Bu nasil gobek ya :( 1 haftadir kosuyorum bir baksaniz?

1 haftadir kosuyorum egzersiz yapiyorum ama gobek de hic bir degisiklik yokk

http://hizliresim.com/aq8G0Q

http://hizliresim.com/djlGZX

Ne yazpsam 1 ayda giderr?

0|0
16|87

En İyi Erkek Görüşü

• evde çalışıyson sana bir antreman programı ve diet yazabilirim?

1|0
    0|0
    • Evde calisiyorum

• ulan sen ne biliyosun gavat gelmişin iki saattir ahkam kesiyosun senin gibileri bilirim ben hayatında 1 tane spora youtube dan takip eden tipler git işine bilader isteyen yapar isteyen yapmaz orasıda beni ilgilendirmez

• 3 haftada kesin sonuç alınmıcağını her sporcu bilir. 1 hafta zaten alışma süreci.

Daha kızın vücudunu görmeden belki omzu çok zayıf?

Benim sana tavsiyem bu işi internette halletmeye çalışma. Iyi hocası olan ilgilenen bir spor salonuna yazıl.

Erkekler Ne Diyor 86

• Streci bağlıcaksın iki eline hafif dumbell alıp sağa ve sola belin sabit olarak eğiliceksin. Uzunca bir sopayı ensene koyucaksın çarmaha gerilmiş gibi durucaksın. Sağ kolunu aşağı doğru indirdiğin zaman sağ bacağını havaya kaldırıcaksın aynısını soldada yapıcaksın. Oturucaksın ve kulaç atarcasına hareket ediceksin uzun sopa hala ensende ve kolların gergin dümdüz sopayı tutuyorsun. Bu hareketlerden sonrasında artık kıvama geldin. Mekik çekiceksin ve belinin boşa gelmeyeceği bir sehbada mum duruşuna geçip bacaklarını düz bir şekilde indirip kaldırıcaksın. Göbek eritmek için programa uyarsan 1 ayda 1 cacık olmaz. Bu dediğim hareketleri her canın sıkıldığında yap emin ol çok faydasını görüceksin.

1|0
    0|0
    • Cok sagolun

• Ama strec zararli diyorlar bir doktordan daha duymustum

• Evetde cildin için zararlı olur 1 ayda en fazla. Derine hava girmeyince tahriş olur kızarır en fazla. 1 ay katlan buna. Son haftalar kullanmazsın. 1 ayda bu göbeği eritemezsin ama emin ol daha şık bir hale getirirsin. şu an bile bu kadar problem yapmana gerek yok bence. Neleri var

• bir arkadaş vardı rahmetli yazın pilates kışın patates derdi.haklıydı ve karşı çıkmazdık, çerez tabağındaki yanmamışlardan ayıklamaya devam eder bir sonraki cümlesini beklerdik.arada palavra sıkar gülümsetirdi, dişlerimizi fırçalamayı isterdik.

1|1
    0|0
  • o nasıl gobek.s atlamalık ıp alıcaksın serı serı atlıcaksın 3*5 dakıka. ter atıcan. sonra mavı cok posetını ıster yelek gıbı gıy ıster sar onun ustune kapsanlu bısey gıy kat kat ıste sonra en az 10 dakıka en fazla 30 dakıka hafıf tempo abartmadan kosucaksın. mekık felan da eklersın buna faydasını gorursun gel beraber yapalım aksam sporu bende arkadas arıyorum sırf evde oturmayım dıye (sporcuyum ama olsun nefes acılır ıyı gelır tek sıkılıyom :D ). (yemegıne dıkkat etmelısın gazlı ıcıcekler ws ws)

1|0
    0|0
    • Uff sorun da kosacak biyer yok yoksa 2 saatte kosarim kotu bir semtte oturuyoruz insanlar cahil mal mal bakiyorlar etrafimiz hep fabrika vs vs :(

• Tanisanacagiz guzel bir semte ama daha 4 5 ay var ozamana kadar da yaz gecer.Artik gercekten rahatca bikini giymek istiyorum.Cok sagolum cevaplariniz icin.

