Başkasının rüyasına girmek mümkün mü?

İnternette birçok yöntem buldum ama bana tuhaf geldi sanki büyü yapar gibi kağıdın ortasına rüyasına gireceğimiz kişinin ismini falan yazçakmışızda yastığın altına koyacakmışızda. Böyle bişey varmı ve eğer varsa nasıl kişinin rüyasına giriliyor yöntemi falan nedir. Veya hiç girebilen varmı? Eğer varsa rüyasına gireceğim çok kişi var >:D çevaplarınızı bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çinli düşünür Tzu, bir gün rüyasında kendini kelebek olarak görür. Kelebek, Tzu olduğunun farkında değildir. Bir ara uyanır ve kendisinin Tzu olduğunun bilincine varır. Sonra düşünmeye başlar. Acaba Tzu mu kendisini rüyasında kelebek olarak, yoksa kelebek mi rüyasında kendini Tzu olarak gördü ?İşte mesele bu

Kızlar Ne Diyor 9

• Astral Seyahat var ama tehlikeli...

• astral seyahat tehlikeli değil rüyayı hatırlamak için diye biliyorum ben onu.
      Bi kaç hareketini denemişdim iyi hissetdriyor.

• Öncekileri Göster
    • neden tehlikelii ?

• Ya uyanamazsanız?

• 40 kere rüyan da beni gör dediğin zaman ister istemez görür. :D:D:D

• ahahahahh :D

• Mümkündür. 1. seçenek astral seyahat ile 2.si de belli dualar var o duaları x gün y kere okuyunca istediğin kişinin rüyasına giriyosun.

• Oyle birsey yok cok sacma dne gor 100 de 100 Calisiyor

• varmi gerçekten boyle birsey , eger varsa benimde baya kisilerin ruyasina giricegim, kimisinede kabus olarak:DD

• Ben bi yerde görmüstüm 800kez ya habir diyince oluyomuş diye ama inanmadım

• bahsettiğin şey allahın doksandokuz isminden bir tanesinin hikmetidir. ondan şüphe etmek imandan yoksun kalmak demektir.

• yaptım cok kez ama olmadı.hatta yasin icin sifa verir kuranın kalbidir diyolar ama cogu kez onu ananeme okudum hic bi iyilesme olmadı.ben olanı söylüyorum belki de sorun bendedir bileemem , sen de bana hemen imanı eksik dinsiz muhabbeti yapamazsın okey?

• rüya tamamen bilinç altı olayı.. rüyasına gircegin kisinin bilinc altına girmelisin O:) tabi bunun icin cesitli yollar bulabilirsin :P iyi-kötü pek cok :D

• degil.

• hurafedir ya :S

Erkekler Ne Diyor 23

• Öyle bişey olsa herkes birbirini şeyeder

• Rüyaya girmek mümkün.Ancak yok kağıda yaz falan flan şeklinde değil.Bu yöntemler işe yaramaz...

• Hurafe saçmalık dediğin şeyin gerçekleşmesi boşuna zaman harcama

• saçma değildir belki senın rüyana girerlerse görürsün=))

• Öncekileri Göster
    • İşallah istediğim kişiler girer ozaman :D

• ıns=))

• Kardeş sen ne okuyorsun?Nerede büyüdün merak ettim. :)

• islam dışı hayat yaşayanlar çözümü büyüde ararlar. islama mensuplanların anahtarı ise dua dır.dua et görürsün.çok düşündüğün zamanda istemdışı olarak rüyana girecektir zaten.fakat hergün aynı şahısı düşünmene rağmen rüyana girmiyorsa takıntı yapıp psikolojik dengenle oynamamalısın. yani düşünmene rağmen rüyana girmiyorsa takıntı yapma. dua et. pazartesi ve perşembe günleri duaların değerlendirilmeye alındığı kabul yada reddedildiği gündür. cuma ise en değerli gündür.

• Böyle saçma sapan şeylere inanma yahu.

