Bursa-Fener maçı için ne dersin?

Anlamıyorum bursa kazanacağını mı sanıyordu gerçi şuan maç bitmedi ve 2-0 fener alıyor maçı.İkindi yarı yeni başladı e tabiki de fener alıcak :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ...Alex, Alex, Alex... .. de souzaaaa ALEEEX

Erkekler Ne Diyor 6

• banane derim

• şike ile alırsınız. başbakan da sizden hava güzel size. neden şampiyon olamadınız yemedi mi

• haklisin en buyuk cimbommmmmmmm<3

• fener alır 3-0 :DDDDDDD

• İstermisiniz Bursa 2. yarı peşpeşe gol bulsun ve fenerin kupa kabusu devam etsin :D

yaw aslında alsalarmı acaba üzülüyorum kaç nesil göçüp gitti bu kupayı fenerin aldığını göremeden :D :P

• gönlüm bursadan yana ama fenerde bu kuyruk acısı varken kimse durduramaz şikecileri

• avantaj fenerde ancak bursa baskılı buaralar şimdide net gol kaçırdılar :))

Kızlar Ne Diyor 6

• mahalle takımından aşağıda bir futbol sergiledi Bursaspor...adamlar ayakta duramıyordu.

üzüldüm gerçekten..Fener'e gitmeyeydi iyidi.

• galatasaryli olmama ragmen bursa sporu destekliyorum, sikecilerle isim olmaz

• Ne diyoruzz Yinemi Alexxx:D Fenerbahcem maci vericekmi sandiniz? abi biz bu maci soke soke aliriz baroninin golude harikaydi:P buarada ve o sari kart sacma oldu

• ya kesinlikle fenerin bu maç! :)

• Sabahta buna benzer bir soru vardi.

Aynisini soyluyorum fenerbahce alicakkk

• 4. Gooll

• Veee 3. Gooll

• bursa kazanacagınımı sanıyordu?bır bursasporlu olarak tabıkı kazanacagımızı sanıyorduk.ne yanı ıstanbul takımı olmayanın şansı yokmu?

ama bızım oyuncularımız maşallah bugun topu sanırım trafo sandılarkı toptan gerı durdukça duruyorlar.yakışmayacak bır oyun oynuyorlar

Yükleniyor...