Erkek arkadaşınız borç para isterse?

Düzenli ilişkiniz var ve erkek arkadaşınız maddiyattan sıkıldıgını ve sizden borç istediğini söylerse ne yaparsınız?

Güncellemeler:
veremem dedım ailem var dedım sorun olur dedım

1|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• sakınn deneme pişmn olmanı istemem ne kadar düzenli olsada ona güvensende para araya girdiği zamn işler çok değişiyor benm 4 yıllık bir birlikteliğim de yaşadım gerçek yüzünü tatnıttı bana bir hayat dersi verdi sıkıntısı vardı yardım ettim geri verdimi tabiki hayır bir nevi dolandırıldım sevgilim tarafından yani anlayacağınn o karakter meselesii benm böyle kötü bir anım var ve kimsenin başına böyle birşyin gelmesini istemem.en çok zoruma gidende bana attığı şu msjdı ( hayat dersi verdim sana bir daha kimseye güvenip para verme) ve sonunda gülücük iyi düşün

1|0
    0|0
    • kötü olmus senın ıcın bundan korkuyorum bende.. vermek bıse deıl para herzaman kazanılır fakat ya sonrası ..

• Aynı şey maalesef benimde başıma geldi:(ve gerçekten ben çok zor durumda kaldım. bu erkekler neden böyle bütün iyi niyetini ve samimiyetini yerle bir ediyor

• 3ay

Ya bence uzun sure kısa süre demeyin iki gündür sevgiliyiz ama guvenim var benm arabasi bozulmus falan calismiyo ise basliycak ben dedm ben veriyim o borc olsun bilmem ne tabiki kolay kazanilmiyo ama gelecegin olcak gozuyle bakiyosan adam üç yildir cikiyo guven duygusu yok verilmesi gerekir mi bazi yerde sıkışır eyv amma dewamliysa zaten verilmez

Erkekler Ne Diyor 10

• Süper birşey bu. Erkek arkadaşın senden borc istemesi sana güvendiginden arkadaşı dostu sevgilisi herşeyin oldugundan olabilir. Bu iyi birşey . Senle paylaşması. Bir erkek kolay kolay bunu yapmaz.ama senle bütünleşmiş

1|2
    1|0
    • Hmmm öylemidir bu?...

• Tabi ki. Ama her zaman istememeli. gercekten sürekli isteyen ile istemeyen arasındaki cizgiyi görmek lazım. Hele geri verdigindeki mutlulugu yüzünden okunur.

• ilk istemiş o senin güvenini sağlamak içinmiş

ya kimsenin günahını almak istemem ama tezgah olabilir

parayı alıp kayıplara karışabilir

bende o kadar vercek para yok vs. filan biraz sert konuş bakalım

para olmadığını anlayınca evlenmekten vazgeçcek mi ?

ya olmuyor evlenmeye hazır değilim diyip ilişkiden sıvışmaya çalışabilir

az para değil

ben olsam vermezdim...

1|0
    0|0
    • senın gibi düşünüyorum o kadar yok dıyecegım olsa yardım ederdım dıyecegım aynı sevıyede gıdersek vermeyı düşünüyorum

• evlenmekten vazcaymazsa vermeyi düşün... tam olarak ver demiyorum bak !

• Bildiğin gibi de boğaza kadar borç dayandı tık yok olsa biliyon veririm de :) şaka bi yanada diğer arkadaşların görüşleriyle aynı tutar yüksek ben kesinlikle isteyemezdim kredi çekerdim madem iş kurabilecek düzeyde biri 2-3 bin bulabilecekde bi çevresi vardır.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın gerçekten zor durumda ise ;

... Vermen gerekir.Ben ne kadar zor durumda olsamda sanırım bir bayandan isteyemezdim.Herkesin bir dünya görüşü var.Sen bunu sorduğuna göre erkek arkadaşınada sanırım güvenmiyorsun.

1|1
    0|0
  • veririm

0|0
    0|0
  • bir haftalık biri isterse sakıncalı ama 5 6 yıl olduysa normal bişi herkez yaşayabilir böle sıkıntılar normal

1|0
    0|0
  • şahsen kız arkaşımdan para istemeye utanırım ben...

1|1
    0|0
    • evlenme teklıfı ettıysen gününüz bellıyse?

• kafam karısık bılmıyorum

• bi süre düşün madem kafan karışıksa...

• Eğer belirli bir güven ortamı oluşmuş,ilşkiniz bayağı yol katetmişse siz pek çok şeyi beraber yaşamışsaız vermen gerekir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • senet yap ver :)

0|0
    0|0
  • bu duzen ve iliski suresine bagli... eger 10 yildir tanidigimsa olabilir yoksa ne borcu hemen

0|0
    0|0
    • ıkı yıldır tanısıyoruz 3 aydır beraberz

• kusura bakma da 3 aylik sevgilisinden para isteyen adama ben guvenmem, insan gurur yapar, kredi alir bulur oder.

• aynen vermezdim güvenmezdim.bir laf vardır ya alışmış kudurmuştan beterdir evlenince de borç yapıp benim ödememi beklemesi ne malum

Kızlar Ne Diyor 17

• 2 yıldır tanışıyorsun onla sana yeterlı güveni saglamışsa ver.

ama bıraz şuphen varsa hem verme hem ayrıl

0|0
    0|0
  • Bir erkek benden borç para isterse o erkek gözümden düşer,evli değiliz sonuçta ne parası erkek arkadaşlarından istesin.Ben sevgilimden para istemem ne kadar kötü olursa olsun utanırım herşeyden önce yapamam bunu yapan erkekte gurursuz olur gözümden düşer

1|1
    0|0
  • Ondan hemen ayril! Daha 3 ay berabersin ve senden para istiyor? Bu ne ya az onuru gururu olsa arkadaslarindan ister baskalarindan ister ama sevgilisinden asla..

