Yemekten sonra açlık hissediyorum, bir türlü doyamıyorum, doyunca da kusucak gibi oluyorum yok mu bunun ortası...

Ben yemeye çok düşkünüm ama spor da yaparım ama benim bi sorunum var. Ben cidden doyamıyorum. Ne kadar yesem de bi 5 dakika sonra midemden yemek borusuna doğru yükselen tam adlandıramadığım, açlığımsı bir his oluyor. O hisse cidden çok sinir oluyorum ya, bu hissi gidermeye çalışmam için 2-3 tabak yemem lazım, ama öyle olunca da kilo alıyorum ve o zaman da kusacak gibi oluyorum. Ya ben ayı mıyım midem çok mu geniş ya da midem de sıkıntı mı var? Sizin başınıza böyle bişey geldi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "yemek borusuna doğru yükselen tam adlandıramadığım,açlığımsı bi his"Ben burde ne demek istedin anlayamadım arkadaşım :/

Erkekler Ne Diyor 2

• bence zaman kaybetme direk diyetisyene git sana orada test yaptırırlar ona göre doktor bir yorumda bulunur

• doyma sorunun varsa, psikolojik baska bosluklarin vardir...

• vardir, yoksa bu durumun normal değil. goruntunle belki derdin ya da ozel hayatinla. tabi sadece bir kac gundur boyleysen gecici de olabilir.

• yok valla hiç bi problemim aslında herkesle aram çok iyi iyi bi hyatım var aslında

• eger ki doymak bilmeyen bir istahin varsa, bu hayatindaki baska sorunlarin sonucudur, ve kendini yemekle doyurmaya calisiyorsundur. goruntun, is okul hayatin ailen vb bir problem vardir elbet

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• bu sorun bendede var ama sürekli hasta oldugumdan direk aldigim kilolari geri veriyorum karisik bi durum :)

• Acaba parazit mi var? Doktora göründün mü?

• ay ne paraziti öyle bişey vsrsa ağlarım

• yaşı 15 miş. ergenliktir iştahı

• parazit olsa kilo almaz...

Yükleniyor...