C.Ronaldo gibi vücut için nasıl bir antrenman olmalı?

Gittiğim spor salonunda gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki şuan kasları şişirmeye çalışıyorum. Fazla ağırlık , 3 set 12 tekrar . Hem güçlü olmak hem de şekilli güzel bir vücut için nasıl çalışmalıyım ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Duzenli bir beslenmeVe Duzunle bir spora ihtiyacin var yerinde olsam fitness salonuna giderim orada hocalar var en iyisini onlar bilir ve nekadar spor ve nekadar surede calisman lazim oldugunu onlar soyler sana.. intrnetten bakabilirsin C.ronaldo vucudu nasil yapiyor diye roportajlarina bak vs vs ama herkese yakismaya bilir bazilarina gobek ve bazilarina biraz kas ama cok calisman lazim ronaldo o kaslari yillar icinde yapti bu arada kac yasindasin?

0|0
    0|0
    • Yaş 18 . .

• 177 boy 71 kg . .

• Sn daha uzarsin bildigin gibi erkekler 18zen sonra gelisiyor eger simdi baslarsan agr antremanlara vs vs ronaldo gibi olman imkansiz ronaldoda ilk ciktiginda normaldi inceydi kassiz vs ongunlastickca yapmaya basladi

Kızlar Ne Diyor 1

• o adam kadar disiplinli olman şart ilk olarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o vucut herkeste olmaz ben de olur mesela vucut yapısı ve zamanı onemli ayrıcaz fıtness salonuna gıdıceksın.

0|0
    0|0
  • Definasyon mu hacim mi dostum ?

0|0
    0|0
    • Kas ile ilgili terimleri pek bilmiyorum dostum. Spor salonuna gitmekteyim. Şuan bana fazla ağırlık , 3 set , 12 tekrar veriyorlar. Mesela bar ile 15 kg kaldırılacak yazıyor ancak 15 kilo çok fazla bana.

• spor salonun iyi değil galiba ilk başlangıçta 3 veya 5 kg ile o set ve tekrarı yapmaya başla kolaylıkla yapabiliyorsan yavaştan ağırlığı arttır bir günde değil tabiki. günde 2 tane kas çalıştırman gerek netten bak. beslenmene ve çalışma saatlerine dikkat et

Yükleniyor...