• o kağıda kıçınıda silersen çok b.ktan bi rüya oluyomuş haberin olsun

• Yok öyle bi dünya.. Ayrıca astral seyahat kisinin ruhunun bedenden ayrılıp gezinti yapması olayı.. Ve astral seyahat diye birsey var ama ruh bedenden ayrıldıgı zaman panik olursa kisi veya aniden uyanırsa kaçısı yok ölümün.. Deneme bosver sen dua et seni görsün diye rüyasinda

• Telepati alanına yönelebilirsiniz. Başka türlü çalışmalara yönelirseniz dediğiniz gibi büyü gibi olaylara bulaşma riskiniz var. Tercihleri iyi yapmak lazım Khantura: khantura.blogspot.comAçık Rüya (Lucid Dreaming, Lusid Rüya) Nasıl Yapılır? link Psi Wheel Nasıl yapılır? link Telekinezi (Düşünce Gücüyle Maddeleri Hareket Ettirme) Nasıl Yapılır? link

• telekineziyle 4 saatte 1 incecik iğneyi 10 cm hareket ettirdim.oda taş çatlasa 10 cm yani..adamın beynini aşırı yoruyo..

• Sitemden link verdiğin için teşekkürler :) İlgilenenler iletişim adreslerinden bana ulaşabilir.

• evet gerçek cunkı hz suleyman a.s mın duasıdır !

• ben girdim bi ara çıkamadım rüyasından.

• nasıl yani arkadasın söyledikleri dogru mu

• o kadar güzelim diyorsnuz yani.

• kaç kişiyi uykusunda ifal etmek iştiyorsunmesele buona göre çok çalışman lazımsen şimdisınıftakileriçevrendekileritelevizyondakileri düzmek için plan da yapmışındıryalnız dikkat et onlarda karşı saldırı yapıp sana vibratörle dümdüz etmesinler

• Doğruluk payı var hemen saçma demeyin , bende öyle diyorum eskinde sonra bi medyum teyze var tandığım arkadaş vasıtasıyla gitmiştim gelmiş, geçmiş ne varsa biliyor ve büyü olaylarını iy yapıyor , bide kadının 10 küsür kedisi var ben içlerine bişeyin girdiğini düşündüm onları gördüğümde çünkü normal kedi değiller ; )

• Başkasının rüyasına girmek için tıklayın ---> link

• hahahahhah haklisin:D

• uçan sabri için de uçuyor diyorlar.

• Benim rüyalarıma girersen, tacize uğrayabilirsin. Uzak dur derim.

• Uyuyan bir insanın yanında konuşulduğu zaman o diyalog rüyanın bir parçası oluyor kendimden biliyorum uyuyan bir insanın kulağına adını sürekli fısıldarsan bence olabilir.

• Uyuduğu sırada cepten mesaj atsak mesajı rüyasında görür mü acaba ? Bu arada dediğine inanıyorum çünkü benim de başıma birkaç defa geldi ayrıca soruyu da ciddi soruyorum

• Fazla düşünüpde rüyasına girmek istediğin kişiyi kendi rüyana sokma :)
      Saçmalık bunlar

• 1ay

Bu yollar beyni aldatmak icindir aslinda. Ola bilir sadece beyni buna inandirmak gerek onun icin boyle yollardan istifade kacinilmaz. eger beynini inandira bilirsen buna gerek bile kalmaz

• yokdur oyle bısı.

• şaka gibi

• mümkün. ruhlar geziyor uyunca.

• eter kokla direk rüyasına girersin.Leyla ile mecnunu izlemeyin fazla oradakiler gerçek değil.Sonra böyle olur

• bunların tamamı leonardo di caprio nun "Inception" filminin etkisinde kalanların yazdıkları, uydurukları seyler, yok oyle birşey, çok film izlemişleryıllardır bilim adamları, nörologlar arastırma yapıyorlar da daha rüya da neden farklı seylerin goruldugunu çözemediler. bazen oluyorki o gün sizi cok etkileyen seyleri gorebiliorsunuz, bazen oluorki cok istediginiz yada hayalini kurdugunuz seyler bilinc altınızdan rüyanıza yansıyor, bazen oluyorki insan hayatında bir kez gozune carpan birini/birşeyi rüyasında goruyorr. hemde o kişiyle/şeyle hiç ilgilenmedigi halde. daha bunlar bile çözülebilmiş değilken, kalkıp baskasının rüyasına girmek diye birşey yok. Uydurmaca hepsi.

Yükleniyor...