Kol kası yapmak istiyorum ama dambılım yok?

Arkadaslar kol kası yapmak istiyorum ama evimde dambıl yok. Internette 1.5 litrelik su şişeleriylede kol kası çalışırsın diyolar. Az önce denedim 2.5 litrelik su şışesini elimden avcumdan kayiyor. Ve parmaklarimi bileklerimi ağritiyor. Sizce dambılsız nasıl kol kası yaparım? Ağırlık ne kadar olmalı?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlık Şu Kadar Olmalı Diye Asla Danışma Kimseye..!

Unutma Herkesin Gücü Farklı, Şu Şekilde Başla Seni Zorlamayacak bir Ağırlık Hesap Et Ve Devam Et Zamanla Onun Sana Hafif Geldiğini Anlıyacaksın Ve Daha Ağır Olanlara Geçiceksin, Set Set Ve Aralıklarla Yap Fazla Yaparsan Kas Sistemin Hasar Görebilir Ve Bu'da Seni Spor İle Arana Gün Sokabilir Hatta Daha'da Ciddi Şeyler Olabilir...
    Su Şişesini Kullan Birşeye Sar Kaymıyacak Halde Olsun Öyle Devam Et, Zaten Sonrasında Kendinin Geliştiğini Görünce Dambıl Alırsın 10 Liraya Bile Var...

0|0
    0|0
    • Az önce 2,5 litrelik su şişesinde denedim. Avucumdan kayiyor yav. Onu neye sarmak lazim kaymamasi icin sence usta?

• Şişeyi Bir Şeye Bağla Bu Sefer Eline Yayılan Kuvvet Azalacaktır...

• Zaten 2.5 litrelik şise hafif ya. 4 kilo ideal bana gore. Bugun ilk spor gunum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• şınav çek

0|0
    0|0
  • 2 tane 5 litrelik şişeyi yarım doldur :D

0|0
    0|0
    • Onu nasil kavrican avucuna alacan yav :)

• 5 kilo suyumu kaldıramıyon ben bile taşıyorum :D

• Yav onu havaya kaldircan indircen. Onun tutma kavrama yeri yok. Ben seni bilekaldiririm. Birak 5 litralik suyu :)

• su şisesi olabir elbet.birde wingchun gibi sporlar yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • Az önce. 2.5 litrelik su şisesini denedim. Kavrayamiyom. Avucumdan kayiyo terleyince. Parmaklarimi bilegimi agritiyor. Evimde dambilimda yok. Ama kol kası en buyuk hayalim

• bu konuda fazla bilgim yok ama bir egzersiz tek başına yeterli değildir.mesela sadece mekik çekerek karın şekillenmez.ağırlıkta çalışılamalı ve tüm vücur kaslarınıda çalıştırmalı sguat hareketi uygundur.ellerine ya da omuzuna ağır nesneler alarak yapabilirsin.

• Ağirlik bulmak mesele zaten :) su şisesinde kayip gidiyor elinden parmagini agritiyor insanin :)

Erkekler Ne Diyor 14

• tek bir hareketle kol kası yapamazsın ayarlanabilir dambıl almalısın 1,5kg az

0|0
    0|0
    • Pazularım kolumu bukunce şişsin yeter. O yumarta yok mu o işte. Internette 1.5 litreyle rahatlikla yaparsin diyor spor hocalari

• hiç yapmadıysan zor yapabildiğin kadar yap
      sınav çek sonra çekebildiğin kadar hep vucudunla yapılan çalışmalar var nette bul yap onları sekle girer vucudun

• Ozaman her gun parka gidicez kendimizi kaldirip indirmek icin ;)

• barfiks çek 5x5 sinav çek 10x5 falan az bir miktar artar. ağirlik çalişman gerek nakliyat işine gir dambılın yoksa :) şaka bir yana ağirlik olmadan yapamazssin

0|0
    0|0
    • 2.5 litrelik su iyi olurmu

• yok onla birşey yapamazssin en az 5 kilo ile başla kollarin güçsüzse 2.5 litre zaten 2.30 kilo falan yapar herdalde çok pahali değil zaten alirsin uğraşma suyla muyla

• Gît bir arkadaşına deki bana dambil ısmarlasana :)) olum gît kendine dambil al cok pahali bisey degil ki

0|0
    0|0
  • 2.5litre kalın olur kavrayamazsın 1.5 litrede işe yaramaz 20 -30 lira vereceksin

0|0
    0|0
  • arkadasim sinavla basla gunde 5 5 arttir zamanla oluyo gogus kasi da cikiyor bu arada :)

0|0
    0|0
    • Şınavda cekicem ve exstra. 2.5 litrelik su şişesini havluyla sarip calisicam. Faydasi olurmu?

• Sinav cek ondan sonra onu kaldirmaya gucun kalmaz emin ol :)

• Valla şınavida arkadan cektim 8 kere :)

• sağ kol için istiyosan bir tavsiye verebilirim:)

0|0
    0|0
  • Hızlı çıksın istiyorsan.. inşaat.. Zenginler bilmez :(

0|0
    0|0
  • Direnc bandi olabilir tabi alirsan olur yeterince faydali olur

0|0
    0|0
  • Kapı barfiksi al

0|0
    0|0
    • O nasil ustam?

• Kardes ben dambil alamiyom para sıkıntısından dolayi. Sen kapi barfiksi diyorsun :)

• O kadar fakirsen kol kasını napacan. git belediye heryere spor aletleri koydu onda oyalan bari. 20 lira la zaten o şey

• Şınav çekmelisin

0|0
    0|0
    • Su şişesi olurmu usta?

• İstediğin ölçüye gelene kadar ama fazla abartmaorantısız bir vücudun olur kollarınıda dar tut

• Dambildan dahami cok ise yarar bu şinav :)

• dambılsız yapamazsın

0|0
    0|0
    • Kimisi su şisesi diyo. Kimisi dambilsiz olmaz diyo. Anlamadim gitti be ustam

• Git Bir İnşaatta Çalışmaya Başka 1 Ay Sonra Bu Kol Kimin Dersin :)

0|0
    0|0
    • Evimde rahat calisirken insatta ne isim var ustam :)

• Bedavaya kim cimanto vercek :) bide uzun demir lazim. Pas olmayan. Temiz bir demir :)

• Lan X Usta Git O Paraya Dambıl Bulursun Zaten Gittigidiyordan :D

• git barfiks demiri al 30 lira tak kapı arasına çek kendini full kol :)

0|0
    0|0
    • Onu kim monta etcek kapinin arasina :) kendimi cektigim anda kapi aralari yikilir hep ;)

• ben çekiyorum kendimi hiçte birşey olmadı.çok zor birşey değil sen çok gözünde büyütmüşsün

• p90x i araştır netten

0|0
    0|0
Yükleniyor...