Bir bayana ofsayt kuralını anlatmaya çalıştınız mı, anlayan oldu mu?

Ben çok denedim başaramadım ama kuralı bilen hatuna da rastlamadım değil bilen var. Deneyip de başarılı olan oldu mu? Kaç saatte? :D

Güncellemeler:
Şu anda pazar sohbetlerinde bayanlar ofsaytı anlasınlar diye Lale Orta Çizerek anlatıyor :D :D

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• mecbur musunuz öğretmeye?

belki de anlamak istemediğimiz için öğrenmiyoruzdur. hayatta bildiğiniz en iyi şey olan ofsayt kuralını senelerce dilinize doladınız. bize de öğretmeye çalıştınız. hatta öğretemedik diye kendinize espri malzemesi çıkardınız.

peki biz rimeli ruj zanneden, ojeyi dudaklarımıza sürdüğümüzü düşünen erkekleri ne yapalım..

ofsaytınız sizin olsun.

:))

dipnot : biliyorum da ayrıca ne olduğunu.

0|1
    0|0
    • Sen çok zor öğrenmişsin belli...

• peki madem ...

• aynan de öyle! valla sevinsin bari diye salağa yatıyorum. ona da meşgale çıkıyor ve kendini daha fazla erkek hissediyor!

Kızlar Ne Diyor 2

• merak etmiyorum almıyım anlatmasın istemem:)

0|0
    0|0
  • nasıl bir aşağılamadır bu ya :D bana anlatan bile olmamıştı netten okuyup öğrenmiştim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah düşmanımın başına vermesin böyle bir durumu :) 45 dakika anlattıktan sonra bir de uygulamalı göstermek zorunda kalmıştım :)

0|1
    0|0
  • Bana bir bayan anlattı ofsayt kuralını. gerçi hala anlayabilmiş değilim, çok da önemli değil,

0|0
    0|0
  • evde oturduk maç izliyorduk devre arasında ofsayt nedir diye sordu 1 defa anlattım 2 yarı başladı pozisyon ofsayttı dedi ve hakem devam diyerek yanlış karar vermişti...

0|0
    0|0
  • O ofsaytı anlamadığı iddia edilen "hatun" bir gün gelip size çatır çatır Calculus anlatırsa öyle ağzınız açık bakarsınız. Yapmayın etmeyin. Altı üstü yirmi iki adam bir top var, ne kadar karmaşık olabilir ki. Aşalım böyle şeyleri artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...