Benim bi kiz arkadasim vardi bu yüzden ne hale geldi bilemezsin.. Kisacasi söyle diyim biriyle cikiyordu 2ay sonra oglan annem beni evden atdi otelde kalmam lazim diye 200 lira istedi. Benim salak arkadasimda verdi.. Sonra yine istedi ve yine istedi.. Arkasi durmadi! Bence kac ondan sen ve parayi sakin verme!

0|0
    0|0
    • korkuyorum aynı duruma gelmeye

• Verme bendede yok de! Bi erkek basta sevgilisinden para istiyorsa saten isin icinde bi yamukluk vardir.. Benden demesi cok pisman olursun sakin verme.. Hatda belki vermezsen bakar sen akilli ciktin ayrilir senden ozamanda gercek yüzünü görmüs olursun..

• evet ılk bendede yo dıyecegım kı bakalım tavırları ne olacak

• Canı sağ olsun. Ne borcu, benim param onun parsı, veririm.

0|1
    0|0
  • ilişkinizin süresi önemli şimdi uzun süredir birlikteyseniz güveniyorsan verebilirsin. hayat müşterek sonuçta çok zor durumda olmasa istemezdi tahminimce.

1|0
    0|0
  • uzun süreli ilişkiniz varsa olabilir tabi sakınca görmüorum ama kısa süreçliyse anormallik var diye düşünüorum

1|0
    0|0
    • ıkı yıldır tanısıyoruz 3 aydır beraberz

• canım benm sewgilim istedi azda olsa bir miktar yardımda bulundum bu kötü gününde yanında olmalısın elinden geldiği kadar yardım etme gücün varsa eğer esirgeme bunlar karşılıklıdır...

• para ııcn benden vazgecmesındende korkuyorum:(

• 3ayda istediyse vardır bir gariplik yani 50 100 bir şey istemiş olsa tamam belki ama

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum bır kez daha ıstemıstı vereyım dedım tamam hayatım buldum yatırdım demıstı sımdı ıkıncıyı ıstıyor ve az degıl

• Ben veririm ihtiyacı varsa en mantıklısı başkasından değil de benden istemesi.

0|0
    0|0
  • Bir erkek sanmam ki sevgılısınden borc para isteyecek kadar

gurursuz davransın kı 3 aylık ilşkı ,işin içine para gırdımı çok baskalaşır

Asla verme ,bu yüzden soğursa nıyetıde anlaşılır ama aptal yerıne konmak

çok kötü olur

1|0
    0|0
  • Para araya girdi mi, çok kötü oluyor sonrası.

Hele ki yorumlarda 3 aydır birlikteyiz 2 bin istedi demişsin, sakın derim :D

0|0
    0|0
    • :) düşüncen nedır

• floral gerçeği söyle saklama :)

... Senin dedikodunu yapıyoruz emin ol :) Şaka bir yana sen eğer bu konuda hala kafam karışık ama onu seviyorum diyorsan bence karışık olan onu sevmen ! Hadi ordan başla herşeyi çözeceğine eminim .

• Ze_Oroco :D :D

• eğer gercekten seviyorsam ve sevildiğime inandı isem olanın hepsini veririm... onun sıkıntısı benımdır cunku

0|0
    0|0
  • Bende yaklaşık 2 ay önce verdim önce şu gün vericem dedi derken derken bu iki ayı buldu hala vermedi, ne zaman buluşma kararı versek hastayım evdeyim yatıyorum ve aptalca ben hala iyi niyetli düşünmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Kısa süreli bir ilişkiniz var ise sakınn ama uzun süredir çıkıorsanızz güveniorsan tabikide verebilirsin..

0|0
    0|0
  • ilişkinin düzeyine bağlı aradaki güvene bağlı. 1 haftalık ilişki var 1 yıllık ilişki var.

1|0
    0|0
  • Hayatıma yeni girmiş birine güvenemem ama uzun süreli bir ilişkiyse hiç düşünmeden veririm.

0|1
    0|0
    • pekı cıddı konusuyorsanız ailelertanıstıysa

• Ailelerin tanışması benim için bu durumu etkilemez bile.Onun rahatı, mutluluğu için veririm.

• paramı istedi..kaççç..bunu bilir bunu söylerim..

0|0
    0|0
    • Aslında o kadar tehlikeli bir soruki ?

... Belkide bu yüzden bir beraberlik bitecek.Kişiyi tanımıyoruz.Bu kadar net konuşmak doğru olmaz.Erkek para istemekle hata yapmış orası kesin.Ama yazık ya bu kadar agır olmamalı sonu.

• bilmem ben ona yardımcı olmak istiyorum..yarın bi gün evlense..ben olacakları şimdidien görüyorum..kaçççç arkana bakmaaaaa...konu para meselesi değil...neyse yaşasın görsün..

• sendemı para verdın yoksa burcummm

• eğer köklü bir ilişkimiz varsa ve çok güveniyorsam gözümü kırpmadan veriririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...