Sevgiliniz olduğu halde siz kızlar bunu yapar mıydınız?

Evet sevgiliniz var ve siz normal muhabbetiniz olduğunu söylediğiniz bir erkekle gece 12:00 01:00 civarlarında mesajlaşırmıydınız bu normal muhabbet dahi olsa ve böyle bir şeye erkek arkadaşınızın izni olmadığını bile bile ? kızlar sorum sizlere siz böyle bişrşey yaparmısınız. böyle yapan birisi sizce hangi mantıkla böyle birşey yapar yapar erkeklerde cevaplayabilir bu durumda ne yapardınız teşekkür ederim.

Güncellemeler:
ya arkadaşlar en basitinden bi erkek olarak söylüyorum normalde olsa bazen karşındaki kız olduğu içi,n aklına kötü şeyler gelebiliyo ne yapıyorum uzak durmaya bakıyorum ben şimdi bizimki ona açık kapı yani laylaylom muhabbet için imkan veriyorsa o çocuk zamanla muhabbeti ileri taşıyacaktır ben çok kez şahit oldum ii niyetini kötüye kullanan insanlara onun oda kendisi ii biliyor. :((

0|0
13|3

En İyi Erkek Görüşü

• bayanların yorumlarına bakınca, kızlara kadınlara %1 değer vermemden asla pişman olmicağımı bi kez daha anladım, erkek yapsa, ayrılılk sebebi olur, ama kız yapınca, ne var bunda arkadasımız yani olur. alayınız aynısınız!

0|2
    1|0
    • abi yemin ediyorum duygualrıma tercüman olduın. bu ne genişliktir anlamıyorum yaa nedir bu zihniyet başını boş bıraksan elin oğlu götürecek kızı kzımızda bundan şikayetçi değil sen böle yapınvca paranoyak oluyorsun ayrıca ya bi kere kız sana şeffaf değilki mesajlarını saklıyo ve burdaki bazı kızlar bunu gayet normal karşılıyo pes diyorum başka bişey demiyorum a.q

• ya benden vazgeçmiyor ben böle yapınca arıyor dönüyor ama neymiş onu o şekilde kabullenmemi istiyor onu sıkmamamı istiyor o istyediğiyle gecenin bi yarısında sohbet edebilirmiş. ne sohbeti ya bu kız arakadaşın mı allam yarabbim.

• yarası olan gocunur, hadi yallah 2Le.

Kızlar Ne Diyor 13

• Yaparım ama bu kötü kız oldugum anlamına gelmez.

0|0
    0|0
    • yahu sevgilin lütfen yapma diye uyarıyo rahatsız olduğunu belirtiyo bu duruımdan onu kaybetme pahasına dahi yaparmısın. needir buradaki mantık.

• ciddiysin tabi evlilik ve nişan arefesindesin arkadaşım dediğin insan olmazsa olmazın ve devamlı bi arada olduğun kankan değil arkadaşım sadece merhaba olan birisi.

• Yapmam o halde sonucta bi ömür bi yastıkta kocayacagım birisini kıracagıma kafamı kırarım daha iyi :P

• Karışılmaması gereken bir durumdur bence müdahele etmesine izin vermem . Hem saatin ne önemi var?

0|0
    0|0
    • ya duurmdan rahatsız oluyorsun üzülüyorsun ve siz onun üzüldüğünü göre göre güle güle haal devam ediyorsanız mesajlaşmaya buna ne denir yahu.

• Kötü birşey yapmıyoruz ki ne var yani bunda.hem ben olsam söyleme gereği bile duymam mesajlaştığımı

• cok yakın arkdsmsa erkek arkdsmdan öncede tanıosam sorun olmaz bnce normal..

0|0
    0|0
    • buna erkek arkadaşın izin vermiyorsa yani kıskanıyorum en azından bu saatlerde mesajlaşma deswe yani ne bilşeyim en geç 8-9 da falan normal saatlerde dese.

• kıskanıosa kızıosa hıc knusmam..

• yok ya benım sevgılım olunca ben bır erkege bakamıyorum bıle.asla ve asla yapmam benım sevgılım benım herseyımdır.o baska kızla mesajlasmıyorsa bende mesajlasmam asla

0|0
    0|0
    • sence neden böle yapar bi kız neden fazla sıkıyoırsun beni der. başı boş bırakmak normal bişeymi.

• neden mı yapar?ruhunda bıseylık vardır o seyı sen anlamıssındır.tabıkıde degıl ınsan sevgılısınden sıkılırmı?gece baska bır erkekle ne konusulurkı sevgılıyle dırdır yapmak varken?sevgılıye tercıh edılecek bır ınsan olabılırmı ya normal degıl bunlar

• valla ben bırak başkasıyla konuşmayı telfonmdan erkek arkadaşlarımın numaralarını bile silmştim.kimseyle konuşmama gerek yoktu çnkü ondan başka.

0|0
    0|0
    • al bendende o kadar ya arkadaşım ben ciddi düşünüyortum diye yemin mesajlaştığım normal kız arakadaşilarımla bile görüşmüyorum sadedce önemli birşey olursa konuşurum yada mesdaj ataraım onun haricinde kesinlikle yapmam böle bişey bu saygıdır nedir bunların mantığı anlamıyorum.

• hayr hayr yanlş anladın ya.ben genl olrk sordum.hani böle şeyler düşünp karşındaki kıza zarar vermktn korkup ayrılırmı bi erkek diye

• kız arakladaşıma zarar vermek mi sanmıyorum kim olsa sevdiği birisine böle bişey yapmaz ne kadar abaza olursa olsun gider kendini attmin eder yinede yapmaz seven ve kaybetmek istenmeyebn erkek içi,n diyorum bunu.

