En iyi sehir -tur bisiklet markası nedir?

Yenı bır bısıklet almaya karar verdım sizce hangı marka almalıyım fıyanınında bıraz uygun olması gerekıyor sehır ıcınde kullancam

Güncellemeler:
Ha birde iyi bir bisiklet alırken nelere dıkkat etmelıyım hangı ozellıklerı olmasına?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 500 TL ile 700 Tl arası bir fiyatı gözden çıkarcaksın.Kron markanın dağ bisikletlerinden al bence.Çok dayanıklılar

0|0
    0|0
    • dağ bisikletı ıstemıorm sehır bısıkletı ıstıorm evet zaten o fıyat aralıgında dusunuorm da marka konsunda kararsız kaldım carrraro iyi diye duymusutm sızce?

• dağ bisikleti asla bı yol bısıkletı kadr hızlı gıdemez

• Muhterem şehirin için de drag yapmayacağına göre? Maksiumum gideceğin hız 20 30 hayyyyyret bişeyyy yaa :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Bisiklet kullanma kararını kutlamak için buradayım.. Sanırım, hem kullanışlı hem de bütçene uygun modeli internetten yararlanarak bulabilirsin, biraz cesaretlendirilsem ben de almayı düşünüyorum, sana keyifli geziler diliyorum..

0|0
    0|0
  • selkona :)

0|0
    0|0
  • marka bilmiyorum hiç ama katlanır bisikletler şehir içinde çok mantıklı.

0|0
    0|0
  • Zamanında bianchi aspid off road kullandım 2 sene çok mennundum ya bursa'dan istanbula gelmiştim yarışlar için ahh ne günlerdi özledim tekrar alasım var kronlarda iyi

0|0
    0|0
  • Salkano

0|0
    0|0
  • Krom iyidir melezleri tercih et yarı cros yarı race bu arada tebrikler

0|0
    0|0
  • Ne salkanosu lan :) sedonna yeterde artar bile :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...