20 yasındayım 171 boyum var 61 kilo geliyorum

arkadaşlar öncelikle kesinlikle amacım kendimi övmek falan değil sadece fikir almak istiyorum
20 yasındayım 171 boyum var 61 kilo geliyorum belim 69 cm göğüslerim 87 falan geliyor sorun şu boyum biraz uzun gibi geliyor sizce öylemi bend birazda özgüven eksikliği var çünkü :(

Güncellemeler:
İyi-kötu yorum yapan destekleyen-köstekleynen herkese cok tesekkurler sayenızde bıraz rahatladım ve kendıme geldım allah razı olsun :)

0|1
22|70

En İyi Erkek Görüşü

• bayan standartlarının üzerinde bir boyun var. genelde bayanlar 160cm ile 168 arasında sende bu ortalamanın biraz üzerindesin. bu bence güzel bişey farklılık yaratıyorsun işte diğerlerine göre farklısın bu neden özgüven eksikliğine neden oluyor anlamadım. bende çok kiloluydum aşırı bir özgüvensizliğim vardı şimdi verdim kiloları ve rahatım. likteki fotoya bakarsan nasıl bir özgüven patlaması yaşadığımı daha iyi anlarsın
    www.directupload.net/file/d/3633/a3jq3g4n_jpg.htm

1|0
    0|0
    • bayaaa degişikk senın adına sevındım:)

• sımdı anladım:) yok ben samsunluyum ama ızmırde yasıyorum burada dogup btudum yanı

• hmmm anladım :) sorun olmazsa senin için özelden yazarmısın? yazdığına pişman etmem.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 69

• hiç bir şeyin yok hiç dertlenme. özgüven ssorununuda aşarsın merak etme sana yaklaşmaya çalışanlar dertlensin nasıl yaklaşırım bu kıza diye :) spor yap eğer fiziğinle ilgili bir sıkıntın varsa. ama kilon boyun vs çok iyi

1|0
    0|0
    • yok fızıgım ıyı yanı etrafımdakıler öyle dıyor ben boyumdan takıktım etrafım hep 155 lık kızlarla dolu kötu hıssedıyorum da bırazcık :)

• zor değil aslında biraz uğraşsan herşey olur. hiç dertlenme özgüveninde de sorun olmaz yaptıkça daha iyiye gidersin. seni aşağılayan filan olursa onlarıda sen daha da aşağıla hiç kimseyi umursama. mesaj at konuşruz yine iyi geceler

• teşekkurler tamam :)

• Türkiye bayan ortalaması zaten 1,60 küsür.Ideal bir ölçülerin var.Şu ölçülere sahip bir bayanın nasıl olurda özgüveni olmaz anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Boyun gayet iyi.Basen ölçün nedir?

1|0
    0|0
  • Millet nelerle uğraşıyor ya la.

1|0
    0|0
  • Gayet normal bir boy.

1|0
    0|0
  • Boyunda kılonda ıyı kanks çok can yakarsın ıstesen

1|0
    0|0
  • kız manyak neresi uzun?
    iyisin öz güven de başın dik yürü biraz

1|0
    0|0
    • yarından ıtıbaren denıycem :)

• pekı sorarım cok sagol

• Boyun ortalama Türk kadınına göre uzun. Ama boyunun uzun olması kötü birşey değil ki? Aksine çok daha çekici gösterir. Özgüven eksikliğin farklı bir sebepten kaynaklanıyor ve kabullenemediğin için boyunu bahane etmiş olabilirsin. Boyunda ya da ölçülerinde hiçbiir problem yok yani.

1|0
    0|0
    • teşekkurler cok utangacım bu yuzden olabilir

• boyu bilmem ama sanki kolada fazlalık var bence.. tabi fiziği görmeden bişi demek de yanlış boyuna gelince iyi bence ya 170 altında zaten türk kızları n çoğu kısa kısa ya zevk tat vermiyor..