• Gece mesajlaşıyor diye yatağına yatmadı ya.

0|0
    0|0
    • ya kızım ya siz çok genişisiniz ya ben çok geri kafalıyım. oldu o zaman erkekde gecenin birinde başka bi kızla mesajlaşsın senin hoşuna gitmeyen biriyle bu çokmu normal :)

• Birincisi hiçte geniş biri olmadığımı söylemeliyim.Ben de sevgilim de gayet hayatı zindan edebilecek boyutlarda kıskancız. Fakat olay farklı senin problemin gece mesajlaşması değil mi? Yoksa ben mi yanlış anladım.Anlatmak istediğim şuydu gündüz mesajlaşıyorsa gecesine de karışmamak lazım.

• mesajın kimden geldiğini ve içeriğini gizlemesi sorun ! benden çoğu şeyişni saklıyoır şeffaf değil benim kızgınlığım ona.

• normal bir arkadasim normal bir muhabbetimiz varsa ''aa saat 01:00 olmus artik cevap vermemem gerek'' diye düsünmedim hic.

saat ile alakasini da cözemedim amac ne burda?

0|0
    0|0
    • bu mesaj 1 taneyle kalsa ii, mesajlaşma her gece devam ediyorsa ve sen uyarmışsan ayrıca konuştuğu kişiden nefret ediyorsan ve bunuda bildiği halde devam ediyorsa.

• kız mesajlarının okunmasından hoşlanmıyorsa senden gizliyorsa ne dersin lan o zaman sen herşeyini ortaya koymuşken gizlin saklın yokkken bunada açıklama getirr hadi bakalım.

• erkek arkadasimin mesajlarini kontrol etmem. erkek arkadasim da benim mesajlarimi kontrl etmez. sonucta güvenmiyorsam isim olmaz sahisla, onun da benimle.

• ben asla böyle birşey yapmam..k.bakmada gece ne knuyorlarkii ya ? yanii senle konussun onla konusucağına yada senden izinnli konussun bişeyy diyemeceğimmama dikkaet kardeşş ! :s:S

0|0
    1|0
    • aynen yaa iznim olsa ne konuştuklarını bilsem bişey demiycem geçen gece mesaj geldi bakayım deddim hayır dei ısrar ettim mesajı açtım napıyorsun şundan şundan banada getirdin mi sonra 2. mesajında ya bu gece hiç çekilmiyorsun biliyortmujn :(( die bi mesaj her gece seninle mesajlaşmayan kıs başkasıyla mesajşlaşıyoı garip değilmi :D

• cok garipp walllaa :D

• İzin mi alıcam bir de, yok artık. Normal arkadaşım, normal muhabbet ediyorum ne var bunda?

1|0
    0|0
  • Defalarca yaptım ama mesajlaştığım kişi dostum,canım,ciğerimdi. ((:

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşının izni varmıydı yada böyle bir şey için erkek arkadaşının iznini ararmısın cevabı hayır osla dahi onu karşına alma pahasına mesajlaşırmıydın can ciğer durumunda bişrisi değil ayrıca.

• Can ciğer durumunda değilse,dikkate almam.Sevgilim ondan önce gelir.

• Ben böyle bir şeye cesaret edemem, tenezzül de etmem. Bu kız her kimse, aranıyor herhalde.

0|0
    0|0
  • şahsen ben yapmam yanlış bencede..ama bı arkadasım var cocuğun sevgılısı var yınede gece benı arıyo normalde normal arkadasız ama özledım senı napıyosun dıyo

0|0
    0|0
    • işte kızda bulamadığı eksikliğini hissettiği şeyi sende buluyo demekki. bocalama dönemi.

• aynen bırakmazdı belki ama sende ne bulduğu önemli bazen erkekelr semese dahi cinsel yönden tatmin ettiği kişileri bırakamazlar bu klonuşma olsa dahi. bi kişiyi seiyorum diyebilmek için önce klafanda evet bu demen lazım sonrasında zaten çok farklı ya anlatılmaz yani herşeyi seni mutlu ediyor cinsellik faaln aklına gelmiyo.

• sen yanlış anlamışsın asla o tür konuşma olmaz aramızda ben öyle bırı degılım bu şekılde kendımı kullandrtmam..sevgılısıyle ne konusuyo bılemem ama benmle asla öyle birsey olamaz

• yapmam çünkü onun yapmasını istemem çok kıskanç biriyim yani empati kurunca yapmamam lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bazı kızlara kıl oluyorum ağzını yüzünü kirasim geliyor :) yok ne olmuş arkadaşız kardeşiz hadi ya o saatlerde benimle konuşan hiçbir kız arkadaşım değildir her erkek de göz koyar çirkin değilseniz bizi bize mi öğretiyorsunuz. Sana şunu söyleyeyim sen konuşma dediğinde ne var arkadaşım falan diyorsa o konuşur tamam dese bile senden gizli konuşur. Öylelerine ne var bunda diyenlere sen de kızlarla takıl eylen sorduğunda arkadaşım dersin herşeyin karşılıklı olduğunu görsün. Gündüzler çuvala mi girdi. He bir konu vardır konuşur ayrı ama hergün de muhabbet edilmez ne bu sevgilisi mi de geceleri sohbet ediyor.

0|1
    0|0
  • bence saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...