Kafama koydum yapacağım arkadaşlar?

spor yapıp incelmek istiyorum hoş zaten 57 kiloyum, baklavalarım olsun istiyorummm... spordan anlayan varsa yazsın beya :(

Güncellemeler:
TAMAM BAKLAVADAN SOĞUDUM YA.

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Fıstıklı olsun lütfen.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kız olduğun için baklavaların olması zor hemde baya zor sadece incelmen lazım belli bir süre rafine karbonhidratlar (tam tahıl ekmek hariç) ve şekerden meyve sularından kolalardan filan uzak dur.Düzenli beslen.Her gün muntazam hareket et veya yürüyüş yap incelirsin...

0|0
    0|0
  • mekik çek.
    internetten pozisyonlara bak.

1|0
    0|0
  • hahah :D baklava ckarmak kolay sanıyorsan yanılıyorsun. defınasyon dıyetı yapmn lazm. yıllardır fıtness yaparım.

0|0
    0|0
    • kolay olsa tat vermez zaten :)

• haha. parada lazım bı mıktar, ozel bı dıyete baslıyorsun cunku. ayrıca haftanın 7 gunu kardıyo.

• dikkatli ol... sporu hayatının parçası yapacaksan başla.. değilse bıraktığın anda , yeme alışkanlığın değişmeyeceğinden şekilsiz bir hale gelirsin..

0|0
    0|0
    • devamını getiririm

• o zaman problem yok, kas hacmin artacak... beslenmeni de buna göre ayarlarsın... spor dünyadaki en güzel şey bence :)))

• aynennn

• baklava oyle kolay bısı deıl cok sıkı dıyet kardıo ve karın calısman laızm kanks

0|0
    0|0
    • yaparım onları da önemli olan fikir hocası bulmam :)

• spor yapmak ıyıdır vucudun fıtlesır sıkılasır fakat karın kaslarının (baklavaların) ortaya cıkmasının %90-95 ı beslenme ıle alakalıdır...Herseyıne dıkkat edeceksın

0|0
    0|0
    • Edeeriiim

• Umarım yaparsın oyle bır ayda 3 ayda olacak bırsey degıl...azım gereklı olmuyor dıye bırakmamalısın ara vermemelısın gunluk yemek yemen nasıl ıhtıyacınsa sporuda artık hayatına oyle yerlestırmelısın...yapmadan duramamalısın vede kafana gore degıl profesyonel bırınden yardım alarak program yazdırarak yapmalısın...

• ne istiyon be ya :D

0|0
    0|0
  • burdaki herkes jay cutler mubarek:)) bir spor salonuna yazıl ama merdiven altı olmasın

0|0
    0|0
  • 4 senedir spor yapıyorum ama sana hiçbir tüyo yok burada bir çok kişiye 1 haftada 1 kilo verdirtmeme rağmen sana demeyeceğim:P:D

0|0
    0|0
  • kızmısın -erkekmisin?
    baklava maklava ne işş

0|0
    0|0
  • bir bayana yakışmazya bence baklava :(

0|0
    0|0
  • Kadın Dediğin Baklavalı Olmaz İnce Olur Tamam Ama Kaslı Olmaz Sonuçta Güreş Şampiyonasına Eleman Aramıyoruz Sevgili Adayı Arıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Baklava mı dedi o?

0|1
    0|0
  • bu işi profesyonel yapan birini bul ondan yardım al.

0|0
    0|0
  • Su diyeti yapman gerekiyor ve ayrıca kesinlikle şeker tüketmemen gerekir.

0|0
    0|0
    • onlar sıkıntı değil

• baklavaya gerek yok cizgiler belli olsun karnında yeterli.

• bakalım hayırlısı artık

• boy kaç

0|0
    0|0
    • 1.60

• 50 mekik 30 şınav 25-25 böl mekiği 15-15 şınavı böl 1er dakika arayla her hafta 10ar 10ar arttır bu sayıları

• yazcam bir kenara şmdi

• baklava için düzenli beslenme ve düzenli spor yapman lazım koşman, mekik çekmen gibi

0|0
    0|0
  • baklavalı kızları severim

0|0
    0|0
  • Kolay gsin

0|0
    0|0
  • baklava igrenç olur bir bayanda.

0|0
    0|0
  • www.google.com.tr/search
    böyle ol ve gel

0|0
    0|0
  • bırak şekerparen olsun o daha tatlı :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece sporlada olmuyor ki... En az 1 yıl boyunca yeme şeklini değiştirmeye uğraşıyorsun zaten. çok zor. Ama bikini giyince muhteşem oluyor. :D

0|0
    0|0
  • yap yap iyidir. gerçi sen incesin zaten ama vücudunu güçlendir...

0|0
    0|0
  • bir bayana kas yakışmaz.

0|0
    0|0
    • herkes bunu söylüyor ya

• canım benim gerçekten yakışmaz itici durur. bayan dediğin zarif olmalı. kas erkeğe has.

Yükleniyor...