• spor yapmadan gereklı hareketlerı yapmadan ımkansız bılıyorsun =/ ıyı bı yaz gecırmen dılegıyle =/

• Tatlım işin egzersiz kısmına gelene kadar çok önemli bişeyi atlıyosun demekki. Yani beslenmeden bahsediyorum. O vucudun sıkılaşması için günlük protein alımını çok iyi ayarlamalsın ve en az 2.5 litre su içmelisin kötü karbonhidratlardan uzak durmalısın. Yoksa senin araban ferraride olsa ona iyi yakıt koymadığın sürece istediğin verimi alamazsın. unutmaki bu işin %70i beslenme, %15i spor ve diğer %15i ise dinlenmedir.

1|0
    0|0
    • Ama sorun da surdaki zayifim ayni anda kilo da almam lazim o yuzden ekmegi cok yemeye gayret ediyorum

• Ama ben kilo almak icin hergun pilav yemeye gayret ediyorum (diyetisyenim demisti) e ben ozmn ne yuycem ac mi kalcam

• O zmn göbeğim niye erimiyo diye simdilik sikayet etme. çünkü kilo almak demek vucudun yağ depolaması demektir. İdeal kilona geldikten sonra daha kilo almaya gayret etmeden spor yap o zmn göbeğin erir :)

• 1 ayda nereye gidiyor ya.

3 ay var onun gitmesine.

Bütün kadınlarda aynı şeyi görüyorum. İşin kolayına kaçma çabası

Kilo nasıl verilir belli. Kardiyo düzenli çalışma kalori hesabı belli 9000 kalori bir kilo yağ yapar.

Ama her zaman kadınlar yol zencefil çayı isem okur mu yok 2 haftada gider mi. O göbek haftada üç gün 45 dakika koşarsan 3 ayda gider.

1|0
    0|0
    • Ama kilo da almam lazim zayifim

• Kesinlikle bir spor salonuna git. Her şekil vücuttan güzel bir vücuda geçmenin yolu fitnessda var.

• o ayva göbek de nazarlıktır kalsın artık elleşme

1|0
    0|0
  • Sen hayatında göbek görmemişsin.
    Şaka bir yana bu işin %70'i beslenme %30'u spor.

1|0
    0|0
  • göbek yok gıbı duruyor sankı belı gerıye cekıp karnını sısırmıssın gıbı yag felan bellı olmuyor...ve sadece kosmakla olmaz ben 1.5 ayda 10 kg verdım ama sadece kosarak degıl

1|0
    0|0
    • Hayir dik durunca boyle oluyor iste badi giyince cok cikiyor hamilemisin diyorlar bide yaz geldi deniz sezonu :( siz nasil etittiniz ama ben zayifim kilo kaybetmek istemiyorum hatta spora baslayali yarim kilo aldim

• Cook iyi olur simdi yaziyorum size

• tamam yardımcı olabılırsem ne mtlu bana...

• koşmak göbeğinizi yok etmez ya da azaltmaz düzenli bir fitness (özellikle ağırlık programıyla) bununla birlikte 1.5 aylık kardiyo diyet ile istediğin forma gelebilirsin... eğer dediklerimi yaparsan çok ciddi söylüyorum halk tabiriyle 90-60-90 vücudun olur... tek basına kosarak elde edeceğin sonuc %1 bile değil.

1|0
    0|0
    • Ufff herkes farkli diyorr yaaa :( bari bir link atin

• size diyeceğim şudur ki bir futbolcu olarak yasım genc olabilir ama fitness gidiyorum uzun zamanlar yağ kontrolü için azaltmak için kesinlikle ağırlık çalısman lazım... suanda vucudum bayaı kaslı ve yağ az... yardımcı olmak isterim ama buradan anlatmak pek iyi olmuyor

• hiçbirşey yapma.böylede güzel.ama arada mekik yaparsan sertliğini korursun göbeğinin.Dikkatimi çeken birşey var`;göbek deliğin biraz geniş gibi?

