Boyumu nasıl uzatabilirim?

Bildiğiniz bir yol varsa Allah rızası için söyleyin?

Arkadaşlar en büyük tutkum basket herşeyim o benim ama boyum kısa 162 en azından 170 olmak istiyorum ne yapıyım nolur yardım edin oynadığım herkes çok uzun kaç bardak süt içiyim kaç kete zıplıyım kaç saat şut çalışıyım nolur bir ildiğiniz varsa özellikle bacak boyu için

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• yapılması gerekeni yapıyorsun zaten:)))

aslında bilinenin tam tersidir olay
    yani ağaç olduğu için yağmur yağmaz;yağmur yağdığı için ağaç olur
    basket oynadığı için boy uzamaz, boyu uzun olduğu içn basketçi olmuştur:))

bırak sende marjinal şutör ol:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadasım bir doktor yardımı al büyüme hormonu alabilirsin ya da doğal olsun diyosan L-arginin içeren supplement kullanabilirsin oral yolla alınan bir ek gıdadır ben genelde boyundan şikayetçi olanlara bunu oneriyorum

0|0
    0|0
  • yeni bir ışıl alben mi doğuyor?

0|0
    0|0
  • basket bol oyna zıpla sürekli zıpla

0|0
    0|0
    • Bak ben şey düşündm 2 saat bireysel basket oynıcam şut çalışcam atamadığım şut kadar potaya zıplıycam olur mu sence :)

• bak kendini yorma şut atraken mesafae olarak çalış bilşeğini çalıştır bileklerinini at topu panyadan döene topa hamle yap zıplayarak arkadaşların varsa basket maçı yap

• 1- Balık yağı kullan
    2- Kalsiyum kullan.
    3- Fitness'a yazıl. Orada bunun için egzersizler var. Bir yere asılıp bir müddet bekliyorsun falan.

Gelişme çağındaysan illa ki faydası olur..

0|0
    0|0
  • Oyun tarzını değiştir.O boy aslında avantajlı.O boyu kullan.

0|0
    0|0
  • sen basket oyna boyun uzar

0|0
    0|0
  • PEs etme devam et

0|0
    0|0
    • Ne yapıyım mesela bir önerin var mı? Ben şey dşündüm 2 saat şut çalışcam atamadığım şut kadar potaya değmeye çalışcam

• Kemik gelişimi, sağlığı için D-vit, bol yeşillik (roka tercih) ve süt ürünleri (ev yapımı yoğurt)

0|0
    0|0
    • yaşın kaç bu arada? büyüme hormonun salgılanıyorsa hala ve genetiğin müsaitse uzarsın

• ergenlikten çıktıysan uzaman çok zor

0|0
    0|0
  • Günde 2-3 bardak süt ve basket oynamaya devam et, beni geçersin hadii...

0|0
    0|0
    • Ahahaha inşallah :)) kaç, saat oynıyım ark okulda biraz oynuyoz antrnman falan var ama bireysel ne kadar oynıym

• Bilgisayardan basket maçları aç ve oyna :)
    tekniğini geliştir zaten basketcilerin boyları küçük olur nedeni boyu küçük olan daha uzun zıplar.

0|0
    0|0
    • Ama benim baya standartların altında bir beş cm için ne yapmalıyım nerin bildiğin bişey var mı

• Boy uzatmak için mi?
      Boy nasıl uzatılır diye arat googlede youtubede uzmanlardan dinle :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Canim senin boyun genetik olarak öyle, beslenme de cok önemli tabii ki, ama belli bir yastan sonra fazla uzamiyor insan, ben 21 olcam bu sene ve 5 yildir falan boyum ayni mesela.
    Boyun seni engellemesin, benim bir arkadasim vardi düzenl basket oynuyordu ve boyu 1.58 falandi, senden de kisaydi yani, sen zevk aldiktan sonra keyfini cikar, uzun olmanin faydasi da olsa etrafinda uzun boylular oynasada sen takma buna, yürüyemiyen insanlar var keske yürüyebilsem basket oyanabilsem diye düsünenler var, haline sükret, kafana takmaya degmez bu canim ;)

0|0
    0|0
    • Çok haklsn canım ama ben bu işi kariyer yapmak istiyorm :/ :)

• Iyi olduktan sonra boy sorun degil bence, sen kendine inan ve gelistir kendini ;) yani degistiremeyecegin seyler icin üzülme o kadar, boyun o kadar uzun degilse öyle iste, bunu kabullen ve kendinle barisik ol yoluna böyle devam et. Boy hersey degil ayrica o kriterlerden biri sadece. Diyelim ki en kötü durumda olmuyor boyun sana gercekten engel, o zaman baska seylere yönel, ufkunu acik tut her ihtimale karsi sadece hobby olarak bile yapabilirsin sikma canini ;)

• Bacak boyunu sadece basketbolla uzatamazsın. Dünyanın en çok boy uzatan spor sıralamasında 1 Yüzme 2 İp Atlama 3 Basketboldur. Yüzmeyle tüm vücudunu geliştirirsin. İp atlamayla bacak boyu uzatırsın. Buna ayrıyeten bacak boyu uzatan hareketler de var. Squat çalışabilirsin. Basketbolla pek bir şey bekleme bence yemene içmene de dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • yaşın kaç

0|0
    0|0
  • kemik suyu iç ya da çorbalarını yemeklerini kemik suyuyla yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...