Arkadaşlar kilo vermekten dolayı vücudumda biraz sarkma oldu nasıl toparlayabilirim?

Yaklasık 28 kilo verdim ve spor yapmadığım için sarkmalar oldu 5 kilo kadar daha fazlam var hem kilo verip hem sarkan yerleri toparlayıp aynı zamanda vucut gelistirme yapmak istiyorum 3 ayda bu mumkunmu hergün calisicam protein tozlari hakkindada bilginiz varsa paylasirmisiniz

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ancak sporla sıklaşır vücudun. Eğer fazla kiloların yoksa protin tozuna çok lüzumu yok evde kendin bile protin shake hazırlayabilirsin. Fakat kullanmak istiyorum dersende normalde günde iki defa kullanıp en az 3-6 haftaya kadar sonuç almaya başlarsın tabi spor ve ağırlık antremanları ve cardio yapman gerekir bu süreçte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sarkmalar zamanla geçer eğer hızlı geçmesini istiyosan estetik felan yaptırıyorlar ama tercih etmem ya da sıkılaştırcaksın. protein tozları zararı yoktur ama protein tozu kullanırken su tüketmeye dikkat et protein tozsuz gelişmen cok zor gibi bişi seneler alır 3-4 sene felan.

0|0
    0|0
  • Spor spor spor toz alma zararlı et tuket

0|0
    0|0
    • Tamam teşekkürler toz ne bakımdan zararlı bide et yersem kilo verebilirmiyimki

• tozun neresi zararlı protein tozu senin günlük ihtiyacın olan proteini karşılar ya protein tozu alıcaksın ya da protein cok tüketiceksin kaslar protein ile doluyor. et yersen verirsin ama fazla yememeye dikkat et.

• Tamam bide hocaya danışayım yarın başlıyorum zaten orda karar vericem artık teşekkürler

• spor la gecer benim bildigim kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynisi bendede var 20 kilo vermiştim birakinca sporu kotu oluyor yaparsin 3 ayda bence toza gerek yok zaten eskiden toz mu varmis bir hocamin arkadaşı sabah 10 yumurta yermis protein tozu yerine :D

0|0
    0|0
    • 10 yumurtamı :) aynı zamanda kiloda vermek istiyorum bu engel olmazmı?

• Spor yapacan ama et yumurta bagkagil de yiyecen mutlaka 10 yeme 1 ye sende :) abartmadan yiyip spor yaparsan verirsin bence

• Anladım teşekkür ederim :)

• protein tozu kullanma zararlı

0|0
    0|0
  • Zamanla kendi kendine toplayacak o..

Kardiyo ve ağırlık çalışmasına devam et..
    Çok iyi beslen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...