1|0
    0|1
    • Evet ama okadar buyuk degil

• hımm...gözümden kaçmamış ama değil mi.ten rengine ve ve fiziğine hafif bombeli bir göbek gider.poponun yuvarlaklığıyla birlikte kıvrımın devamı gibi görünür.bu nedenle çok düşünme göbeğini.böylede güzel görsel açıdan.

• zor aşamadasın sana sabah ve akşam olarak 2 kere koşmalısın ve yediklerine kesinlikle dikakt etmelisin yağ, un, tuz, şeker kesinlikle olmamalı full diyet time !

1|0
    0|0
    • Ama ekmek yemeliyim zayifim kilo da almam lazim :(

• Himmm kepeklide mi olmas😞?

• tam buğday olabilir :D ben bayadır kullanmıyorum ekmeği çok nadir :)

• Çok kötü duruyor. Neden düzenli spor yapmazsınız ki? Günümüz şartlarında insan gücünden yararlanılmadığı için günlük kas aktivitesini spor yaparak dengelemelisiniz. Şu an teknolojinin tam insan gücünün kullanılmadığı dönemim en üst seviyesindeyiz. Bundan 30-40 yıl sonra şimdiki insanlar spor yapmamanın acısını çok fena ödeyecekler. Kendinize değer veriyorsanız düzenli spor yapın. Ayrıca, o göbek 1 haftada mı oldu ki 1 haftada yakmayı bekliyorsun? Doğru beslenme+spor ile 2 ayda gidebilir ama yine de genetiğine bağlı. Vücudunun diğer yerlerinde yağ yakma ihtimalin de var. Hayatın boyunca düzenli spor yaptığın sürece o göbek olmaz. Zaten 2 ay yapıp eritip bıraksan tekrar olacak o göbek.

0|0
    0|0
    • En cok istedigim sey spor yapmak ama gidemiyorum iste spor salonuna nedenini de sormayin maddi sıkıntıdan degil ama gidemiyorum iste.Bende biliyorum saglikli yasam icin spor sart zaten 18 yasindayim calismiyorum da her imkanim var.

• Göbekmi bu şimdi? Abartilcak bisey yokki niye dert ediyon. Sanki hamile göbeği gibi kocaman da dert yaniyon. Böyle kalsin bence

1|0
    0|1
    • Hamilemisin diyorlar daha 18 yasindayim.Herkesin dikkatini cekiyor

• Yok be ya abartma. Ayva gobegin var. Giysilerden belli bile olmaz

• bir hafta koşsan ne koşmasan ne adam akıllı 1 saat koş duzenli olarak bir ay ve bu bir ay içerisinde beslenmene dikkat et vede mekik ve plates oneririm

1|0
    0|0
    • Kalbim sıkısiyor hemen 10 dk dan fazla kosamiyorum onu da catida kosuyorum zaten daha dogrusu bos evde

• Kimse tanimadigi icin ve gizli oldugum icin sorun yok.

• sen rahatsız olmuyorsan problem yok göbekli arkadaşım :D

• apşeypır al spor salonuna gıtmekten bıktınızmı ıste sıze fırsat apşeypır tam 2 haftada göbek kısmındaki yağlarınızdan kurtuluyorsunuz kargo bedeli dahil **** bana mesaj at yolliyicam sana

1|0
    0|0
  • Mekik çekmen lazım günde 10,12,14,16 4 set çek bir şey kalmaz ama her gün setleri arttır tabi cikolata ve cipsi kesmen lazım ve kola

1|0
    0|0
  • Ben pilates tavsiye ederim çok da fazlalık yok aslında.

1|0
    0|0
  • O nasıl bir göbek öyle :D.Bir kıza hiç yakışıyor mu :)).
    Mekik çek.Göbek için basenler için olan egzersizler var.Onları yapabilirsiin.

1|0
    0|0
  • sabahları karnına poşet sar ve koş gecede yatmadan 30 mekik çek hatırlatmama gerek yok sanırım gündüzde yemekten sakın

1|0
    0|0
  • Oha bu ne.Hamilesin :(

1|0
    0|0
  • sadece koşmakla göbek erir mi

1|0
    0|0
    • Yagli yiyecekler yemiyorum cok su tuketiyorum kosuyorum egzersiz yapiyorum daha ne yapmam lazim?

