2.5 lirtelik su şişeleriyle kol kası yapabilirmiyim?

Evimde dambilim yok. 2.5 litrelik su şişeleriyle kol egzersizi yapmaya başladim. Şişe elimden kayiyor avcumu parmaklarimi agritiyor. Fazla kavrayamiyorum. Sizce faydasi olurmu kaslarima? Şişeleri daha kolay kaymadan sıkı kavrayabilme şansim varmi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• sana şöyle söyleyeyim ben yeter ki kaldır o ağırlığı etkisini görürsün ondan sonra parklarda spor aletleri var onlara mutlaka zaman ayır ve maddi durumun düzeldiğinde dambıl al

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• kola şişesinin dış jelatinini soy yapışkan yeri kalıyor işte orayı tutunca kaymaz elinden. ayrıca 2,5 kilo nedir çok hafif başlangıçta bile 5 kg lazım. kum falan doldur içine ya da taş falan

0|0
    0|0
  • Ulan iki üç lüra ve dambıl al bee.. Veya 2,5 litrelik şişeye toprak, taş vs. Bişey doldur.. 2,5 litrelik suyla kas felan yapamazsın..

0|0
    0|0
  • la git dambıl al sanki vereceğin ne kadar.

0|0
    0|0
  • benim tanıdığım biri var adam 5 lt su şişeleriyle on numara vucut yapmış ama çocukta öyle böyle azim yok yani. istersen yaparsın yapamazsn diyemem.

0|0
    0|0
  • İşe yarar şişeye karton yapıştır işe yarayabilir.

0|0
    0|0
    • Kartondan daha cok kaymaz mi?

• kartonu iyi yapıştırırsan bişey olmaz herhalde hiç denemedim :D

• Valla şişeler elimden kaymasa. Her gun calisiyorum duzenli olarak egzersizimi yapiyorum. Ama şise terleyince elimden kayiyo avcumu agritmaya basliyo bir sure sonra.

• şişeyle düzeni otutturamazsın pek bir işe yaramaz, setler halinde şınav yapman daha etkili olur.

0|0
    0|0
  • içerisine geniş bez bağla ve kum doldur bileklerine geçirerek kullan ben öyle yapmıştım

0|0
    0|0
    • Bileklere nasil baglicam. Bilekleri keser ip

• Bilader detayli konusalim bu konuyu ekle facen varsa beni

• işsizssin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...