Bursa-Fener maçı için ne dersin?

Anlamıyorum bursa kazanacağını mı sanıyordu gerçi şuan maç bitmedi ve 2-0 fener alıyor maçı.İkindi yarı yeni başladı e tabiki de fener alıcak :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ...Alex, Alex, Alex... .. de souzaaaa ALEEEX

Erkekler Ne Diyor 6

• avantaj fenerde ancak bursa baskılı buaralar şimdide net gol kaçırdılar :))

• İstermisiniz Bursa 2. yarı peşpeşe gol bulsun ve fenerin kupa kabusu devam etsin :D yaw aslında alsalarmı acaba üzülüyorum kaç nesil göçüp gitti bu kupayı fenerin aldığını göremeden :D :P

• gönlüm bursadan yana ama fenerde bu kuyruk acısı varken kimse durduramaz şikecileri

• fener alır 3-0 :DDDDDDD

• şike ile alırsınız. başbakan da sizden hava güzel size. neden şampiyon olamadınız yemedi mi

• haklisin en buyuk cimbommmmmmmm<3

• banane derim

Kızlar Ne Diyor 6

• mahalle takımından aşağıda bir futbol sergiledi Bursaspor...adamlar ayakta duramıyordu.üzüldüm gerçekten..Fener'e gitmeyeydi iyidi.

• galatasaryli olmama ragmen bursa sporu destekliyorum, sikecilerle isim olmaz

• Ne diyoruzz Yinemi Alexxx:D Fenerbahcem maci vericekmi sandiniz? abi biz bu maci soke soke aliriz baroninin golude harikaydi:P buarada ve o sari kart sacma oldu

• Sabahta buna benzer bir soru vardi. Aynisini soyluyorum fenerbahce alicakkk

• Veee 3. Gooll

• 4. Gooll

• bursa kazanacagınımı sanıyordu?bır bursasporlu olarak tabıkı kazanacagımızı sanıyorduk.ne yanı ıstanbul takımı olmayanın şansı yokmu?ama bızım oyuncularımız maşallah bugun topu sanırım trafo sandılarkı toptan gerı durdukça duruyorlar.yakışmayacak bır oyun oynuyorlar

• ya kesinlikle fenerin bu maç! :)

Yükleniyor...