FB-BS maçının en farklı yanı...

Şuan yarı yolda bırakmadığım kişi hayatımda olsaydı eğer bu maçın anlamı olacaktı,belki yanyana ikimizde üstlerimizde formayla elimizde kocaman bir cips paketiyle sarmaş dolaş bu maçı izliyor olacaktık.

Fener gol attığında onun gözleri dolacaktı,belki kırılacak belkide kızacaktı.O'na sarılıp sadece aşkımı hissettirip o gözlerini silebilecektim belki.

O benim hatunumdu,o benim için aşkların en güzeliydi.Bursa için deliren ama aynı zamanda beni seven,bekleyen biriydi.

Yapamadım,onu yarı yolda bıraktım.Bırakmak zorunda kaldım.

Kolay olmadı çok üzüldüm,elbet üzülecektim.şuan yine elimi uzatamam belki zaten uzatsamda tutmaz bu elleri.Ama hala dönmeyi bekliyorum,hala ona sorumluluk yüklememeyi bekliyorum.

Ve sen hala benim için aşkların en güzelisin!Ve sen hala benim kumral tabiatımsın!Ve sen hala benim için özlemle aradığımsın.Şuan maçı izlerken bile nasıl köpürdüğünü kaşlarını çatıp nasıl baktığını tahmin edebiliyorum.

Özür dilerim aşkıııııımmmmm!Seni bensizliğe ittiğim için,sana geleceğimizi veremediğim için özür dilerim.

Peki sizin böyle birşeyi görünce anımsadığımız,yada hatırladığınız,yarım bıraktığınız şeyler varmı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• FENERBAHÇEEE <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cok guzel olmus ya bugun benımde ılıskım devam etseydı bızde sanırım bırbırımıze fener bursadan dolayı gırıcektık...

bugun banada cok sey hatırlattı sahsen ozellıkle senın yazınla dahada hatırladım ınsallah barısırsın arkadasım hatunla

0|0
    0|0
    • lan yoksa :)))

• bende aynısını dedım lan yoksa bu benım manıtamı dedım:)hala suphelerdeyım:)ama degıldır ya:)ayrıldıgı yere donmez o:)

• yok.

geçmiş geçmişte kalmıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• FENERBAHÇEM uğruna herşeyden vazgeçerim ;) <3

1|1
    0|0
  • fenerbahçe aşktır bunu sevgili bile anlamaz kıskanır..

1|1
    0|0
  • bir maç bu kadar drama yaratmamalı.

0|0
    0|0
  • fener de gol atamadı zaten sıkıntı yok o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...