Bunalımdayımmmm gercekten :(?

1 aydır diyetteyim az yiyorum bol su tüketiyorum 5 ten sonra sadece su ve meyve yiyorum. köpeğimialıp her gün en az 1 saat en fazla 3 saat gezdiriyorum. evde de bacak egzersizleri yapıyorum. ama yok tartıda değişme yok :( neden acaba :(

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ya neden tartılıyorsun ki 1 ayda? Ben diyetten yana değilim kesinlikle insanlar kendi sağlını yemeyerek diyet yaparak geçirmemeli bence. Sporunu düzgünce yaparmısın? Sabah 5 dakikanı ayırıp koşuya çıkman bile vücudunu düzgün bir şekl sokmaya yarayacaktır. Az yeme ne olursun ya bu dünyaya kaç kere geliyoruz? boğazından esirgeme çok fazlada abartma sadece. Yapacağın şey düzenli spor ve düzenli yeme. Az veya çok değil kastım. Doyur karnını. aklında incelmek varsa bırak o incelmeyi vücut halletsin beyin değil. Sen beyninle oyalan unut incelmeyi. Kafan müzikte sporda keyifte olsun vücutta belli oranda yağını yakıp kilosunu versin. Unutma streste kilo aldırır :) Umarım dinlersin beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bak öncelikle bunalıma girersen psikolojik olarak kilo alırsın bu psikoloji her alanda çok önemli eğer sürekli tartıya bakıp kilo veremiyorum diye takıntı yaparsan psikolojik olarak yaparsın ve beyin onu kabullenir ve kilo veremessin artık...Rahat ol hayattan zevk al.Yeri geldiğinde spor yaparsın yeri geldiğinde diyet yaparsın ama kendine takıntı yapma

0|0
    0|0
  • kilo verme konusunda hormonların düzenli çalışmıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • aldığın kalori - yaktığın kalori = buranın eksi çıkması lazım

demek ki beslenmen yanlış fazla kalori alıyorsun ya da az spor yapıyorsun bir kere yürüyüş sahilde ki gibi değil hızlı tempo olmalı hatta koşucaksın

0|0
    0|0
    • tempoli yüürüyorum köpeğimle ve koşuyorum yokkuş yukarı onunla

• güzelmiş demek ki daha fazla spor yapacaksın : )

• ya yine veremezsem :D

• ciğerlerin dayanabilirse insanity worokut çalış, bana iki ayda 18 kilo verdirmişti. Olmadı FocusT25 i dene, 18 günde 3 kilo verdim.Ama sadece yağ...

0|0
    0|0
  • Sindirim sisteminle alakalı bir sorunun olabilir. Troit hormon testini yaptırmanı öneririm. Kabızlık sorunun veya tuvalete geç çıkma sorunun var mı?

0|0
    0|0
  • Az yiyorumdan kastın ne yiyosun o önemli ayrıca ne kadar meyve tükediyosun oda çok önemli

0|0
    0|0
    • meyveyi az mesela 5 6 dilim karpuz . ekmek yemiyorum galeta diyet kullanıyorum. porsiyonlarım cok az. yoğurt tüketiyorum bol bol

• Mesala şu var tatlı meyveler çok az tüketilmeli sonuç olarak onlardada şeker var ayrıca katkılı yiyceklerden uzak durulmalı eğer bunlarıdada yapıyorsan doktora başvur başvurdum diyorsam şu bir test oluyor onu yaptır derim adı neydi ya metabolizma hakkında bir test vardı onu yaptır

• Anladım cok tesekkür ederim olmazsa gidicem doktora

• Bir diyetisyene git bence. Hormonal bir sorun ya da şeker hastalığı az yemen ve egzersiz yapmana rağmen kilo vermene engel olabilir.

0|0
    0|0
  • yapman gereken bunlarla sınırlı olmamalı

0|0
    0|0
    • baska ne olmalı

• ama 1 aydır diyetteyim ben :(

• Senın daha ıyı bılmen lazım bıryerlerde yanlıs yapıyosdun demek
      o yanlısı bulman lazım

• şu an kaç kilosun peki

0|0
    0|0
  • meyvenin kilo aldırmayacağını kim söyledi bacım. onunda içinde şeker var fazlasıyla

0|0
    0|0
  • gizlii gizli yiyor musun yoksa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aslinda bir ayda sonuc elde etmeliydin, genelde bir kac gün icinde bile belli eder kendini diyet
    5ten sonra sadece meyve yiyorum derken cok gec yiyormusun? meyve olsada belli bir saatten sonra yemeyi komple kes, mesela (yattigin saatede bagli tabi) 6, 6 bucuga kadar ye meyveni sonrasinda degil
    diger vakitlerde yediklerin cok önemli tabi, eger cok yagli yiyorsan vede yaninda cok ekmek tüketiyorsan yürüyüsün ile anca onu yakarsin ama fazlasini yakamazsin
    o yüzden yediklerine dikkat et derim, cikolata ve tatlilari zaten hic yeme ya da cok az vede dedigim gibi yagi komple kesmek saglikli degil ama cok dikkatli ye vede tükettigin ekmege dikkat et, sabahlari tüketiyorsan (cok olmamali) öglen ve aksamlari ekmeksiz ye yemegini

0|0
    0|0
  • psikolojik olabilir

0|0
    0|0
  • yediklerin çok önemli aslında

0|0
    0|0
  • Birden olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...