Fenerbahçe'nin 29 yıl sonra Türkiye Kupasını alması hakkında görüşleriniz neler?

Sabri gol atttı, Messi ve Ronaldo Penaltı Kaçırdı , Fenev 29 sene sonra kupa alıyor :D kıyamet yakındır :D yemişim mayalarıda kabilelerini de. onların takvimine inanan kim. Asıl kıyamet alemeti gerçekleşiyor fener türkiye kupasını alacak lan şaka maka :D sizin görüşünüz nedir ?

Not: Gizli sen git Kupayı temizle.

Güncellemeler:
Maya Takviminden Açıklama: Kıyamet geliyor dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi fenev türkiye kupasnını alıyor :D
ATV'nin yayın yönetmeni olsam, hemen alt köşeye "TV'de ilk kez" yazısı koyardım. :D

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• bursasporluyum hatta sabahtan berı alcaz abı yenıcez abı havalarındaydım..bursa yakısmayan derecede oynadı topu trafo sandılar sanırımkı yaklasamadılar.yakışmadı gerçekten.ama sahsen 3-0 yenılırken o renkdaşlarımın yaptıgı tribün şova bıttım:))yenılsekte eglenırız havasındayızkı şu an bursa ınlıyor:))sankı bız yendık:))))

pasif oynadık gercekten maç satıldı fılan dıye tweetler bıle var ama objektıf olucam guzel oynadınız kupayı aldınız.tekrardan tebrık ederım

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• son güncelleme güldüm, dededen toruna olan miras gerçekleşti, rahat uyuyunuz fenerli dedeler

:D çıkar tebrik etmesini de biliriz, onlar gibi arabamı yakalım...:D

0|1
    0|0
  • adamlar kupayı aldı ama bursalılar şov yapıyor resmen tribünde ezildiler :))

0|1
    0|0
  • fenerbahçenin kupa törenini görünce üzüldüm. Keşke biz de böyle doğru düzgün alsaydık stand kurulsaydı, federasyon başkanı kupayı atmasaydı, ışıklar yansaydı... vs. vs. Biz de o kadar emek harcadık, koştuk çabaladık yazık :(

0|1
    0|0
  • :D:D:D alttakı guncellemeye bıttım TV de ılk kez :D:D:D:D::D:D

1|0
    0|0
  • tebrik ederim fenerbahçelileri...

0|0
    0|0
  • Soru baslıgını gorunce aklıma sey geldi OOO ECİ FERRARİ YAPMIŞSIN PARAYI NERDEN BULDUN :d:d:d:

0|0
    0|0
Yükleniyor...