Kilo nasıl verilir yeme demeyin zaten yemiyorum :D?

6 kilo fazlam vardı 1 i gitti 5 kilo fazlam kaldı ama gitmiyor bu ne yapmalıyım ne olur yardım edin yemek yemiyorum genelde form bisküvileri ve bol su..sizin uyguladığınız bir şeyler var mı

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar zamandır diyet yapıyorsun diyeceğim ama yemeden kılo vermek diye birşey yok
    1.Spor yap, örneğin ;günde 10 km yürü
    2.Egzersiz hareketleri yap , örneğin;mekik çek belicin sağa sola doğru ritmik bir şekilde bel çevirme yap günde 300 kere tekrarla
    3.Spor yaparken sakin şu içme kilo vermek için kalın giyin spor yaptıktan sonra kurulan hemen dusa girme sporu biraktiktan yarım saat sonra yarım litre şu iç trendeki bütün gozenekler açılarak hızlı bir şekilde oturdugun yerde ter atmaya başlayacaksınız yaklaşık bir ay sonra hem hoş bir vücuda hem de istegin kiloya eriseceksin şimdiden başarılar

0|0
    0|0
    • Boy ve kilo olarak bakıldığında dengeli bir kilo dağılımı varsa 4 ile 10 arasında kilo vermen lazim

• deneyeceğim bu mekik işini yürüyüş yapıyorum düzenli.. teşekkür ederim önerilerin için

• Rica ederim şimdiden başarılar yemeni düzenli sık sık yap form yerine horbilayf kullan incele

Erkekler Ne Diyor 10

• www.notdenizi.com/1-adet-galeta-kac-kalori-17863/ bu siteden diyetini seç. kesinlikle diyete uy.

unutma ki, uzun aralıklarla çok yemek yersen beynin kendisini açlık moduna alır ve tüketmen gereken kalorinin yarıdan azını kullanarak gerisini hayatta kalmak için göbek bölgesine yağ olarak depolar. az kalorili yiyecekleri sık sık yiyeceksin ki bedenin açlık moduna geçmesin ve ihtiyacın olan diğer kalorileri yağlardan temin etsin.

0|0
    0|0
  • Merhaba
    Ben yemeyin değil, bilakis yiyin diyorum.:) Çünkü kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Bu açıdan bakıldında, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflayabilirsiniz.

Salonlara üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Bir bardak suya bir limon sık üç dört damla sirke koy. Daha enerjik olmak istiyorsan bir kasık da bal koy bence ben koymaya başlıcam. 11 kilosunu verdim kaldı yedi...:) Haftada 1 ya da iki kilo veriyorum hiçbir kötü tarafını görmedim.
    Yanında kilo verirken yürüyüş yapabilirsin daha hızlı kilo vermek ve alt taraftan sıkılaşmak için...:)

0|0
    0|0
    • bu dediğini her gün mü içmek gerek :D

• Evet her sabah aç karnına iştahı azaltıyor bir de yağ yakıyor.
      O gün bir tane uzmanı dinledim içine bal da atın dedi. Çarşıdan iyi bal alıp sabahları bir kaşık içine atıcam...:)
      Sporu da yürüyüş sınav mekik harici kilo verdikten sonra yap, Çünkü spor iştahı açıyor...:)

• bilsem daha önce sorardım bu soruyu ya :D neyse geç değil

• ip atla

0|0
    0|0
  • 5 Kilo Bişey Değil Birkaç Postaya Hallolur :D

0|0
    0|0
  • facebooktan yeni bir hayat yazarak bulabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Bırak bu yemiyorum ayağını

0|0
    0|0
    • elbette yemiyorum zayıftım zaten sağlık sorunum yüzünden oldu iyi olmak için çok uğraştım simdi sağlıklıyım ama geride bıraktığı iz hoş değil :D

• Hm sıkıntı tabi o zaman

• Kilonla bütünleş boşver :)

• Boy ve kilon kaç?

0|0
    0|0
  • Genetik olabilir veya tiroid le alakali

0|0
    0|0
  • Spor yap spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• spor yapmadan kilo vermeye çalışma.
    youtube'da "fitnessblender" diye bir kanal var. oradan çalışabilirsin. hiç ekipmana sahip olmadan yapabileceğin bir sürü hareket var. hem de vücudun sıkı olur.

0|0
    0|0
  • Yemek yemiyor ve eti form tüketiyor. Spor yapmayı aklının ucandan bile geçirmiyor. Milletin uyguladığı şeylerden kastı ise; kür falandır.

O kıçını kaldırıp önceden boğazını tutsaydın; şimdiye zayıf olurdun lan.

1|0
    0|0
    • insanları yargılamak ne kadar hoşuna gidiyor.. bu kilo bana sağlık sorunumdan geldi yemekten değil canım aşırı kansızlıktan dolayı her şeyi dayadılar bana doktorlar yoksa ben de senin gibiydim zaten :D

• Zaten herkes bir eleştiri modunda ben seni çok iyi anlıyorum çünkü bende aynı şeyleri yaşıyorum ama bunun tek yolu spor canım bol bol yüz koş ilaçla alınan kilolar biraz zor veriliyor çünkü

0|0
    0|0
  • kaç kilosun boyun kaç

0|0
    0|0
    • saçma olacak belki ama adını murat diye okudum yemin ediyorum :D

• :D off nerden aldım bu ismi ya. çok pişmanım. hiç sevmiyorum, ama güldürdün beni :)

• o bisküvilerden tüketme bence. adı diyet onların diğerlerinden çok bir farkı yok. ayrıca içinde değerli bir besin de yok. yaz geldi meyve sebze tüketmeye çalış. spor yapmayı denedin mi?

Yükleniyor...