• :)))) güldürebiliyorsam ne mutlu

• çakma foto :) o kilo göbeği değil, bir tür fiziksel hastalık fotoğrafı o, gecen hafta biri bu fotolarla bu hastalık nasıl tedavi edilir diye konu açmıştı :) fotolar aynı :)

1|0
    0|0
    • O benim zaten omurga egriligiyle beraber gobegimi sormustum.Simdi 1 hafta gecti sonucun degismedigini soylemek icin attim

Zaten kilo gobegi degil zayifim

• Ikisini ayni anda soruyum dedim.Skolyozdan supheleniyordum fotografi cekince de daha bir suphelendim burada bir soruyum dedim gobegi de sormusken sorun bu kotu niyeyim yok masumum :)

• peki:) umarım en kısa zamanda halledersin sorununu :)

• kötü değil sanki

1|0
    0|0
  • 1 hafta düzenli mekik çek bırak göbeği kasa bile çevirirsin.

1|0
    0|1
  • 1 haftalık koşuyla hiç bir şey olmaz bence. devam...

1|0
    0|0
  • fazla göbek yok bea

1|0
    0|0
  • yüz mekik çek

1|0
    0|0
  • Hastalığın olabilir doktora görün

1|0
    0|0
  • koşmakla göbek erimez

1|0
    0|0
    • Ne yapmam lazim?

• bölgesel zayıflama falan bir şeyler duymuştum.hiç kilo problemim olmadı o yüzden ayrıntılı bilmiyorum ama koşu yanlızca vücudu sıkılaştırır. kızlar daha iyi bilir bölgesel zayıflama olayını ya da netten bak.

• Mekik çek.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 16

• Benim de göbeğim var sorun etme göbekli bayan daha güzel. biraz daha aşağıda yuvarlak benimki ama göbek ırsi oluyor biliyorsun ki ve bence sende bu oturuş tarzından ve biraz da giydiklerinden kaynaklanıyor mekik çek yüzme biliyorsan bolca yüz ve yüksek bel pantolonlar giy düzleştiğini göreceksin

1|0
    0|0
    • Hayir ben eritmek istiyorum genetik degil doktor bakti yag tabakasi var dedi

• Euzubillahimineşşşeytanirraccciiiğğm

1|3
    0|0
  • Spor salonuna git fitnes hocası çalıştırsın seni

1|0
    0|0
  • Biraz diyet ve aylık mekik programına başlarsan çözüm olabilir sanırım.

1|0
    0|0
  • töbe bismilla kak gidiyos diyo resmen.

1|0
    0|2
  • kosmakla olmaz egzersizler yapman lazim

1|0
    0|0
  • mekik çekmenin çok yararı olur

1|0
    0|0
  • Almis basini gidiyo bacim gobekk
    spora devamm ediyoruzz

1|0
    0|0
  • Egzersizin etkisi en az 1 ay sonra kendini gösterir, bırakmadan devam et, karşılığını görürsün.

0|0
    0|0
  • sansür de yapmş :D :D 1 ay devamlı koş yemene dikkat et

1|0
    0|0
  • 1 hafta değil 1 ayda sonuçları görebilirsin

0|0
    0|0
  • o kadar kısa zamanda gitmez

0|0
    0|0
  • Göbek biraz tuhaf duruyor bir şey olmasin? Eline kitle gibi bir şey geliyor mu

0|0
    0|0
    • Gelmiyor kadin dogum doktoruma sordum elledi biraz yag tabakasina benziuor desi

• Anladim canım 1 ayda düzenli sporla eritirsin :)

• boşalanlar çıksın beyler

0|1
    1|0
  • sen k.hidratların bel çevresini kalınlaştyırdığını biliyor musun?

1|0
    0|0
    • Ama kilo da almam lazim.

• evet kilo aldırır ama bel çevresinden aldırır vücuduna yayılması için protein lazım

• Hmmm mantikli sagolun

• Göbek önce iyce dışarı çıkıyor gibi olur egzersize devam edince küçülür sen bırakma devam et spora

2|0
    0|0
Yükleniyor...