Arkadaşlar nasıl vücut gelişitrebilirim?

bildiklerinizi söyleyin bakalım :) şu klasik şeyleri hani yağı kasa çevirenlerden bir tavsiye? :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yağsız yememeye çalişmak beslenmeye uyku düzenıne dikkat etmek belirli bir bölge ise o bölgenin tamamen ise tamamen her türlü hareketler internette mevcut bir salona gıttıgınızde hocalar zaten ilgileniyorlar sizinle size özel sizin vucudunuza boyunuza kilonuza göre bir program yaziyorlar genel olarak beslendıgımız ogunlerde protein karbonhidrat olması gerekiyor hiç öğün atlamamak gerekiyor bu işin %30 u spor %50 beslenme %20 dinlenmeyle başarlii olunduğunu herkez biliyor ne kadar çok vucut calissam okadar vucut yaparim mantığı yalniştir bence haftada her gün 1 kere aralik verilmeli yani 1 gün gidip 1 gün aralik vermeliyiz 4 gün dinlenip 3 gün spor yapmaliyiz yağlarin kasa dönüştüğünü söyliyen bir insanın hayal gücü çok gelişmiştir :D yağ yakilir üstüne kas inşa edilir öyle bir teori yoktur fizik kurallarına aykiri yağ kasa hiç bir zaman dönüşmez. Yüksek ağırlık az tekrar her zaman için daha mantiklidir kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• yag yakarsin kas olmaz.

0|0
    0|0
  • Dostum kas yagi kasa cevirmek dedigin sey vucut kutle indeksinde yag oraninin %25 altina dustukten sonra yaglar kaslarin altina geciyor oyuzden yagi kasa ceviren bir icat yok yoksa protein tozlari kullanma eger kiloluysan domuz gibi olursun

0|0
    0|0
    • %25 :D iyiymiş :) protein tozu ile yağlanmanın ve kilo almanın alakası yoktur aksine kilo vermek için protein oranı ile kilo verilir sağlıklı olarak :)

• Neyine giriyosun kardesim :) protein tozu yag orani az olan kisiler veya surekli antreman yapan kisiler icin 9kullanilir 1 yil body yaptim merak etme :) kilolu birisi icsin protein tozunu dahada yag orani artar

• ben proteişn tozu demiyorum proteinden bahsediyorum. ben 12 yıldır yapıyorum efendim pronteinin fazlası vücutta yağ olarak depolanır fazlasını alman zaten zor maddi durumun çok iyi değilse. :)

• Yağ kasa çevrilmez dostum kasın oluşması için ilk bir yağları eritmen lazım :D

0|0
    0|0
    • hele şükür bilen birileri çıktı :D ben antrenörüm burada insanlara tavsiye veriyorum beni yalanlıyorlar :) diyor ki; yağlarını kasa çevir bakma bu arkadaşa (o arkadaş ben oluyorum) :D daha neler neler söylüyorlar kulaktan duyma bilgilerle :D

• senn problemm nedirr kardeşş..

0|0
    0|0
  • disiplinle, sabırla, azimle çalışarak
    yağ kasa dönüşmez kas kastır yağ yağdır.

0|0
    0|0
    • evet biliyorum :) saçma bilgiler gelecek mi diye bakıyorum :) kulaktan dolma bilgilerle bilgi veren arkadaşlara bakıyorum sadece :)

• oltaya geldik vayy arkadaşşşş :)

• estağfurllah kardeş :) bak sen yorumlara bak daha neler yazacak millet protein yağ yapıyomuş bunu öğrendik şimdilik protein almayacakmışız :)

Yükleniyor...