fenevli bişe olmaz ona kolay kolay.korkma sen :D

Kızlar Ne Diyor 15

• Ne saadet ne saadet senin için gözlerin açık gidecekmiş yoksa:)) Uzun ömurler dilerim..

Tebriklerin içinde sağol:)

Bu yıl kötü günler geçirdik fakat yine el ele gönül gönüle geldik Bu tarftar her güzelliği hakediyor..

1|1
    0|1
  • tebriklerinizi kabul ettikkkk... sıkma canını genç daha sizle maçımız var süper kupayıda alırızzz icabında

0|2
    0|1
    • Yahu ben herhangi bir Futbol takımının taraftarı değilim ki... GS' li hiç değilim.. :-))

• Yeter yeter aceleye gerek yok ... Mutlu oluyosun demi FB aleyhine konuşunca :-))

0|1
    0|1
    • Hadi gene iyisin Aneksenamun her Fenerliye nasip olmaz Türkiye kupası görmek. Torunlarına anlatacak çok önemli bir anın oldu.

• Yenemezseniz ışıkları kapatıp görmüyorsunuz zaten :)

• Ne yapsak yaranılamıyor yahu...!

• Belki seneye de alır... Neden olmasın? Tebrik ederim ben de...

0|1
    0|1
  • Izle ve gor derim Tek ask Fenerbahce!

1|2
    0|0
  • Belki benim torunlar görürse bilemedim ki şimdi :):)

0|1
    0|1
  • Tebrik etmek lazim tebrikler

0|1
    0|1
  • hahahahaahhaah :D

0|1
    0|0
  • tebrik ederiz fenerlileri ne diyelim..

0|1
    0|1
  • Sonunda alabildiler kıyamam, tebriks:

0|1
    0|2
    • Evet çeyrek Asırda bir vuku bulan bir olay.. kih.. kih.. kih..

• Sen ilk kez tanık oldun dimi? Diğer 37 milyon da öyle :)

• Fenerbahçenin Türkiye kupası ilk kez renkli TV'de izlenmiştir..Bu ana tanıklık edin bir daha olmayabilir.aksjfndjdsbfvjdb

1|0
    0|1
  • alllh kahretsinn anti-fb yimm yhaa :D

0|1
    0|2
  • kupa mı almış

0|0
    0|0
  • tv kanalıyla ne alaka

0|0
    0|0
  • almasın yav:( annem babama yemek yedirmiyo evde, küstüler:( galatasaray da almasın, o zaman da babam huysuzlanıyo. aile huzurumuz kalmadı lan:(

0|1
    0|1
    • Gızzzzzzz..hoş geldin..olmuyor ama böyle..şimdi seni Morartmak lazım gerek yahu... :-)))

Ne yaparsın işte al birini vur ötekine...güya Furbol oynuyorlar...pehhhh...beni futbol oynarken izleseler utanırlardı vala.. :-)

• çok eğlenceli! :)

• :-))) tabii ki..bak gülümsettim senideee...kih..kih..kih..

Erkekler Ne Diyor 18

• parayı basar alır, fenerbahçenin herzaman yaptığı iş, kayseri maçının son dk kasını izlemişindir ,hakemin yanlış kararı maçı değiştirde ve fenerbahçw tur atladı

0|1
    0|0
    • Yoo izlemedim..ben pek beceremediğimiz hususlarla ilgilenmem..FB Yönetimi gibi olayı sahaya yansıtmadan bitiriyorum.. :-)

• Ben Fener'in kupayı alışını renkli televizyonda ilk kez gördüm. 30 yaş üzerindekiler son timsah yürüyüşlerini yapsın 59'dan sonra eğilip kalkmak zor olur :)

TFF kupayı verirken kullanma klavuzu da vermiş.

0|1
    0|0
    • Kupaya kullanma klavuzu demek :))

• Kupanın kullanma klavuzunda "kulplarından tutarak kaldırınız" yazıyormuş.

• Kupayla ilgili cevabımı mesajla bildiricim :))

• üstat 87 doğumluyum..ilk defa bu gece fenerin kazandığına şahit oldum.sıkı bir fenerliyim.

hiçte heyecanlanmadım.çok vasat bir kupa işte..zaten bu kupanın konuşulmasının sebebi fenerin alamaması değil mi?şaka maka gs liler 7 yıldır uzak kalmış..umarım durum onlara sirayet etmez.

Mesela biz de bir zamanlar beşiktaşı kadıköyde yenemezdik.lanet gibi bir şeydi..aynı gs de olduğu gibi..

0|1
    0|1
  • 6alatasaray ne zaman bir daha UEFA kupasını alırsa o zaman bilki Fenerde o kupayı alır yada Ts şampiyon olabilirse birdaha tabi bjkde :D

umarım net bir cevap vermişimdir ;)

0|1
    0|0
    • Du bakim...Yani GS UFA kupasını aldıktan 10 yıl sonramı tekrarı olacak bunun... :-)

• sen 6s'nin Uefa kupasını birdaha alacağını düşünüyorsan bu dünyanın sonu gelmiştir :))) a.albayrak gibiler saolsun sizi fatih hocanız sayesinde gaza getiriyor :D biz gerçeklerimizle yaşıyoruz.konu dışı bir soru sana ; bizim dururumuzda olsa 6s takımı,sence bizim bu sene olduğumuz gibi başarılı olabilirmiydi bu fatih hocalara a.albayrak yöneticilerine ragmen? :) ben inanmıyorum ama birde sen söyle tarafsızca okuyalım :)

• GS'li filan değilim yahu...Ancak herkesin dediği bişi var " Top Yuvarlaktır". Fark ettiğin gibi FB ye karşı bir antipatim var, bu da son 15 yıllık FB yöneticilerinden kaynaklanıyor. Dışardan bakınca " Al birini vur ötekine! " ancak bunu en yüzsüz yapanlar FB' liler...Her neyse Türk futbolu vasat ve kirli..! bunu da herkes gayet iyi biliyor ve bundan dolayı da bir de Yüzsüzlük dahil oluyor Türk Futboluna...

• Bi 30 yıl daha bekleriz kardeşim:)

0|1
    0|0
  • iki kupa göründü

melo sizi cok üzdü

kocaman helal sana

bir nesil kupa gördü...

7li hece ölcüsü ile tum fb lilere gelsin

0|1
    0|1
  • o değilde atv tv de ilk kez yazssaydı keske sağ üst tarafta en son fener aldıgında kupayı renklı yayın yoktu ...

0|1
    0|0
  • kupanın yanına kullanma kılavuzu da koysalar bilmezler ne olduğunu şimdiki gencler.

0|1
    0|0
  • Boyle kutlama yapacaklarsa 60 sene daha almasınlar

0|2
    0|0
  • Seneyede alır , bir sene daha yaşarsanız hepiniz tanık olursunuz.

0|1
    0|0
  • nolur omrum yetsın rıca edıorum :)

0|1
    0|0
  • çok zor:)

0|1
    0|0
  • Kıyamet alameti. In kupa we trust :((

0|1
    0|0
    • özellikle baktım güzel bir tebrik bekliyordum :):):)

• Bülent ersoy erkekti kupayı aldıgında en son...ajdar ölene kadar alamaz sanırsam :))

0|1
    1|1
  • şansızlığını kırdı bu konuda,artık devamı gelir

0|1
    0|0
  • sonunda aldılar yani ne diyelim tebrikler FB :D

0|0
    0|1
  • bilemem inş görürüz :)

0|0
    0|1
  • :D artik nice 30 senelere