1|0
    0|0
    • herkes kılo ıyı dedı ama bılemıyorum

• öff anladım.d

• zeki kızsın sen anlarsın :)))

• Şu boyda bir sevgilim olaydı ^^
    Bence iyi

1|0
    0|0
    • işte ben hep uzun erkeklerın yanında kısa kız gördugum ıcıınn :)

• hayır ya millet boyu uzasın diye dert sen uzunsun diye boyun ideal hatta en iyisi yani ne az ne fazla

1|0
    0|0
  • Bence fızıgınde boyunda gayet ıyı kafana takma boyle seylerı sen kendıne guvenırsen zaten ınsanların gozunde de guzel gozkrsn emın ol

1|0
    0|0
    • haklısın artık emın yurucem:)

• kusura bakma bunları özelden yazcaktım gizli kullanıcısın yazamadım

• Kalça kaç onu yazmamissin gogusler iyi ama bel az bisey fazla ama boyun uzun değil bence ;-))

1|0
    0|0
    • pekı sağol

• bir dakika bakayim

• Ok yazabilirsin

• tamam seni benim mankenlik ajansına alayım

1|0
    0|0
  • Kızların ortalama boyu 1.67 imiş. Sende standart sapmadan dolayı kurtarıyorsundur :D Uzun değilsin yani :D

1|0
    0|0
  • okudum sevinebilirsin.

1|0
    0|0
  • alanlara hayırlı olsun simdiden :D

1|1
    0|0
  • Merak ettiğim konu şu insanlar sana ne diyor güzelmiyim vs. Dediğinde? Ne cevap veriyorlar ona göre cevap vermek istiyorum :)

1|0
    0|0
    • guzelmıyım dıye sormuyorum kı. sadece manken gıbısın falan dıyolar

• hahahahha kesın sevmyolardır ıyk :D 4 ıl bosuna okumusum

• Hahah :D komiksin :D

• Geliyosan iyimiş. Bu nasıl bir TÜrkçe ya? "61 kilo gelmek" TDK' ya yollasan deyim olur heralde.

2|0
    0|0
    • off benım derdım ne anladın ıste netıcedee

• Yardımım dokunduysa sorun yok.

• :))))))

• Boyun Süper :) Allah Sahibine Bağışlasın

1|0
    0|0
    • tesekkur ederm bu aksam rahatlattınız benı :)

• Kesinlikle Hayır Erkeklerin % 90 nı Uzun Boylu Sever Bunu Unutma.

• erkekten duymak ıyı oldu tmam:)

• Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 22

• Görmek lazım ama.

1|0
    0|0
  • boyun ideal canım uzun falan değil.

1|0
    0|0
  • 20 yasındayım 170 boyum kilom 63 deli gibi zayıflamaya calışıyorum , bence sende biraz zayıflamalısın ;)

1|0
    0|0
  • Bugün bir cm uzadığımı farkettim, 1.79 cm oldum. Sen uzunsan, ben öleyim lan.

2|1
    0|0
  • boyun çok hoş canısı da belin kalın biraz sanki

1|0
    0|1
  • Böyle herşeyi sorun yapan insanları anlayamıyorum
    165 boyum var kısacığım ama hiiiç sorun değil dünyanın en mutlu insanıyıımm :))))

1|0
    0|0
    • canım bende o boy ıstıyorm ıste :)

• artık bu tip soruları sahibinden de yayınlanan araba ilanlarına benzetir oldum.önden çekiçli, kaporta-boya temiz, vuruk, çıkık yok.motor bilmem kaç bindeee...

1|0
    0|0
    • en son bısı belırttım onu okuduysan anlarsın amacım farklı degil

• iyisin bebegim sıkıtı yok takma

1|0
    0|0
  • Hayır o kadar uzun değil. Güzel işte.

1|0
    0|0
  • 1.50 olsan daha mı iyiydi? Boyun gayet normal bence.

1|0
    0|0
  • İçindeyim

1|0
    0|0
  • Oyun gayet normal canim.

1|0
    0|0
    • cok kısaların yanında kendımı uzun hıssedıyorum cok :(

• 1/60 benim. 39 kiloyum. bence senin kilonda boyunda normal.

1|0
    0|0
  • Fazla topuklu ayakkabı giymemeye özen gösterirsen sorun olmaz :)

1|0
    0|0
  • gayet iyi

1|0
    0|0
  • boyunda iyi kilonda iyi ideal bir fiziktesin

1|0
    0|0
  • kısacıksın üstelik şişkosun 69cm mi AMANALLAHIM obeziteyle savaşan derneklere üye ol hemeeen

1|0
    1|0
  • övmek mi? dostum sen bir iskeletsin.

1|0
    0|0
  • Benim boy 167, bende çok kısa olduğumu düşünüyorum ve şu an seni aşırı derecede kıskandım güzellik.

1|0
    0|0
  • Soyledigine gore harika bir fizigin var bence nasil ozguven eksikligi yasiyorrsun aaanlamadim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...